Drone Shadow Strike
Drone Shadow Strike

Drone Shadow Strike v1.31.113 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022

Drone Shadow Strike sizi dünyanın en önemli askeri savaşına götürüyor. Oyuncular, araziyi soymak ve hakimiyeti ele geçirmek için bölgeyi yok eden bir dizi uçağı kontrol etmek zorunda kalacaklar.

Android Android Aksiyon
4 ( 333 puan )
Fiyat: $0
İsim Drone Shadow Strike
Yapımcı Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Tür Aksiyon
Boyut 57M
Versiyon 1.31.113
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Drone Shadow Strike is the most famous version in the Drone Shadow Strike series of publisher Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Mod Version 1.31.113
Total installs 10,000,000+
  • 1. Sınırsız Altın*
  • 2. Sınırsız Nakit*
  • *Harcadıkça artar

Askerden arındırılmış savaş şiddetli ve yeteneklerinizi Drone Shadow Strike’da göstermeniz gerekiyor. Bu eşsiz bir aksiyon oyunudur; oyuncu bu oyundaki kötü şöhretli liderlerden biridir. Daha da ilginç olanı, bir dizi gizemli unsurun yavaş yavaş ortaya çıkmasıdır ve bu aynı zamanda sizinle yüzleşmeye cesaret eden rakiptir. Garip olaylar da olacak ve kazanmak ve zirveye tırmanmak için her fırsatı değerlendirmemiz gerekiyor.

Drone Gölge Saldırısı

İŞGAL EDİLEN ARSANIN TANIMLANMASI

Topraklar arasındaki savaş açılmaya başladı ve bu büyük ölçekli bir savaş gibi görünüyor. Oyuncu ayrıca bölgenin ordusunu temsil edecek ve tüm temel hedeflere sahip olmalıdır. Bu savaşta nihai lider sensin ve herkes senin yeteneğin ve yaratıcılığın için sana güveniyor. Bu savaşın çok daha fazla katılımcısı olacak ve onlar aynı zamanda yüzleşmemiz gereken ağırlıklar.

Mükemmel planı inşa etmek için işgal edilecek araziyi belirleme hakkına sahipsiniz. Plan ana hatlarıyla belirlendikten sonra, yapacağınız bir sonraki şey planı iyice uygulamaya başlamaktır. Bu savaş bir hava savaşı, bu yüzden genişleyen uçaklara ve insansız hava araçlarına yatırım yapmamız gerekiyor. Geniş bir uçak yelpazesi sağlamak Drone Shadow Strike’ın işidir ve bu kritik konuda içiniz rahat olsun.

Drone Gölge Saldırısı

PLANIN MÜKEMMEL UYGULAMASI

Oyuncular, birçok yeni nokta çizmek için bu özellikli dronun gelişimini analiz etmek zorunda kalacaklar. Kontrol yöntemini ve yapısını anladıktan sonra artık bu savaşa hazırsınız. Savaşa hizmet etmek için gerekli tüm silahlar ve araçlarla daha fazla hazine inşa etmeye yatırım yapmanız gerekiyor. Geniş bir alanı genişleterek, daha sonrası için çok daha faydalı ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

Büyük toplar, ağır savaş başlıkları ve hatta delici füzeler kullanmak size çok yardımcı olacaktır. Oyuncular bu savaşın sorunsuz ve ciddi bir soruna yol açmadan devam etmesi için montaj aşamalarını gerçekleştirmek zorunda kalacaklar. Daha spesifik olarak, oyuncu, herhangi bir cihaz bulunmadan uçağın hareket etmesine yardımcı olmak için saklanma yeteneğini de kullanmalıdır. Bu, hiçbir rakibin bilmediği çeşitli görevleri hızla gizlemenize ve gerçekleştirmenize olanak tanır.

Drone Gölge Saldırısı

ÖDÜNSİZ BİR SAVAŞ

Drone Shadow Strike size benzersiz bir yer tabanlı navigasyon cihazı sağlar; yok etmemiz gereken şey haritada kırmızı ile işaretlenecek. Sadece namluyu füze namlusunu mümkün olduğunca çabuk nişan alacak şekilde ayarlamamız gerekiyor. Hedefi vurduktan sonra eşit sayıda puan alırsınız. Bu puan size yardımcı olacaktır ve eğer yüksek puan alırsanız oyundaki en yüksek pozisyonu almış olacaksınız.

Önemli etkilerini ortaya çıkarmak için tüm araçları kullanın ve birçok füze türünü değiştirin. Daha spesifik olarak, gökyüzündeki diğer rakiplerle de adil bir şekilde savaşmanız gerekiyor ve ayrıca güvenlik önlemlerine de ihtiyacınız olacak. Oyun her zaman rakibinizi geri itmek için her fırsattan yararlanmanızı ister, bu da aradaki farkı o kadar büyük hale getirir ki üstesinden gelinmesi zor olur.

Oyun sizden birçok geniş araziyi kazanmanızı ve belirli güçler kazanmanızı bekliyor. Drone Shadow Strike, hazinenizi kurtarmak için nasıl silah ve füze seçeceğinizi her zaman gösterir. Hız kontrolünüzü göstermeniz yardımcı olur ve ayrıca en büyük kazancı elde etmeniz gerekir. Oyuncular ayrıca daha fazla seviye açacak ve meydan okuma eskisinden daha gelişmiş. Sen ağır bir rakipsin ve kazanma şansın yüksek.

Drone Gölge Saldırısı

ANA ÖZELLİKLER

  • Savaş büyük ölçekte gerçekleşiyor ve oyuncuların keşfetmesi için birçok gizem getirmesi bekleniyor.
  • Oyuncular büyük helikopterler seçmeli ve düşmanlarını yüksek bir pozisyon kapmaktan uzaklaştırmalıdır.
  • En belirgin hedefleri yok etmek için çeşitli nükleer savaş başlıkları yüksek hacimli füzeler kullanın.
  • Atış yönünü hizalamanıza ve hedefi olabildiğince çabuk tutmanıza yardımcı olması için hedefi net bir şekilde konumlandırın.
  • Bir dizi önde gelen rakiple yüzleşin ve bu güçlü grubun zirvesine çıkmak için en yüksek puanı almaya çalışın.


İndir (57M)

Artık indirmeye hazırsınız Drone Shadow Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanReliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir