Dream League Soccer 2020
Dream League Soccer 2020

Dream League Soccer 2020 v7.42 APK indir


Sadece futbol maçlarına odaklanmayan, futbolla ilgili tamamen farklı bir oyun, Dream League Soccer 2020 APK 'dir . Oyuncular, oyunlardan takımı istikrarlı bir şekilde yönetmeye kadar futbolla ilgili yönleri deneyimleyecekler. Oradan, takımınızı geliş

Android Android Oyun
5 ( 82 puan )
Fiyat: $0
İsim Dream League Soccer 2020
Yapımcı First Touch Games Ltd.
Tür Oyun
Boyut 356MB
Versiyon 7.42
MOD Hile Menüsü Aktif
Orjinal Google Play
Dream League Soccer 2020 is the most famous version in the Dream League Soccer 2020 series of publisher First Touch Games Ltd.
Mod Version 7.42

MOD Menüsü

 1. Sabit oyuncu  // AI Hiçbir şey  yapmaz
 2. Sabit Kaleci // GK hiçbir şey yapmaz
 3. Faul Yok // Müdahale  veya kaleci için Faul saymaz
 4. Ofsayt Yok  // Ofsayt tetiklenmez
 5. Yaralanma Yok  // Oyuncular asla yaralanmaz
 6. Sınırsız Oyuncu Değişikliği  // 3'ten fazla oyuncuyu değiştirebilir (aynı anda değil)
 7. Sınırsız Dayanıklılık  // Dayanıklılık Asla Düşmez
 8. Oyun Saatini  Dondurur // Maç Süresini Dondurur
 9. Atış =  // Atış Geçerli Yarıyı Sonlandırır

Not :

 • Tüm özellikler yalnızca Çevrimdışı kullanılabilir! Çevrimiçi kullanmak sizi oyundan atacaktır! Dumb AI dışındaki tüm Özellikler, Modları istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz!
 • Yapmanız gereken ; Android 6.0 ve sonraki sürümlerde Ayarlar> Uygulamalar> Dream League Soccer> İzinler | Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleyin açın.


İndir (356MB)

Sadece futbol maçlarına odaklanmayan, futbolla ilgili tamamen farklı bir oyun, Dream League Soccer 2020 APK ‘dir . Oyuncular, oyunlardan takımı istikrarlı bir şekilde yönetmeye kadar futbolla ilgili yönleri deneyimleyecekler. Oradan, takımınızı geliştirmek ve büyük turnuvalara katılmak için her zaman stratejileriniz olacak. Aynı zamanda oyuncu sayısı da ilginizi çekecektir.

ETKİLEYİCİ FUTBOL MAÇLARI DENEYİMİ

Dream League Soccer 2020’yi deneyimlemeye başladığınızda, oyuncular bir antrenman maçı aracılığıyla bu oyunun içindeki mekaniklerle tanışacaklar. Başlamadan önce, adaylık izlenimlerine göre kendileri için bir yönetici seçmeleri gerekecektir. Rakibinize karşı oyuna devam edecek ve kazanmaya çalışacaksınız. Kontrol mekanizmasına, herhangi bir oyuncunun anlayacağı ve akıllı telefon platformunda oynamak için uygun olduğu tamamen erişilebilir.

Oyuncular karakterlerini joystick ve A, B, C butonları ile her oyuncunun geçiş kuvvetine göre farklı işlevlerle kontrol edecekler. Başka bir deyişle, amaca ve duruma bağlı olarak ilgili düğmeyi seçeceksiniz. Zamanla bu kontrole alışabilir ve etkileyici hedefler oluşturmak için farklı seviyelerde hevesle katılmaya başlayabilirsiniz. Gerçekten de evdeki her galibiyetten sonra birçok ödül alacaksınız.

BECERİLERİNİZLE DİĞER OYUNCULARI KAZANABİLİRSİNİZ

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu oyunun oynanışına erişebilecek ve kendinizi etkileyici ama aynı derecede zorlu maçlara kaptıracaksınız. Rakibinizi kazanmanız her zaman göz ardı edilemeyecek bir hedeftir, bu nedenle rakibin hareketlerini gözlemlemek de gereklidir. Genel olarak veya varsayılan ayara yakın olarak görüntülemenizi optimize etmek için yakınlaştırma seviyesini seçebilirsiniz. Bu, neler olup bittiğini ve hangi oyuncuların topa yakın olduğunu bilmenize yardımcı olur.

Gözlem becerilerinizi geliştirmeniz ve belirli beklenmedik durumlara yanıt vermeniz gerekeceğinden, yeni hareketlere alışmak sadece bir başlangıçtır. İlk faktör, rakibiniz onu çaldığı için topu kaybedeceksiniz ve rakibe topla yaklaşmak ve onları çalmaya çalışmak için diğer aktif oyuncuları seçmeniz gerekecek. Zamanla, puanlama hedefini gerçekleştirmek için belirli becerileri ve taktikleri birleştirmenin yollarını bulmaya çalışacaksınız.

Bu kesinlikle aşamalar halinde gerçekleşen bir şeydir ve kesinlikle tam koordinasyona dayalı olarak oluşturulan güzel bir hedef, her oyuncunun seveceği bir şeydir. Aynı zamanda, Dream League Soccer 2020 kesinlikle bu hedeflerin boşa gitmesine izin vermeyecek çünkü oyuncular bu anları yaptıktan sonra kaydedebilirler. Kaydedebilir ve en sevdiğiniz platformlarda paylaşabilir veya sizinle aynı tutkuyu paylaşan arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

TAKIMINIZA VE OYUNCULARINIZA BAKIN

Futbol odaklı oynanışın yanı sıra, oyuncuların takımınızla ilgili tesisler gibi birçok faktörü de göz önünde bulundurması gerekecek. Spesifik olarak, oyuncularınızı farklı maçlarda daha yetenekli olmaları için eğitmek için bir koç kiralayabilirsiniz. Herkes çok yüksek transfer fiyatlarına sahip oyuncu bulamadığı zaman gereklidir. Aynı zamanda para kazanmak tamamen basitleşir ve zaferinize bağlanır.

Evdeki galibiyetinizle ilgili faktörlerden biri de stadyum. Kendi hayvan alanınız olacak ve elbette birçok insan etkileyici maçları izlemeye gelecek. Aynı zamanda giriş biletini de ödemeleri gerekecek ve bu parayı siz farklı amaçlar için harcamaya devam edin ve zamanla avlunun boyutunu yükseltmeye devam edin. Bunun amacı, daha büyük turnuvalara gitmenize ve her galibiyetten sonra daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmaktır.

BİRÇOK FARKLI OYUNCULARIN KİLİDİNİ AÇIN

Zamanla katılabileceğiniz maçların sayısı ve kalitesi artacaktır. Her şey, büyüyen turnuvalara erişme fırsatına sahip olmak için ilgilenmek zorunda olduğunuz altyapıya bağlıdır. Spesifik olarak, oyuncuların kendilerine meydan okuyabileceği ve etkileyici bir şekilde kazanabileceği ondan fazla büyük turnuva olacak. Ancak bu zaferleri elde etmek için yönetim ekibinden sözleşme yaptığınız oyunculara kadar dikkatli bir şekilde hazırlanmanız gerekecek.

Dream League Soccer 2020 APK oyuncuların bir temsilcisi olacak ve bu kişinin işlevi, transfer pazarına erişme fırsatını yakalamanıza yardımcı olmak için basittir. Yani efsanevi oyuncuları bulma şansınız daha fazla olacak ve favori oyuncularınız bu oyunda karşımıza çıkacak. Bu oyuna katılmak için 3500’den fazla oyuncu lisanslanmıştır. Bu nedenle, kaynaklarınızı ekibinize getirmek için hazır bulundurun.


İndir (356MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dream League Soccer 2020 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFirst Touch Games Ltd.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir