Drive Ahead
Drive Ahead

Drive Ahead v3.13.4 APK MOD (Mega Menü) indir 2022

Heyecan verici macera oyunlarının hayranıysanız, Drive Ahead sizin için harika bir oyun olacak. Bu oyun size zorlu, maceralı pistlerde heyecan verici, ilgi çekici deneyimler getirecek. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve daha fazlası gibi çeşi

Android Android Yarış
5 ( 726 puan )
Fiyat: $0
İsim Drive Ahead
Yapımcı Dodreams Ltd.
Tür Yarış
Boyut 112MB
Versiyon 3.13.4
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Drive Ahead is the most famous version in the Drive Ahead series of publisher Dodreams Ltd.
Mod Version 3.13.4
 • Mod Menüsü
 • Tanrı modu
 • Ücretsiz El Sanatları - 0 cıvatanız olsa bile herhangi bir araba satın alabilirsiniz
 • Yüksek Hasar (Düşmanla paylaşılır)
 • aptal yapay zeka
 • Düşmanı Öldür
 • Hasar Patronu (Bosna vurmadan hasar verin, açık bırakmayın, aksi takdirde oyun çöker)
 • Boss Select Menüsünü Etkinleştir – Bu özellik, Boss Modunda hata ayıklama menüsünü etkinleştirir, hangi patronla savaşmak istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Reklamları devre dışı bırak
 • Reklamları İzlemeden Ödüller Alın (Ödül talep etmek için "Reklamları Devre Dışı Bırak" seçeneğini kapatın)

Heyecan verici macera oyunlarının hayranıysanız, Drive Ahead sizin için harika bir oyun olacak. Bu oyun size zorlu, maceralı pistlerde heyecan verici, ilgi çekici deneyimler getirecek. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve daha fazlası gibi çeşitli araçlarla savaşlarda zorlanacaksınız. Oyunda farklı avantajlara sahip 3000’den fazla araba var; tehlikeli bölgelere girmek için tüm bu arabaları toplamaya çalışın. Oyunla birlikte, araçlarınızdan güçlü bir ordu kurun, geliştirin ve önünüzdeki zorlu zorluklarla yüzleşmek için güçlerini artırın. Kendinizi iyi bir yarışçı olarak kanıtlayın ve oyundaki ödülleri kazanın.

İlerleyin! (MOD, Sınırsız/Kilidi Açılmış Tümü)

OYUN SÜRÜCÜ İLERİ HAKKINDA GİRİŞ

Drive Ahead, iOS ve Android cihazlar için bir aksiyon sürüş oyunudur. Bu oyun, arabanızı kullanarak rakibinizin kaskını ezerek rakibin arabasının patlamasına neden olmayı amaçlar. Bu oyun piksel grafikleri kullanıyor yani bu oyunun grafik teması bir rakibe çarptığında aracın patlayan detayları ile çok güzel olsa da şiddet içerikli, kan ve vahşet gibi bir şey yok.

Ayrıca, bu oyun aynı zamanda oyun geçmişinizi kaydedebilir ve görmesi için başkalarıyla paylaşabilir. Oyun, oyuncuları gerektiğinde oynatmak için her oyun oturumunu kaydetmeye teşvik ediyor, ancak aynı zamanda bu klipleri Instagram, Facebook gibi sosyal ağ sitelerinde yayınlamaya da teşvik ediyor. Eğer istemiyorsanız, gerekli olmadığı için bu klipleri yine de paylaşamazsınız. Kişisel bilgi güvenliğini sağlamak için klip bilgilerini paylaşırken de not almanız yardımcı olacaktır.

İlerleyin! (MOD, Sınırsız/Kilidi Açılmış Tümü)

OYNANIŞ

Drive Ahead, basit bir oynanışa sahiptir ve kullanımı kolaydır; çocuklar bu oyunu çocuklardan yetişkinlere kadar rahatlıkla oynayabilirler. Bu oyun tamamen ücretsizdir ve her zaman ve her yerde oynamak için İnternet olmadan oynanabilir. Bu, oyuncuların oyunun yapay zekasıyla mücadele etmek için birçok farklı araç türünü kontrol etmek zorunda olduğu bir oyundur. Rakiplere karşı takım oluşturmak için aynı cihazda arkadaşlarınızla veya bir oda arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Bu oyunun amacı, güçlü arabalarınız ile birbirinizi sıkıştırmaya çalışmaktır. Oyuncular, rakiplerle savaşmanın yanı sıra bomba ve çeşitli engellerle dolu ortamlarla da uğraşmak zorunda kalıyor. Oyuncular kendi araçlarıyla veya bu engellerle rakipleri yenerek puan kazanabilirler. 5 raundu kazanan ilk oyuncu oyunu kazanacak ve daha fazla araç satın almak için çok para kazanacak.

İlerleyin! (MOD, Sınırsız/Kilidi Açılmış Tümü)

Hiddetli MAÇ

Rakibinizin araba kafasını ezmek, özellikle sabrınızı ve bu oyunu oynamak için ne kadar zaman harcamak istediğinizi test etmek istediğinden, bu oyundaki oyuncular için aşırı bir baş ağrısıdır. Ne kadardır. Rakibin aracını kontrol ettiği için patlayana kadar rakibin aracına çarpmak zordur, oyuncunun çarpmalarını çok ustaca önler. Bu nedenle, oyuncular bu oyunu oynarken çok akılsız ve çok sabırlı olmalıdır.

Drive Ahead bir aksiyon oyunudur, ancak şiddet içermez; daha eğlenceli. Birçok farklı araç ile tehlikeli yarış pistlerinde ve çevredeki birçok engelde savaşmak istediğiniz araç tipini seçme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Rakibin aracına çarpmak için arabanızı hareket ettirmeniz veya rakibin aracının üzerine yatarak rakibin arabasının otomatik olarak patlamasına neden olmanız gerekir ve kazanan siz olursunuz.

İlerleyin! (MOD, Sınırsız/Kilidi Açılmış Tümü)

ÇEKİCİ ÖDÜL

Bir maçta 5 seviye olacak; önceki 5 seviyeyi kim kazanırsa, o oyuncu kazanacak ve ilgili ödülü kazanacaktır. Oyuncunun seçebileceği 2 ödül vardır: mevcut ödül ve daha büyük olan, daha büyük olan, oyuncu tüm videoyu izlemeli ve bu ödülü alacaksınız. Ne kadar çok ödül kazanırsanız, savaşmak için daha iyi arabalar satın almak için o kadar çok paranız olacak.

Ayrıca, Rift Riders evrenine katılırken oyuncular, oyunun güçlü ve özel oyunlarının kilidini açacak ve oyunun en yeni ve heyecan verici ekranlarını deneyimleyecekler. Seviyelerde robotlar ve uzaylılar gibi tehlikelerden kaçınırken harika ödüller için Drive Ahead’deki ilginç Görev Stadyumlarını keşfedin.

İlerleyin! (MOD, Sınırsız/Kilidi Açılmış Tümü)

Drive Ahead, 3000’den fazla farklı dövüş aracı içeren harika bir aksiyon yarış oyunudur. Tehlikeli oyun ve sizi çevreleyen engellerle, rakiplerinizi yenmek için profesyonel bir sürücü olduğunuzu kanıtlayın.


İndir (112MB)

Artık indirmeye hazırsınız Drive Ahead ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir