Drift Max World
Drift Max World

Drift Max World v3.1.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Drift Max World Mod APK, oyunculara önlerindeki birçok zorluğun üstesinden gelirken heyecan verici bir drift deneyimi sunar. Oyuncular puan kazanmaya, seviyeleri tamamlamaya ve etkileyici görünüm ve dekorasyonlara sahip arabaların kilidini açmaya çal

Android Android Oyun
5 ( 770 puan )
Fiyat: $0
İsim Drift Max World
Yapımcı Tiramisu
Tür Oyun
Boyut 47M
Versiyon 3.1.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Drift Max World is the most famous version in the Drift Max World series of publisher Tiramisu
Mod Version 3.1.0
Total installs 10,000,000+

İndir (47M)

Drift Max World – Drift Yarış Oyunu

ETKİLEYİCİ SÜRÜKLER DENEYİMİ

Drift, en sevilen yarış türlerinden biridir çünkü oyuncuların bu deneyimleri Drift Max World’de bulabilmeleri için zorluklar ve heyecan verici deneyimler sunar. Oyuncular, tamamen heyecan verici ödüllerle deneyimlemek için heyecan verici özelliklerin ve seviyelerin kilidini kolayca açabilir. Aynı zamanda oyunda her sezon yaşadığınızda farklı fotoğrafların olduğu bir mekana gidiyor olacaksınız.

Oyuncular, oyuncunun tarafında hassas kontrol becerileri gerektiren drift seviyelerine katılacaklar, bu nedenle oyuncuların manuel kontrollere aşina olması gerekecek. Hareketi ayarlayacak ve sürüklenme durumunu sürekli olarak koruyacaksınız, böylece oyundaki puan sayısını artırmak gerekli olacaktır. Aynı zamanda, her seviyenin zorluğu ve elde edilecek puan sayısı artacak, bu yüzden oyuncular gözlerini eğrilerden alamayacak ve onları uygun şekilde kullanamayacaklar.

Drift Max World – Drift Yarış Oyunu

DRIFT SIRASINDA YÜKSEK PUAN AL

Drift Max World seviyesine, üstesinden gelmeniz ve becerilerinizi geliştirmeniz için bir dizi zorluğun bulunduğu bir kariyer modu ile başlayabilirsiniz. Pek çok farklı mevsimden geçeceğiniz ve yerine getirilmesi gereken bazı gereksinimleri karşınıza çıkaracağı söylenebilir. Bu nedenle bu seviyeleri yeteneklerinizle mümkün olduğunca doğru bir şekilde geçmeye çalışacaksınız ve birçok özellik bu seviyeyi en doğru şekilde tamamlamanıza yardımcı olabilir.

Oyunda sürekli drift işlemleri yaptığınızda sürekli zıplayan ve çarpan yani puanlarla gelen birçok nokta göreceksiniz. Ne kadar drift yaptığınıza bağlı olarak bu çarpan sürekli olarak artacaktır. Başka bir deyişle, bu durumda ne kadar uzun kalırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi ve kontrol becerilerini arttırması gereken ana özelliktir.

Drift Max World – Drift Yarış Oyunu

Kariyer modunda bulduğunuz seviye sayısının tamamen farklı olduğu ve zorluklarının da zamanla sürekli olarak artacağı söylenebilir. Zamanla yeteneklerinizi arttırabiliyorsunuz ve bazı seviyelere geçtiğinizde polis arabaları gibi bazı yeni arabaların da kilidini açabiliyorsunuz. Elbette bazı virajlardan geçerken aracınız ile pist kenarı arasındaki mesafeyi bileceksiniz. Oradan, onlara dokunmamaya ve sürüklenmeyi durdurmaya dikkat etmeniz gerekecek.

KAÇIRMAYACAĞINIZ BİRÇOK İLGİNÇ ARAÇ

Drift Max World’ü deneyimlediğinizde, alabileceğiniz araç türlerinden kesinlikle etkileneceksiniz. Size ücretsiz olarak gönderilen arabaların yanı sıra dükkanda kilidini açmanızı bekleyen birçok araba da olacak. Bu kilit açma, geçilen seviyelerde kazanacağınız belirli bir miktarda para gerektirir. Aynı zamanda arabalar oyunu deneyimlemenin sadece başlangıcı çünkü daha birçok şey sizi bekliyor.

Drift Max World – Drift Yarış Oyunu

Bu oyunda çeşitli görünüm ayarlama özellikleri ile pilot ve arabanızla ilgilenmeniz gerekecek. Seviyeye başlamak için pilotların görünümünü değiştirebilecek ve en sevdiğiniz kıyafeti seçebileceksiniz. Aynı zamanda, arabanızı yeniden dekore ettiğiniz zamanlarda kişiliğiniz de yansır ve bulabileceğiniz birçok araba elemanı dekore edilebilir. Elbette, size biraz paraya mal olacaklar.

Oyuncular, zorlu seviyelere sahip büyüleyici drift ekranlarına katılacaklar:

  • İlginç konumlara sahip farklı mevsimlere ayrılmış bir dizi seviye bulacaksınız.
  • Seviyelerin amacı zorludur ve oyuncu sürüklenmeye ve doğru puanı almaya zorlandığından zorluk sürekli artar.
  • Her seviyede, oyuncunun iyi bir şekilde sürdürdüğü sürüklenmeler boyunca bir puanlama katsayısı zaman içinde sürekli olarak artar.
  • Oyuncuların bu oyunda buldukları araçların sayısı tür bakımından farklıdır ve bunların kilidini açmanın birçok yolu vardır.
  • Arabanın kilidini açmak, pilot kıyafetini değiştirmek veya arabaya dekoratif öğeler eklemek gibi bu oyunda parayı kullanabilirsiniz.


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız Drift Max World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTiramisu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir