Dream League Soccer 2021
Dream League Soccer 2021

Dream League Soccer 2021 v8.32 MOD APK


Spor popo, oyunculara her zaman tarif edilemez bir çekicilik verir. Her sporun kendine has özellikleri vardır ve en çok oynanan spor da futboldur. Dünyada en çok taraftarı olan spordur. Her sezonda hiçbir hayran kaçırmaz ve saatlerce sorunsuz seyrede

Android Android Oyun
5 ( 320 puan )
Fiyat: $0
İsim Dream League Soccer 2021
Yapımcı First Touch Games Ltd
Tür Oyun
Boyut 395MB
Versiyon 8.32
MOD Hile Menü
Orjinal Google Play
Dream League Soccer 2021 is the most famous version in the Dream League Soccer 2021 series of publisher
Mod Version 8.32
  • MOD sürümü için lütfen oyuna girmeden önce ağ bağlantısını kapatın, aksi takdirde takılır.
  • Oyunun başlatılması sırasında herhangi bir hata varsa ya da güncelleme istiyor ise, oyunu silin, DLS 2021'i Play Store'da bulun ve indirmeye alın. İndirme yüzdesi görünür görünmez, indirmeyi iptal edin ve oyunu indirdiğiniz apk dosyasından yeniden yükleyin. Oyun kesinlikle başlayacaktır.


İndir (395MB)

Spor popo, oyunculara her zaman tarif edilemez bir çekicilik verir. Her sporun kendine has özellikleri vardır ve en çok oynanan spor da futboldur. Dünyada en çok taraftarı olan spordur. Her sezonda hiçbir hayran kaçırmaz ve saatlerce sorunsuz seyredebilir. Yavaş yavaş, bu kral spor da oyun platformlarında ortaya çıktı ve oyuncular büyük ve küçük turnuvalarda rekabet edebildi. Bu sporu seviyorsanız ve kendinize meydan okumak istiyorsanız Dream League Soccer 2021 mükemmel bir seçimdir.

GÜZEL GRAFİKLER OYUNCULARI ÇEKİYOR

Dream League Soccer 2021, oyunculara görmezden gelemeyecekleri güzel grafikler sunuyor. Herkesin yaşamak isteyeceği bir faktör olarak görülebilir. Birçok insanın toplandığı ve sporcuların gol atmaya çalıştığı yerdir. Yukarıdaki faktörlerin tümü, oyuncuların kolayca deneyimlemesi için bu oyunda görünebilir. Bu yüzden oyuna bir kez aşık olduklarında, sunduğu çekiciliği inkar etmek zor.

Oyunun başında, oynayacağınız stadyumun enginliğini görmezden gelemeyeceksiniz. Gerçek bir sporcuymuş gibi bir yerden bir yere koşabilirsin, bu yüzden bu uygulamanın sunduğu gerçek hayat deneyimleri. Üçüncü bakış açısı sayesinde, somut ve sezgisel olarak gözlemlerken bile gözlem basittir. Bu oyun için mükemmel bir bakış açısı.

Üçüncü perspektife gelince, sağladığı avantaj karakterin çevresini kapsamasıdır. Oradan, hedeflerinden kaçınmak veya bunları gerçekleştirmek için uygun stratejiler bulabilirler. Aynı zamanda, bir futbol maçı için karakterleri rahat bir şekilde koordine etmek vazgeçilmezdir. Tek bir karakteri kontrol edecek ve topun rakibin üzerine düşmemesini ve tamamen gol atmamasını sağlayacaksınız. Bu nedenle, bu oyunla bir saniye bile atlamayacaksınız.

KENDİNİZE GÜÇLÜ BİR EKİP KURUN

Dream League Soccer 2021, oyunculara takımlarıyla gerçek bir futbol deneyimi sunuyor. Yavaş yavaş takımınız için parçaları ve her pozisyon için mükemmel uyumu elde edeceksiniz. Bu nedenle, bu çok zaman alan ve başarılması özel stratejiler gerektiren bir iştir. Bu oyunda, gerçek hayattaki oyunculardan ilham alan 4000’den fazla oyuncu var.

Bu kadar çok sayıda ulaşabileceğiniz şansa bağlı olarak farklı seviyelerde birçok oyuncu olacağından emin olabilirsiniz. Ancak beğendiğiniz bir oyuncu bulduğunuzda, onu takımda oynaması için nasıl işe alabileceğinizi bulmak herkesin yapmak isteyeceği bir şeydir. Oyunun açık sistemi sayesinde hayallerinizdeki ideal takımınızı kurabilirsiniz. Aynı zamanda, futbol izlerken kazanılan deneyimle bazı mantıklı faktörleri de beraberinde getiriyor.

Yukarıda bahsedildiği gibi, bunun nedeni yalnızca belirli kaynaklara ulaşmak için birçok farklı zorluktan geçmeniz gerekmesi değildir. Bu yüzden üst düzey oyunculara sahip olmak için çok sabırsız olmanıza gerek yok ve sahip olduğunuz her şeyden faydalanmalısınız. Aynı zamanda transfer pazarlarında bulabileceğiniz oldukça yetenekli sporcuları da göz ardı etmemelisiniz. Bu yüzden lütfen her şeyi gözlemleyin ve fırsatı kendiniz değerlendirin.

Belirli sayıda oyuncunuz olduğunda, sıradaki şey oynamak için uygun bir kadro oluşturmaktır. Bildiğiniz gibi futbolda kazanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken unsurlar teknik, oyuncunun fiziği ve taktikleridir. Strateji, kullanıcıların mevcut dizilişi gözlemlemelerine ve yeteneklerine bağlı olarak her kutudaki sporcuları uygun şekilde doldurmalarına olanak tanır. Bu iş çok sadece tek bir kaydırma ile yapılır.

Fiziksel olarak, bu strateji kadar önemlidir. Belli miktarda kaynağınız olduğunda ve harcayacak bir fazlanız olduğunda, takımınıza bir koç tutmalısınız. Bu kişi, becerilerinizi ve zindeliğinizi geliştirmek için ekibinizin çalışmasına yardımcı olmaktan sorumlu olacaktır. Bu kazanma şansınızı artıracak ve her şey hazır olduğu için önünüzdeki rakiple yüzleşmekten çekinmeyeceksiniz.

MEVSİMLER SENİ BEKLİYOR

Dream League Soccer 2021, kullanıcılara oyuncuların tamamlamak için çok zaman harcayacakları kapsamlı bir sezon sistemi sunuyor. Her biri kendine özgü bir dizilişe sahip birçok farklı rakiple tanışacaksınız. Aynı zamanda bu tamamen sizin kontrol becerilerinize dayalı bir oyundur. Oyun, sağ tarafın hareket kontrolü ve sol tarafın aksiyon olduğu bir kontrol farklılığı sunar. Topu üyeler arasında ustalıkla geçirecek ve güzel goller yaratmaya çalışacaksınız.

Turnuva oluşturmak, oyuncular için hem bir meydan okuma hem de bir fırsattır. Birçok farklı rakiple karşılaşma ve onlar hakkında birkaç bilgi edinme şansına sahip olacaklar. Aynı zamanda her maçtan sonra kazandıkları tecrübe takım gelişimine uygulanmak için değerlidir. Savaşlar, her oyuncunun becerilerini geliştirebileceği ve oyunun hareket mekaniğine alışabileceği yerlerdir. Yani her şey bir araya geldiğinde zafer size gelecek.

HEYECAN VERİCİ ÇEVRİMİÇİ MAÇLAR

Dream League Soccer 2021’i deneyimlemek için bir internet bağlantısını aklınızda bulundurmanız gerekir. Yani bu oyunu istediğiniz şekilde paylaşabilmek için sabit bir bağlantıya ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda bu, dünyadaki diğer birçok oyuncuyla tanışmanıza yardımcı olan faktördür. Bu, rakibinizin nasıl olduğunu bilmediğiniz turnuvalarda tanışmanız ve kendinize meydan okumanız için bir fırsat olarak görülebilir. Bu yüzden gerilim var ama daha az heyecan verici değil.

Bu oyun tamamen sizi eğlendiren bir spor oyunudur. Görmezden gelemeyeceğiniz güzel bir dünyaya sahiptir ve tamamen ona çekilir. Birçok ünlü sporcunun katıldığı ateşli futbol maçlarının atmosferidir. Elbette herkes küçük turnuvalar kazanabilmek için bir rüya takımına sahip olmak ister. Aynı zamanda, oyuncuların hayran oldukları oyuncularla tanışması için bir fırsat olduğunda, oyuncu sayısı kaçırılamaz. Bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken harika bir deneyim yaşayacaklar.


İndir (395MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dream League Soccer 2021 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Emre

Oyun nasıl iyimi arkadaşlar

Cevapla -

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir