Drupe
Drupe

Drupe – Contacts & Caller ID v3.8.7 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği, telefonunuz için benzersiz bir çeviricidir. Tek bir uygulamayla arayabilir, mesaj yazabilir ve hatta arayan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Android Android İletişim
4 ( 155 puan )
Fiyat: $0
İsim Drupe
Yapımcı drupe - Contacts & Caller ID
Tür İletişim
Boyut 20MB
Versiyon 3.8.7
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Drupe is the most famous version in the Drupe series of publisher drupe - Contacts & Caller ID
Mod Version 3.8.7
Total installs 10,000,000+
 • ● Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
 • ● Analizler Kaldırıldı
 • ● Reklam Ağları Kaldırıldı
 • ● Sıkıştırma Bayraklarına Dokunulmadı
 • ● Üçüncü Taraf Yama Yok
 • ● Ek Bileşen Yok
 • Not:
 • Burada bulunan El değmemiş sürüm, Google hesabınızla giriş yapmanız gerekiyorsa yardımcı olabilir (Arayan Kimliği Özelliği).
 • – Herhangi bir sürümü kaldırın, Yeniden Başlatın.
 • – Dokunulmamış sürümü yükleyin, Kaldırmak için önce oturum açın.
 • – Modded sürümü yükleyin, Giriş yapın

Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği, telefonunuz için vazgeçilmez çeviricidir. Kullanıcılar bu uygulama ile gelen cihazdaki kişileri farklı sosyal ağ uygulamalarına bağlayabilir. Uygulama üzerinden herhangi bir ücret ödemeden herkesle iletişime geçebilir, mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca en doğru iletişim bilgilerini de görebilirsiniz. Artık uygulama, aramaları ve sesli mesajları kaydetmede kullanıcıları da destekliyor.

Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği: drupe

İNSANLARA HIZLI ARAMA YAPIN

Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimlikleri telefonunuzun kişilerine bağlı olduğundan, kişileri aramak daha kolaydır. Sosyal ağ arkadaşlarının adlarının listesi, belirli bir avatarla doğrudan kişilerinize eklenecektir. Bu nedenle, sadece birkaç basit adımla, numara çevirmek zorunda kalmadan herhangi birini arayabilirsiniz.

TELEFONUNUZDAKİ GÖRÜŞMELERİ KAYDEDEBİLİRSİNİZ

İleri bir yaşta yaşıyorsanız, arama kalitesini kontrol etmeniz daha kolay olabilir. Kişileriniz telefonunuza bağlı olduğundan, spam aramaların veya tehditlerin sizi her gün aramasını bekleyebilirsiniz. Ayrıca hayatınızı etkileyen önemli çağrılar var ve bunu bir şeyin kanıtı olarak almak istiyorsunuz. Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği ile kullanıcılar telefonda yapılan tüm aramaları ve hatta gelen sesli mesajları kolayca kaydedebilir.

ARAYAN BİLGİLERİNİN TAM GÖRÜNTÜLENMESİ

Bu uygulama, akıllı telefondan kaynaklanan birçok gereksiz sıkıntıdan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Her gün aileden okul, iş veya özel aramalar için birçok farklı arama alabilirsiniz. Ayrıca, bilinmeyen numaralardan aramalar var ve hattın diğer ucunda kimin olduğunu bilemezsiniz. Bu uygulama üzerinden yapılan her arama, arayanın bilgilerini net bir şekilde gösterecektir, böylece spam aramalardan rahatsız olmaktan korkmaz ve bilinmeyen numaraları istediğiniz zaman engelleyebilirsiniz.

Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği: drupe Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği: drupe

TEMİZ YÖNETİM İLETİŞİM

Çok fazla kişi, telefonunuzdaki “yığılma” nedeniyle başınızın dönmesine neden olur. Ancak Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliğiniz olduğundan bu devam etmeyecek. Uygulamamız kişileri doğrudan yönetecek ve onları düzgün bir profilde düzenleyecektir. Listede yinelenen adlar olmayacak ve herkesin adını kolayca tanınabilir simgelere dönüştürebilirsiniz.

BİRÇOK UYGULAMA İLE ÇOK YÖNLÜ UYGULAMA

Bu araç size zaten birçok farklı yardımcı program sunduğunda, birçok uygulama arasında geçiş yapmanıza gerek yoktur. Sadece basit bir yazılımla, birçok işlemi bir arada gerçekleştirebilirsiniz ve hepsi bu uygulama üzerinde mesajlaşma, arama veya diğer sosyal ağ uygulamalarını kullanarak yapılır. Böylece son zamanlarda yapılan mesajları veya aramaları kolayca yönetebilirsiniz. Tarih alanında görünecekler ve bunları istediğiniz zaman görüntüleyebilir veya silebilirsiniz.

Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği: drupe Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliği: drupe

DİĞER ARAMALARI HATIRLATMA

Kullanıcılar, her arama olduğunda uygulama bize hatırlatacağından, Kişiler, Telefon Çevirici ve Arayan Kimliğini bir iletişim asistanı olarak düşünebilir. Çağrılarınızı kontrol etmek ve gerekli randevuları kaçırmamak için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama, bildirim çubuğunda her mesaj veya cevapsız arama olduğunda size sürekli hatırlatacaktır. En iyi yardımcı program göz ardı edilemez – istenmeyen aramaları ve rahatsız edici kişileri engelleyin. Uygulama, zamanında engellemeniz gereken bir spam arama olup olmadığını size hatırlatacaktır.

Ana Özellikler:

 • Bir numara çevirmeden veya isim girmeden hızlı bir şekilde telefon görüşmeleri yapın.
 • Telefonunuza gelen ve giden aramaları otomatik olarak kaydedin ve hatta gelen sesli mesajları kaydedin.
 • Gereksiz güçlükleri veya istenmeyen aramaları önlemek için iletişim bilgilerini net bir şekilde görüntüleyin.
 • Sosyal ağ, mesajlaşma veya aramayı kullanabileceğiniz zaman bu uygulamada çoklu yardımcı program.
 • Cevapsız mesajlar veya aramalar olduğunda, bildirim çubuğunda Hatırlatıcılar görünecektir.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Drupe ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir