Dream Hotel
Dream Hotel

Dream Hotel v1.4.14 APK indir (Sınırsız Para/Elmas) 2022

Dream Hotel, oyuncuların çok sayıda misafiri ağırlamak ve hizmet vermek için oyundaki iki karakterin aktivitelerini kontrol edecekleri bir otel yönetimi oyunudur. Bu görevlerin nasıl çalıştığına alışmak için zaman harcayacaksınız ve bunlar oyuncuları

Android Android Simülasyon
4 ( 168 puan )
Fiyat: $0
İsim Dream Hotel
Yapımcı CSCMobi Studios
Tür Simülasyon
Boyut 90MB
Versiyon 1.4.14
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Dream Hotel is the most famous version in the Dream Hotel series of publisher CSCMobi Studios
Mod Version 1.4.14
Total installs 1,000,000+

Dream Hotel, oyuncuların çok sayıda misafiri ağırlamak ve hizmet vermek için oyundaki iki karakterin aktivitelerini kontrol edecekleri bir otel yönetimi oyunudur. Bu görevlerin nasıl çalıştığına alışmak için zaman harcayacaksınız ve bunlar oyuncuların gözlemini gerektiriyor. Aynı zamanda zaman içinde aktiviteler artacak ve bu aktivitelerin etkinliğini göz önünde bulunduracaksınız. Yani, bu kaçırmayacağınız bir oyundur.

Dream Hotel: Otel Müdürü Simülasyon oyunları

Cadılar Bayramı’nda MİSAFİRLERİ KARŞILAMAK

Oyuncular, Dream Hotel’de ve Cadılar Bayramı gibi heyecan verici etkinlikler sırasında otellerini çalışır durumda tutacaklar. Ayrıca, konuklar bir oda kiraladığında, oyuncuların hizmet ve temizlik işlerine meydan okumaya devam etmeleri için bir fırsattır. Tabii ki, Cadılar Bayramı atmosferini yaratmak için oteliniz bu ürkütücü tatilin özelliklerini getirmek için yeniden dekore edilecektir. Yani bu, kaçıramayacağınız bir etkinlik ve ileride sizi pek çok şey bekliyor.

Dream Hotel: Otel Müdürü Simülasyon oyunları

OTEL OPERASYONLARININ YÖNETILMESI

Dream Hotel’de oyuncular, misafir karşılama, temizlik, servis ve diğer birçok aktivite gibi görevlerle bir otelin işletmesini üstleneceğiniz tamamen anlaşılır bir oyun bulacaklar. İki karakteri kontrol edeceksiniz: Komi Peter ve resepsiyonist Rebeca. Rebeca, konukları karşılamak ve oda sorunlarını çözmek için resepsiyonda duracaktır. Aynı zamanda, Peter sık ​​sık temizlik yapmak veya misafirlere yiyecek ve içecek servisi yapmak için hareket eder.

Oyunda ortam 2 boyutlu bir ortamda geçiyor ve harekete geçmek için bir elemente dokunmanız yeterli. Karakterler otomatik olarak hareket edecek veya yanlarında aktiviteler gerçekleştirecek. Örneğin, konuklardan para kazanabilir veya Peter’dan odaları temizlemek için temizlik malzemeleri almasını isteyebilirsiniz. Bu kontrol yöntemi pek çok kişi için tamamen anlaşılabilir olmakla birlikte, müşteri gereksinimleri her geçen gün arttığında onları zorlamaktadır. Yani bu deneyimlemeye değer bir oyun.

Dream Hotel: Otel Müdürü Simülasyon oyunları

HER SEVİYEDE ZORLUKLARI AŞIN

Dream Hotel’e başlarken oyuncular sadece misafirlere anahtar verme, oda tahsis etme, oda temizleme, para alma gibi aktiviteleri bulabilirler. Tüm bu aktivitelerin yapılması kolaydır ve çeşitli seviyelerde kademeli olarak bu aktivitelere alışacaksınız. Her aktivitenin kendi tamamlama süresi vardır. Örneğin, zamanlayıcı bitmeden konuklardan para almanız gerekecek veya Peter’ın temizliği de zaman alacak.

Temel mekaniği öğrendikten sonra, oyun size gözlem ve aktivite düzenlemenizi gerektiren yeni ve daha zorlu mekanikler getirecek. Özellikle, Peter temizlik maddesini tek eliyle tutmak yerine iki elini kullanacak ve art arda iki aktivite gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Bu özellik genellikle bir müşteriye yiyecek veya içecek servisi yapmak ve sonrasında temizlik yapmak için kullanılır. Bu yüzden Peter’ın faaliyetlerine göz kulak olmanız ve seviyenin gerekliliklerini yerine getirmek için konukları karşılamayı unutmamalısınız.

Dream Hotel: Otel Müdürü Simülasyon oyunları

İŞİ OPTİMİZE ETMEK İÇİN KABLO KALDIRMA YAPIN

Zamanla Dream Hotel APK ile karşılaşacağınız zorluklar artacaktır, bu nedenle bir otelin çalışan kısımlarını yükseltmeniz sizin için mantıklı olacaktır. Dikkatlice düşünmeniz gereken ilginç bir nokta, her parçayı yükselttikten sonraki performansın farklı olacağıdır. Başka bir deyişle, kira paranızı artırabilmeli veya Peter’ın temizlik süresini iyileştirebilmelisiniz. Böylece gerekli olduğunu düşündüğünüz yükseltme öğesini seçeceksiniz.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dream Hotel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCSCMobi Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir