Drama Live | IPTV Player
Drama Live | IPTV Player

Drama Live – IPTV Player v11.0.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2023


Film, TV şovu ve radyo izlemeyi seviyor ve meraklıysanız, hemen Drama Live'a gelin. Bu güzel bir uygulamadır çünkü çok sayıda farklı yayın kanalı ve tam bir tür yelpazesi sunar. Kullanıcılar bunları seçmekte ve keyfini çıkarmakta özgürdür. Uygulama e

Android Android Araçlar
5 ( 367 puan )
Fiyat: $0
İsim Drama Live | IPTV Player
Yapımcı Sneig
Tür Araçlar
Boyut 8MB
Versiyon 11.0.1
MOD Premium Kilidi Açıldı, ADS Yok
Orjinal Google Play
Drama Live | IPTV Player is the most famous version in the Drama Live | IPTV Player series of publisher Sneig
Mod Version 11.0.1
Total installs 1,000,000+

İndir (8MB)

Film, TV şovu ve radyo izlemeyi seviyor ve meraklıysanız, hemen Drama Live’a gelin. Bu güzel bir uygulamadır çünkü çok sayıda farklı yayın kanalı ve tam bir tür yelpazesi sunar. Kullanıcılar bunları seçmekte ve keyfini çıkarmakta özgürdür. Uygulama eğlenceli ve heyecan verici bir eğlence alanı açar. Zihninizi rahatlatmanıza ve yaşamdaki stresi azaltmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar son derece yüksek kaliteli videoların keyfini çıkarabilir.

Drama Canlı | IPTV Oynatıcı

BİRÇOK FARKLI FİLMİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Drama Live’ı kullanırken, kullanıcılar deneyimlemek için favori kanallarını seçmekte özgürdür. Uygulama, izlemeniz ve keyfini çıkarmanız için farklı türlere sahip çeşitli TV kanallarını destekler. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için canlı TV programları, realite şovları ve spor kanalları sürekli olarak yayınlanmaktadır. Romantizmden komediye veya trajediden dedektif filmlerine kadar çok çeşitli türlere sahip birçok film… Böylece kullanıcılar eğlenmenin, stres ve yorgunluğun atılmasının keyfini çıkarabilir.

UYGULAMADA BİRİYLE SOHBET

Drama Live’a gelen kullanıcılar, arkadaşlarıyla mesajlaşırken TV izleyebiliyor. Bu uygulama sayesinde herkes nerede olursa olsun birbirine yakınlaşabilir. Kullanıcılar, arkadaşlarıyla sohbet ederken özel veya genel modu seçebilir. Birlikte bir film veya haber kanalı izleyebilir ve izlediklerinizi tartışabilirsiniz. Bu, insanların birbirine yakınlaşmasına yardımcı olur ve uygulamanın yaratıcılığını ve çekiciliğini artırır.

Drama Canlı | IPTV Oynatıcı Drama Canlı | IPTV Oynatıcı

YÜKSEK KALİTELİ VİDEOLAR SAĞLAYIN

Uygulama, videolarınız için varsayılan bir kalite modu seçmenize olanak tanır. İzlediğiniz videolar, size en iyi deneyimi sunmak için yüksek kalitede desteklenmektedir. Bir video, seçiminize bağlı olarak birçok farklı nitelikle desteklenecektir. Uygulamada bir TV kanalı yüksek kalitede seçilerek gecikmesiz yayınlanan videoları daha akıcı ve net hale getiriyor.

BİR KANAL AYNI ANDA BİRDEN FAZLA SUNUCU KULLANABİLİR

Bir sunucu aniden çökerse, kullanıcıların kendi sunucularını seçmelerine izin verilir. Birçok sunucu, sorunlar oluştuğunda birbirini değiştirmek için her kanalı aynı anda destekleyecektir. Uygulama sistemi ayrıca canlı kaynağa otomatik olarak yeniden bağlanabilir. Uygulama, başlatıldığında seçtiğiniz kanalları da otomatik olarak oynatır. Bu, kullanıcıları izlemek istedikleri kanalları yeniden seçmek zorunda kalmaktan kurtarır.

FAVORİ OLDUĞUNUZ KANALLARIN LİSTESİ İSTATİSTİKLERİ

Uygulama, sık izlediğiniz kanalları yakalayacak ve bir istatistik listesi oluşturacak, ardından favorilerinizin bir listesini düzenleyecektir. Favori kanalların bir listesini yapmak, her kanal seçiminde size büyük ölçüde yardımcı olur. Kullanıcılar arama yaparken zamandan ve daha az çabadan tasarruf sağlar. Ayrıca yalnızca ses modunu deneyimleyebilir veya daha iyi bir deneyim için kendiniz için uygun sesleri seçebilirsiniz.

Drama Canlı | IPTV Oynatıcı Drama Canlı | IPTV Oynatıcı

EN İYİ DENEYİME SAHİP İZLEYENLER İÇİN BASİT, KOLAY ARAYÜZ

Kullanıcılar, türlerle dolu eğlenceli bir eğlence alanının tadını çıkarır. Uygulama, kullanıcının önüne basit ama olağanüstü sofistike ve göz alıcı bir arayüz açar. Eşsiz, yakın tasarım, oyunculara en özgün hissi verir. Izgara görünümü sayesinde her şeyi daha hızlı ve daha kolay görebilir ve bulabilirsiniz. Çalma listesine göre, daha rahat arama yapabilmek için. Sistem ayrıca yakalamanız için önemli olayları gerçek zamanlı olarak size bildirir.

OLASI BİRÇOK CİHAZDA DESTEKLENEN

Uygulama size birçok mükemmel özellik sunar ve farklı cihaz türlerini destekler. Kullanıcılar Drama Live’ı rahatça kullanabilir ve videoları en iyi kalitede yayınlayabilir. Ayrıca, ek dosyalardan istek başlıklarını da destekler. Uygulama ayrıca daha ilgi çekici bir deneyim sağlamak için birden fazla kanalın aynı anda oynatılmasına izin verir. Kullanıcılar ayrıca videoları daha hızlı oynatma özelliğini de entegre edebilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulamanın sunduğu eğlenceli ve canlı TV programları ile birçok çekici filmin keyfini çıkarın, stres ve endişeleri ve hayatın yorgunluğunu atın ve realite şovlarından daha fazla tuhaflığın tadını çıkarın.
  • Birçok programı aynı anda oynatabilir ve aynı kanalda birçok sunucuyu destekleyebilir, böylece kullanıcıların rahatça keyfini çıkarabilmeleri, özellikle bağlantı sorunları olması durumunda, uygulama diğer sunuculara otomatik olarak bağlanır.
  • İyi görüntü ve ses desteği, insanların büyük rahatlama anları yaşatmak için izlemek istedikleri programların yanı sıra bilgileri bulmasını kolaylaştıran güzel, görülmesi kolay bir arayüz açar.
  • Bulanıklık veya gecikme olmadan videoları yüksek kalitede oynatın. Ayrıca uygulama, mükemmel bir deneyim için uygun kalite modlarını izlemek istediğiniz programları seçmenize de olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar radyodan hikayeleri dinlemek için yalnızca ses modunu oynamayı seçebilirler.
  • Arama yapmak ve daha kolay seçim yapmak için favori kanalların bir listesini oluşturun, arama için zaman ve çabadan tasarruf edin ve sizi meydana gelen önemli olaylar hakkında bilgilendirin, böylece hızla yetişebilirsiniz.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız Drama Live | IPTV Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir