Driving School Sim
Driving School Sim

Driving School Sim v9.0.0 APK (Sınırsız Para) indir

Araba sürmeyi sever misin? Driving School Sim 2022 Mod APK ile gerçek bir otomobil sürün! Oyun, en yeni modelleri sürmenizi sağlar!

Android Android Oyun
5 ( 85 puan )
Fiyat: $0
İsim Driving School Sim
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Oyun
Boyut 928.6 M
Versiyon 9.0.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Driving School Sim is the most famous version in the Driving School Sim series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 9.0.0
MOD 1
  • Sınırsız Para

MOD 2
  • Sınırsız Para
  • Tümünün Kilidi Açıldı

MODKİWİ.COM, günümüzün muhtemelen en çok tercih edilen hızlı koşu oyunları – Driving School Sim MOD APK ile kişisel olarak size geri dönüyor. Bu olağanüstü oyun size çok sayıda zor şarkı hakkında heyecan verici bir acele bilgisi verecek.

driving school sim 2020 3

Android işletim sistemi için Driving School Sim MOD APK’sını indirin

Yarış, asla modası geçmeyen bir spordur. Oyuncular için bir heyecan duygusu, maksimum uyarım sunar. Seçtiğiniz otomobili kullanmaktan, pistte süzülmekten, rakiplerinizi hiçe saymaktan ve başarılı olma hissini yaşamaktan daha iyi ne olabilir? Driving School Sim‘e geldiğinizde, sadece bu hissin tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda iyi bir sürücü olmak için daha fazla sürüş becerisi keşfedersiniz.

driving school sim 2020 4

Oynanış

Harika bir yarışçı haline gelmeden ve en zorlu yolları fethetmeden önce, direksiyona sağlam bir şekilde hakim olmanın yollarını keşfetmeniz gerekecek. İlk başta, Driving School Sim, bir arabayı veya kamyonu tam ve doğru bir şekilde nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır. Açık yolların keyfini çıkarın, gösterişli bir otomobilin donanımı ve prosedürleri hakkında daha fazla bilgi edinin, yakında kişisel olarak sizin için yepyeni bir deneyim olacak.

Bu süre zarfında, Driving School Sim, sürüş yeteneğinizi artırabilmeniz için yüzlerce farklı görev sunar. Bu görevleri tamamlamak, yalnızca bir sürücü belgesi ve çok sayıda ödül (genellikle nakit) almanızı sağlamakla kalmaz. Bir otomobil satın almak veya tercih ettiğiniz “sürücüyü” güncellemek için kazandığınız parayı kullanın.

Sürüş becerilerini öğrenmiş olanlar için, yarış pistinde meydan okuma ve zafer duygusunun tadını çıkarma zamanı. Arkadaşlarınızla katılın, ayrıca dünya çapında binlerce farklı çevrimiçi insanla ilginç etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

driving school sim 2020 5

Anıtsal süper araba

Birden fazla aracın olmadığı bir acele oyunu olarak gerçekten sıkıcı olmalı. Driving School Sim‘in getirdikleri ile dünya lideri bir süper arabaya sahip olmak her oyuncunun hayali olabilir. Bu oyunda SUV’lar, Sedanlar, Hatchback gibi yenilikçi yeni nesil süper arabaları keşfedeceksiniz… Ancak sıradan arabalar o kadar da unutulmadı. Bireysel bilgiyi artırmak için otobüsler ve kamyonlar da simüle edilebilir ve Driving class Sim’de kullanılabilir.

Kontroller

Driving School Sim‘i tercih ettiğiniz çeşitli yöntemlerle oynayabilirsiniz. Otomobili normal şekilde ayarlamak için joystick düğmelerini kullanmanız gerekir. Veya telefonunuzu kesinlikle direksiyon olarak kullanmanıza, sadece sola yatırmanıza veya otomobili yönetmenize izin veren bir ayarla daha sezgisel olarak oynayın.

driving school sim 2020 6

Çok sayıda çekici yarış pisti

İnkar edilemez bir şekilde, çerçeve ve izleme, tüketici deneyimi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Çölleri ve engebeli dağları aşan yollarla yoğun, büyüleyici veya daha yüksek zorlu şehir merkezlerinden geçeceksiniz. Her lokasyonun aslında çeşitli endikasyonları ve kuralları vardır. Böylece hem sayısız bilgi edinirken hem de operasyonla karşılaşıyorsunuz.

driving school sim 2020 7

Harika 3D görüntüler

Bu çevrimiçi oyunun getirdiği son derece ayrıntılı ev tasarımından gerçekten etkilendim. Driving School Sim‘in neredeyse yüzde 100 gerçek hayattaki araçları simüle ettiği söylenebilir. Birinci sınıf grafik tasarımı sayesinde video oyunu, insanların pratik deneyimini yüzde 70’e kadar artırdı. Göz ardı edilemeyecek büyük bir avantaj, çok yönlü ses ve dinamik efektler olabilir.

Özet

Driving School Sim‘i daha önce deneyimlediğim en harika ve otantik acele simülasyon çevrimiçi oyunu olarak görüyorum. Driving School Sim‘i düşünüyorsanız, bu oyunu burada sunduğumuz web sitesi bağlantısından hemen yükleyin!


İndir (928.6 M)

Artık indirmeye hazırsınız Driving School Sim ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir