Driving School Classics
Driving School Classics

Driving School Classics 2.2.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Driving School Classics, oyuncuların sanal olarak etkili bir şekilde araba kullanmayı öğrenmeleri için tüm unsurları veya en temel dersleri bir araya getiriyor. Kontrol mekanizmasının karmaşık olduğu ve bir arabayı çalıştırmak için birçok stilde çeşi

Android Android Oyun
5 ( 597 puan )
Fiyat: $0
İsim Driving School Classics
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Oyun
Boyut 63MB
Versiyon 2.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Driving School Classics is the most famous version in the Driving School Classics series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 2.2.0
Total installs 1,000,000+

İndir (63MB)

Driving School Classics, oyuncuların sanal olarak etkili bir şekilde araba kullanmayı öğrenmeleri için tüm unsurları veya en temel dersleri bir araya getiriyor. Kontrol mekanizmasının karmaşık olduğu ve bir arabayı çalıştırmak için birçok stilde çeşitli etkileşimler gerektirdiği diğer sürüş oyunlarından tamamen farklıdır. Oyuncular ayrıca arkadaşlarını davet edebilir ve çok oyunculu için tasarlanmış özel zorluklarla eğlenmeye başlayabilir.

Sürücü Kursu Klasikleri

GERÇEKÇİ VE TAM DETAYLI SÜRÜŞ MEKANİZMASI

Sürüş sistemi tamamen gerçekçi, böylece oyuncular birkaç farklı araçtan gelen esneklik eksikliğini hissedebiliyor. Ayrıca Driving School Classics, oyuncuların özelleştirme sistemi aracılığıyla oluşturabilecekleri özel kombinasyonlar sayesinde işleri daha da eğlenceli hale getiriyor. Bu arada, manuel veya otomatik araçların her birinin öne çıkan özellikleri vardır ve bu da oyuncunun kontrol sistemini çeşitlendirmeye yardımcı olur.

Bu gerçekçi kontrol sistemi sayesinde araçlar, oyuncuları daha sürükleyici hale getirmek için fiziksel sistemlerle birlikte pürüzsüz ve dinamik olacak şekilde tasarlanmıştır. Araç tipine bağlı olarak, kontrol sistemini en iyi performans için optimize edebilir ve her dersin beklentilerini karşılayabilirler. Gelecekte, birçok yeni araç türü, oyunculara oyun sürüş simülatörleri ile birçok benzersiz keşif ve mutlak eğlence sunacak.

Sürücü Kursu Klasikleri

ÇEŞİTLİ ARABALAR İÇİN DERİNLİKLİ SÜRÜŞ KURSU

Oyun, çeşitli araçların birçok soruna yol açacağını kabul eder, bu nedenle dersleri zarif bir yaklaşım için düzgün bir şekilde kategorize edilir. Derslerin hedefleri, gerekli yere park etmek, engellerden kaçınmak ve ayrılan süre içinde her şeyi tamamlamak gibi zengin ancak karmaşıktır. Görevlerin zorluğu, seviyenin rastgele tasarımına yansır ve oyuncuyu birçok yönden rahatsız eder.

Oyuncular dersleri tamamlarken sıkılırlarsa, birlikte tamamlamaları için arkadaşlarını bu zorluklara davet edebilirler. Kullanışlı olan, herkesin başarılarını paylaşabilmesidir; bu, herkesin birlikte benzersiz ve eğlenceli zorlukların üstesinden gelmesi için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, birçok farklı sistem çevrimiçi olarak görünecek ve her şeyi normal oyun modlarından daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirecek.

Sürücü Kursu Klasikleri

GENİŞ ARAÇ ÖZELLEŞTİRME

Oyuncular, Driving School Classics’teki kariyerleri boyunca çeşitli yeni araçlar satın alabilir ve bunları gelecekteki zorlukları tamamlamak için kullanabilirler. Hepsinden iyisi, onları kalabalığın arasından sıyrılmak için özgürce özelleştirebilir veya farklı ve yaratıcı stiller ile otomobilin etrafındaki atmosferi değiştirebilirler. Özelleştirme sistemi aynı zamanda pek çok şeyi de etkiler ve oyuncuların araç tasarımı üzerinde tam kontrole sahip olmalarını, esneklik ve gelişmişlik ile sağlar.

Sürücü Kursu Klasikleri

MUHTEŞEM ANLARDA ARKADAŞLARLA SÜRÜŞ

Driving School Classics aslında bir simülasyon oyunudur, bu nedenle içeriği ve hızı çeşitlidir, böylece oyuncular arkadaşlarıyla araba sürerken şehir manzaralarının tadını çıkarabilirler. Çevrimiçi mekanikler ayrıca ideal ortamı oluşturmak için daha heyecan verici aktiviteler yaratır ve oyuncuların huzurlu bir şekilde sürüş keyfi yaşamaları için yer. Elbette oyuncular diğer oyunculara yarışlarda meydan okuyabilir ve becerilerini herkese açık olarak gösterebilirler.

Araba tutkunları, arkadaşlarıyla birlikte en zorlu veya rahatlatıcı anlarda onlara eşlik edecek Driving School Classics’i sıklıkla bulacaklar. Zamanla daha etkileyici içerikler de açılacak ve oyunculara her şeyin tadını sonuna kadar çıkarmaları için daha fazla seçenek sunulacak. Bunun da ötesinde, oyunun grafikleri, kişiselleştirme sistemi ve dünyası, herkesin sürüş deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için derinlemesine geliştirildi.


İndir (63MB)

Artık indirmeye hazırsınız Driving School Classics ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir