Dream Restaurant
Dream Restaurant

Dream Restaurant v1.2.2 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Dream Restaurant, oyuncuların ünlü ve lüks restoran yöneticisine dönüşmesine yardımcı olur. Çok para kazanmak için çok çalışın ve daha fazla müşteri çekmek için restoranı yükseltin.

Android Android Oyun
4 ( 140 puan )
Fiyat: $0
İsim Dream Restaurant
Yapımcı CSCMobi Studios
Tür Oyun
Boyut 70M
Versiyon 1.2.2
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Dream Restaurant is the most famous version in the Dream Restaurant series of publisher CSCMobi Studios
Mod Version 1.2.2
Total installs 100,000+

İndir (70M)

Dream Restaurant, şehrin en lüks restoranlarından birinde bir yöneticinin işini deneyimlemenizi sağlayacak. Restoranınızı büyütmek ve daha fazla müşteri çekmesine yardımcı olmak için yapmanız gereken çok iş olacak. Bu oyuna gelmek eğlence amaçlıdır, ancak aynı zamanda bir iş modelini çalıştırma deneyimini öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Rüya Restoran – Otel oyunları

İŞ BAŞLAT

Bir gün ünlü bir restoranın müdürü olup çok para kazanacağınızı hiç düşündünüz mü? Değilse, Dream Restaurant göz açıp kapayıncaya kadar hayallerinizi gerçekleştirecek. Restoranda çalışan iki merkez çalışanı, güzel bir resepsiyonist ve bir garson olacak. Verilen isteklere dokunuyorsunuz ve her karakter bunu otomatik olarak yapacak.

İlk müşteriler de geldi ve servise başlamak için onları yerdeki boş masaya yerleştireceksiniz. İlk başta sadece çörek vardı, bu yüzden müşteri istediğinde, garson onu almaya ve getirmeye giderdi. Lezzetli bir yemek yedikten sonra resepsiyonda ödeme yapacaklar ve hızlı bir şekilde temizlemeniz gerekiyor. Çok çevik olmalısınız çünkü aynı anda yapmanız gereken çok iş olacak, bu yüzden dinlenmeye zaman kalmayacak.

Rüya Restoran – Otel oyunları

RESTORANINIZI BÜYÜTÜN

Restoranınızın büyümesine ve birçok kişi tarafından bilinmesine yardımcı olmak için, müşterilere harika deneyimler sunmak için sürekli yenilik yapmalısınız. Kazandığınız parayı masa ve sandalyeleri değiştirerek, makineleri temizleyerek ve menüye yeni yemekler ekleyerek restoranı yükseltmek için kullanacaksınız. Birçok şeyin değiştirilmesi gerektiğinden ve para sınırlı olduğundan, bütçe açığından kaçınmak için akıllıca harcamanız gerekir.

Restoranınızın erken kapanmamasını istiyorsanız müşteri hizmetleri göz ardı edemeyeceğiniz önemli bir faktördür. Dream Restaurant ile müşteriler kraldır, bu yüzden çok fazla beklemelerine izin vermeyin. Müşterileri hızlı servis hızı ile coşkuyla karşıladığınızda, onlardan ekstra bir bahşiş alacaksınız. Oradan restoran her zaman fark edilecek ve insanlar size beş yıldız vermekten çekinmeyecekler.

Rüya Restoran – Otel oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok insanın çocukluk hayalini gerçekleştirmek, büyük ölçekli bir restoran işletmecisi olmaktır.
  • Daha fazla misafiri yemeklerin tadını çıkarmaya çekmek için restoranın kalitesini düzenli olarak yükseltmek gerekiyor.
  • Her kaliteli yemekten sonra ekstra bahşiş almak için müşterileri memnun ederek gelirinizi artırın.
  • Gerçek bir yönetici olmak için her şeyi aynı anda dengelemeyi öğrenmek önemli bir beceri olacaktır.
  • En iyi becerilere sahip yetenekli bir restoran yöneticisi bulmak için birçok seviye ve zorluk belirlenmiştir.


İndir (70M)

Artık indirmeye hazırsınız Dream Restaurant ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCSCMobi Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir