Dream Garden
Dream Garden

Dream Garden Makeover v1.2.2g MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Dream Garden Makeover, huzurlu ve ferah bir alan getirmek için bir bahçe oyunudur. Oyuncular, rahat evlerinde bahçenin tasarımını ve dekorasyonunu yönetebilirler.

Android Android Simülasyon
5 ( 98 puan )
Fiyat: $0
İsim Dream Garden
Yapımcı Storm8 Studios
Tür Simülasyon
Boyut 155MB
Versiyon 1.2.2g
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dream Garden is the most famous version in the Dream Garden series of publisher Storm8 Studios
Mod Version 1.2.2g
Total installs 100,000+

İndir (155MB)

Rüya bahçesi, bahçeci eliniz tarafından dönüştürülecek. Öldükten sonra renklenecek ve dirilecektir. Güzel düz çiçek tarhları dikilecek. Dream Garden Makeover’da bahçeniz dilediğiniz gibi tasarlanarak huzurlu ve dinlendirici bir alan sağlayacaktır. Oyuncular, hem modern, hem rustik hem de havadar bir his yaratmak için iç tasarımı bahçenizin yenilenmesiyle birleştirecekler. Ayrıca, bahçeniz için fikirler ve tasarım stilleri bulmak için son derece ilginç ve rahatlatıcı 3’lü eşleştirme bulmacaları da oynayabilirsiniz.

Rüya Bahçesi Makyajı

ALEX’İN HİKAYESİ VE HAYAL BAHÇESİ’NİN BAŞLANGICI

Dream Garden Makeover’da Alex yolda giderken bir tilki onu durdurdu ve Alex düştü. Bahçe çiti kırıldı ve buradan itibaren onu tamir etme işine başlıyorsunuz. Komşunun bahçesi dağınık ve onu tamir etmesi gerekiyor. Avluyu temizledi ve scooter’ını çalıların arasından çıkardı. Yeni bir yaprak ve biraz malç çevirmesi gerekiyor. Sevimli patatesleri sürme ve dikme sürecini başlatacak. Su ve ışık gibi faktörler de bitki büyümesi için çok önemlidir. Evden kapıya giden güzel bir asfalt yol yapılmıştır.

Rüya Bahçesi Makyajı

KAZANMAK VE DAHA FAZLA PARA ALMAK İÇİN PUZZLE OYNA

Her turda oyuncular farklı türde öğeler toplayacak. İlk bölümde, üç çiçeği eşleştirerek tasarım parçalarını toplamaya başlıyorsunuz ve kazanmak için pembe çiçekler bulmaya devam ediyorsunuz. İkinci seviyede, çiçeklerinize bonus vermek için bir maç yapacaksınız. Bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz kadar pembe ve kırmızı çiçek toplayacak ve çiçek bonuslarını kazanmaya devam edeceksiniz. Yeni yol boyunca tohum ekeceksin. Üçüncü seviyede, oyuncular bonusları eşleştirerek yeterince beyaz çiçek toplarlar.

Rüya Bahçesi Makyajı

BU OYUNUN ANA ÖZELLİKLERİ

  • Oyuncular, kendi beceri ve tarzlarıyla evde bahçe tasarımı oyunu oynarken yoğun bir şehirde kapana kısılmış hissiyle yorulduktan sonra rahatlayacaklar.
  • Salıncaklar ve profesyonel bahçe takımları gibi bahçe ve dekorasyon aksesuarları, oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur
  • Kolaydan zora eğlenceli ve benzersiz tip üç bulmaca oyunu ile birlikte
  • Birçok oyun modu var ve yeni engeller ve seviyelerle güncellendi
  • Ek sesler, taze, doğal bir bahçede olma hissi yaratır


İndir (155MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dream Garden ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStorm8 Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir