Dreamdale
Dreamdale

Dreamdale v1.0.20 APK (Sınırsız Para, Çanta Alanı) indir


Dreamdale Mod APK, oyuncunun becerikli bir kahraman olması için yapılması gereken tüm etkinlikleri dağıtır. Derin ormandaki ıslahtan canavarlarla savaşlara kadar görevinizi iyi yapmanız gerekecek.

Android Android Oyun
4 ( 545 puan )
Fiyat: $0
İsim Dreamdale
Yapımcı SayGames Ltd
Tür Oyun
Boyut 132.8 M
Versiyon 1.0.20
MOD Menü, Sınırsız Kaynak
Orjinal Google Play
Dreamdale is the most famous version in the Dreamdale series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.0.20
  • Menü Modu
  • x99 bırak
  • Kaynaklar ve Para Azalmaz
  • Sınırsız Çanta Alanı
  • Müdahaleci ADS Kaldırıldı
Bilgi : "Kaynaklar ve Para Azalmaz" seçeneğiyle satış yapmak, oyunu Geciktirir ve Çözme moduna geçer.

İndir (132.8 M)

Dreamdale MOD APK hakkında

Denemek için heyecan verici ve yepyeni bir macera arıyorsanız, Dreamdale MOD APK‘sına bir göz atın! Bu olağanüstü Android oyunu, sizi periler ve diğer efsanevi yaratıklarla dolu büyülü bir diyarda harika bir yolculuğa çıkarıyor. İster düşmanlarla savaşıyor ister görevleri tamamlıyor olun, Dreamdale’de sürekli olarak heyecan verici bir şeyler oluyor. Peki neyi dört gözle bekliyorsun? Maceranıza bugün başlayın!

Oynanış

Dreamdale – Fairy Adventure, oyuncuların fantastik bir periler dünyasına girip keşfetmelerini sağlayan çevrimiçi bir çevrimiçi oyundur. Oyun Dreamdale ormanlık alanında tanımlanır ve oyuncular rahatlamayı ve erkek ya da kadın peri olarak oynamayı seçebilirler. Oyunda oyuncular perilerini harekete geçirmek için Dreamdust toplayacaklar ve ayrıca bu Dreamdust’u perileri için yepyeni şeyler ve kıyafetler satın almak için kullanabilirler. Ek olarak, oyuncuların daha fazla Dreamdust kazanmak için satın alabilecekleri birçok farklı mini oyun vardır. Genel olarak Dreamdale – Fairy Adventure, her yaştan insanın ilgisini çekebilecek büyüleyici ve eğlenceli bir video oyunudur.

Çözüm

Büyüleyici ve eğlence dolu bir macera oyunu arıyorsanız, Dreamdale – Fairy Adventure’dan başkasına bakmayın. Bu uygulama, nefes kesici çizimleri, zorlu seviyeleri ve sevimli karakterleri ile tüm gün boyunca eğlenmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Şu anda tam olarak ne bekliyorsunuz? Bugünlerde Dreamdale MOD APK‘sını kurun!


İndir (132.8 M)

Artık indirmeye hazırsınız Dreamdale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSayGames Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir