Drift Arena
Drift Arena

Drift Arena v1.5.4 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Drift Arena, drift aktivitelerine ayrılmış büyük haritalarda drift yeteneklerinin galipleri belirlediği egzotik ve büyüleyici bir yarış oyunudur. Ayrıca, herkes için sürükleyici bir oyun deneyimi için benzersiz oyun modlarına sahiptir.

Android Android Yarış
4 ( 165 puan )
Fiyat: $0
İsim Drift Arena
Yapımcı Mad Hook
Tür Yarış
Boyut 103MB
Versiyon 1.5.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Drift Arena is the most famous version in the Drift Arena series of publisher Mad Hook
Mod Version 1.5.4
Total installs 50,000+

Drift Arena APK hız yerine teknik faktörleri vurgulayarak insanlara yarış türüne yeni deneyimler getiriyor. Bu nedenle, oyun, herkesin en heyecan verici aktiviteler aracılığıyla arkadaşlarıyla etkileşim kurması için çekici eğlencelerle doludur. Bunun da ötesinde, içerik veya oyun modlarının çeşitliliği, herkesin atari yarış oyunu türünün en etkileyici keşfine sahip olması için mükemmel bir ektir.

Drift Arenası

YOĞUN HENÜZ MEMNUNİYETLİ YARIŞ OYUNU

Drift Arena, oyun, oyun modları, haritalar ve daha fazlası dahil olmak üzere aynı türdeki diğer yarış oyunlarından tamamen farklıdır. Bu şeyler özlerini daha benzersiz ve sofistike hale getiriyor, böylece herkes kendilerini sürüklenen yarışmaların yalnızca getirebileceği büyüleyici etkinliklere kaptırabiliyor. Sadece bu da değil, her yarışın atmosferi ve hızı her zaman birinci sınıftır ve herkese en canlandırıcı deneyimleri getirir.

KUSURSUZ VE İNTERAKTİF KONTROLLER

Oyun teknik olarak zorlu olsa da, kontrol mekanizması esnek ve tüm oyuncular için arkadaş canlısı. Başka bir deyişle, kullanımı kolaydır, ancak ustalaşması zordur ve herhangi bir özel durumda veya pist türünde en iyi yol tutuş performansını elde etmek için her araç hakkında çok fazla bilgi gerektirir. Elbette oyuncular, çeşitli ayrı arabaları sürerken uzman yarış tekniklerini gerçekleştirmek için kontrolleri özelleştirebilir.

Drift Arenası

KEYİFLİ BİR AN İÇİN İLGİLENDİRİCİ OYUN MODLARI

Drift Arena’daki oyun modlarının çeşitliliği de herkesin deneyimini daha zengin ve daha canlı hale getirmek için büyük bir avantaj. Oyun moduna bağlı olarak, kurallar veya yarış pisti, herhangi bir aracı sürmesine bakılmaksızın tüm oyuncular için birçok yeni duygu yaratmak için önemli ölçüde değişecektir. Bazı önemli modlar, oyuncu topluluğunun atmosferini geliştirmek için yalnızca özel durumlarda görünecektir.

DRIFT İÇİN GENİŞ ARAÇ SEÇİMİ

Oyun doğası gereği yüksek tempolu yarış türündedir, bu nedenle canlı bir ortam veya atmosfer yaratmak için çeşitli araçlar gereklidir. Üstelik tüm araçların drift yapan oyuncular için birçok farklı mekanizması veya özelliği var ve bunların kontrol mekanizması üzerinde de çok fazla etkisi var. Oyuncular ayrıca görünüşlerini veya performanslarını yarış tarzlarına uyacak şekilde değiştirmek gibi araçları özgürce özelleştirebilirler.

Drift Arenası

Cömert ÖDÜLLER İÇİN ÇEŞİTLİ DRIFT KURSLARINA KATILIN

Drift Arena’nın ana içeriği drift yarış stilini vurgulamak ve drifter ne kadar iyiyse o kadar çok puan. İnsanlar ayrıca, daha sonra en iyi performans veya sonuçlar için bireysel araçlara veya ortamlara uygulanabilecek çeşitli yeni sürüklenme tekniklerini de uygulayabilirler. Birçok turnuva aynı zamanda en yetkin driftçileri de seçecektir ve pistleri drift meraklıları için zorludur.

HAREKETLİ PVP ARENA, GRUP VEYA TEK TEK

PvP arenaları, oyuncuların rakiplerini en kirli yollarla yok etmek için driftleri kullandığı oyun boyunca ana vurgudur. Arena tasarımları da karmaşık ve tehlikelidir, bu da insanların rakiplerini sanatsal olarak haritadan düşürmesine izin verir. Oyuncular ayrıca kariyerlerinin en canlandırıcı zamanları için bu modlarda arkadaşlarına katılabilir.

Drift Arenası

Drift Arena, çoğu durumda hızdan ziyade tekniği vurgulayan şiddetli ve aşırı bir yarış oyunudur. Neyse ki, kirli ve dürüst olmayan rakipler karşısında bile her şey en rahat deneyimi yaşamak için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

  • Oyuncular için hareketli ve kaotik yarış oyunu, puan kazanmak için olağanüstü drift teknikleri uygular ve büyüleyici anlar yaşar.
  • Sert ve dengesiz drift pistlerinde diğer yarışçıları geride bırakmak için sorunsuz ve etkileşimli bir manevra için sezgisel ve basit kontrol sistemi.
  • Oyuncuların, drift konusunda uzmanlaşmış, iyi özelleştirilmiş arabalarla garajlarına karar vermeleri veya kişiselleştirmeleri için geniş araç seçenekleri.
  • Çeşitli senaryolar veya etkileşimler yoluyla eğlenceyi ve keyfi geliştirmek için yaratıcı faktörlerle ilgi çekici oyun modları.
  • Rakipleri olağanüstü bir şekilde haritadan düşürmenin keyfini çıkarırken arkadaşlarınızla oynamak için aşırı ve tehlikeli PvP arenası.


İndir (103MB)

Artık indirmeye hazırsınız Drift Arena ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMad Hook

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir