Dream Park Story
Dream Park Story

Dream Park Story v1.3.0 APK (Sınırsız Para/Puan) indir


Dream Park Story, kullanıcıların büyük bir eğlence parkını işletmesine olanak tanır. Parkınıza daha fazla misafir çekmek için benzersiz cazibe merkezleri oluşturun.

, Android Android Oyun
4 ( 578 puan )
Fiyat: $0
İsim Dream Park Story
Yapımcı Kairosoft Co. Ltd
Tür Oyun
Boyut 45.75 M
Versiyon 1.3.0
MOD Sınırsız Altın/Duygu Puanı
Orjinal Google Play
Dream Park Story is the most famous version in the Dream Park Story series of publisher Kairosoft Co., Ltd
Mod Version 1.3.0
  • 1. Sınırsız Altın (Harcadıkça artar)
  • 2. Sınırsız Duygu Puanı


İndir (45.75 M)

Dream Park Tale MOD APK , Kairosoft’un tanıttığı bu keyifli inşa etme oyunundan sonra gelebilir. Oyun, boş zamanlarınıza uygun hafif, ilgi çekici bir oynanışa sahiptir.

Dream Park Story MOD APK hakkında

Dream Park Story‘nin popülaritesinin ardından Kairosoft, Dream Park Story adlı yapım serisinde benzersiz bir oyun çıkarmaya devam ediyor. Yine de hızlı inşaat oyunu, bu sefer mesele bir şehir inşa etmek değil, hareketli şehir için kalbin içinde güzel bir eğlence parkı yaratmakla ilgili.

Güzel, eğlenceli bir oyun alanı oluşturun

Bu seferki göreviniz, tüm kriterleri karşılayan bir oyun alanı geliştirmek: çarpıcı – özel – yüksek kalite. İnşa etmeden önce, oyun alanınıza bir isim vermeniz gerekecek. Ona istediğiniz ismi verin ama uzun sürmeyin. Ardından, arazi durumu hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak çeşitli anlarınız olacak. Dream Park Story gibi benzer oyunları oynamadıysanız merak etmeyin. Başlangıçta, oyun size basit işlevleri nasıl kullanacağınızı göstereceğinden, ayrıca ek olarak bir Rhonda Coaster eşlik ettiği için tek başına oluşturmaya gerek yoktur. Sizi böyle bir şeye yönlendirmeye hazır, sadık ve tutkulu bir arkadaştır.

Belirli bir çerçeve oluşturduktan sonra, parkınız turistleri çekmek için açılır. Bununla birlikte, bir bina turistleri kalıcı olarak çekemez, bu nedenle kesinlikle mümkün olduğunca çok cazibe merkezi inşa etmeniz gerekir. Bir bina inşa ederken araziyi planlamanız gerekecek, her inşaat normalde çok maliyetlidir ve tamamlanması zaman alır. Dream Park Story‘deki sorun şu ki, maddi olarak sıkışıp kalmasanız bile, yepyeni bir bina yaratırken oldukça zor. Çünkü bir binanın kilidini açıp inşa edebilmeniz için belirli koşulların karşılanması gerekir (parka gelen insan sayısı, belirli bir başka binanın inşası…)

Stratejik yapı ve hazırlık

Dream Park Story masalının en zor kısmı bu. Tıpkı Dream Park Story‘de bir şehir inşa ettiğinizde olduğu gibi, yakından bakmanız gereken birçok konu var. Rastgele inşa etmeye devam ederseniz, parkınız çok çılgın ve çirkin görünecek, hatta turistlerin hislerini etkileyip para kaybetmenize neden olacak. Bina site ziyaretçilerini çeksin ya da çekmesin, binayı doğru yere inşa etmeyi seçmelisiniz… Çünkü yanlış yere yerleştirmeniz durumunda, onu taşımak için para kaybetmek zorunda kalacaksınız. o (hatta bir ışınlanma kısıtlamanız var). Ya da biraz para harcamak istemiyorsanız, binayı yıkmaya karar verebilirsiniz. Ancak bu sadece para bırakmanıza izin verir.

Eğlence hizmetlerinin yanı sıra, oyun alanında çevreye ve çevreye de dikkat etmek akıllıca olacaktır. Turistler genellikle yeşil ormanın bol olduğu, havadar ve serin rotalara sahip alanları kontrol etmeyi severler. Bakabilir ve parkınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca çeşmeler başta olmak üzere çekici yapılara, pankartlar sarkan çiçekli kapılar, heykeller, harika geçit törenleri yaratmayı unutmayın… Bu eserler ayrıca turistleri çeker ve misafirlerin sempatisini artırır. oyun alanı için.

Dream Park Story masalının zorluğu, ters bir sayıdan gitmenizdir. Bu, parkınızı inşa etmek için çok para ödünç almanız gerekeceği anlamına gelir. Belirli bir program veya yöntem olmadan, rastgele binalarınız genellikle turistleri cezbetmez, o zaman çok büyük bir borca girersiniz. Sonuç olarak, bir dizi benzer bina oluşturmak yerine, müşteriler için daha çekici olan yeni binalar geliştirmeniz gerekiyor.

Haber ağları aracılığıyla, turistlerden oyun alanınıza hızlı bir yanıt alabilirsiniz. Bu, çok geç olmadan değişmenize yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi mod

Bina şovunun içindeki önceki oyunlar gibi, Dream Park Story da çevrimiçi bir moda sahiptir. Bu işlevle, diğer çeşitli çevrimiçi kişilerin oyun alanlarını ziyaret edebilirsiniz. Ancak bu mod hala bölgeye göre sınırlıdır, yani Vietnam’daki insanlar yalnızca arkadaşlarının Vietnam’daki bölgelerini kontrol edebilir, Kanada’nın yalnızca Kanada’da arkadaşları vardır… ayrıca, Dream Park Story‘nin çevrimiçi bir skor tablosu da vardır, rekabet oluşturmaya dahil olun ideal parka sahip diğer insanları görmek için?

Grafik

Bildik 8 bitlik düzen sistemini kullanan insanları etkilemeye devam ederek oyunculara nostalji hissi veriyor. Resimler çok iyi olmasa da, parlak renklerin yerine, komik seslerle birleştiğinde, eğlence için çok ideal.

Android Os için Dream Park Story MOD APK yükleyin


İndir (45.75 M)

Artık indirmeye hazırsınız Dream Park Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft Co., Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir