Dragon Storm Fantasy
Dragon Storm Fantasy

Dragon Storm Fantasy v.3.1.5 APK (MOD Menu) indir 2022


Dragon Storm Fantasy APK indirDragon Storm Fantasy farklı sunuculardan, dünyanın dört bir yanından oyuncular artık Ejderha Fırtınası Şehri’nde omuz omuza mücadele ediyor. Muhteşem MMORPG savaş deneyiminin tadını çıkaracak ve muhteşem ödüller kazanaca

Android Android Rol Oyunu
5 ( 692 puan )
Fiyat: $0
İsim Dragon Storm Fantasy
Yapımcı GOAT Games
Tür Rol Oyunu
Boyut 56MB
Versiyon 3.1.5
MOD Menü-DSG
Orjinal Google Play
Dragon Storm Fantasy is the most famous version in the Dragon Storm Fantasy series of publisher GOAT Games
Mod Version 3.1.5

Dragon Storm Fantasy APK indir

Dragon Storm Fantasy farklı sunuculardan, dünyanın dört bir yanından oyuncular artık Ejderha Fırtınası Şehri’nde omuz omuza mücadele ediyor. Muhteşem MMORPG savaş deneyiminin tadını çıkaracak ve muhteşem ödüller kazanacaksınız. Zirvelere çıkmak için dövüş ve şanlı Fırtına Ejderha Kralı unvanını kazan! Yeni SS üstün kanat Meleğin Çarpması seni bekliyor!

Dünya Boss’ları ödülleri yükseltildi. Yeni SS binek Kılıç Dişli Buzul Canavarı oyundaki yerini aldı.

————————————
Unutulmaz bir hikaye üzerine kurulu dünya standartlarındaki bu oyunda çapraz sunucu savaşlarında mücadele etmek için ejderha ol. Kendi başına savaş ya da müttefiklerini büyük savaş alanlarına yönlendir. Arcus’ un güzelliğini ve karanlığını keşfet ve gücünü artırmak için zengin kaynaklar elde et!

dragon storm fantasy apk indir modkiwi com 1

Dragon Storm Fantasy APK Menü

▶SUNUCULAR ARASI DESTANSI SAVAŞLAR
Arcus toprakları sürekli bir savaş hâlinde, daima yeni kahramanlara ihtiyaç var! Dünyalar ve sunucular arası savaşlarda, 10.000’e karşı 10.000 savaşlarında veya hayatta kalma arenalarında tek başına oyna! Silahlarını kuşan ve savaş! Eşsiz “mücadelenin hiç bitmediği sunucular arası birinci sınıf savaş!” deneyimini yaşa.

▶KUTSAL EJDERHANI ÇAĞIR
Savaş gücünü geliştirmek için fantastik Kutsal Ejderhaların kilidini aç. Ellerindeki bu yenilikçi oyun deneyimini mutlaka dene. Eşsiz Kutsal Ejderhaları kullanarak gücünü artır. Buz, Ateş, Işık, Karanlık, Yaşam, Zaman ve Uzay’ın güçlerini alırken; devasa bir ejderhaya dönüş ve yoluna çıkan herkesi yok et!

dragon storm fantasy apk indir modkiwi com 2

▶OYUNDA DEĞİLKEN BİLE KAZANMAYA DEVAM ET
Bırak senin adına DSF halletsin. Meşgulken bile bitmeyen rekabetçi gücünü korumak için yükselt! Çevrimdışıyken zengin kaynaklar al. 7/24 çevrimiçi olmana gerek kalmadan, kolayca oyundaki rekabetin içinde kal!

▶ ÖZGÜRCE TİCARET YAPMANIN TADINI ÇIKAR
DSF’nin serbest ve güçlü takas sistemi ile oyuncular istedikleri gibi sunucular arasında oyun içi ekipmanları takas edebiliyor. Eşyalar, çevrimiçi olmayı beklemek yerine çevrimdışı iken Müzayede Evi tarafından yönetilir. Dünyanın her yerinden oyuncuların sunucular arasında serbestçe takas yapmasına imkân tanıyan muhteşem ve büyülü bir takas sistemi!

Dragon Storm Fantasy APK DSG

▶BECERİ VE YETENEĞİNİ GELİŞTİR
Uyanışının ardından daha güçlü beceri yetenekleri ve yüksek rütbeli harika ekipmanlar senin olacak. Yeni beceri yeteneği atama yükseltmeleri ve beceri yeteneklerini atama özgürlüğü ile daha fazla PVP strateji kombinasyonları ortaya çıkarabileceksin.

▶DÜNYA BOSS’LARINA MEYDAN OKU
Zengin ganimetler, XP ve özel hazineler için düzinelerce birinci sınıf boss ‘u katlet! Boss ‘un sahip olduğu her şeyi kendininmiş gibi alabilirsin!

dragon storm fantasy apk indir modkiwi com 3

Dragon Storm Fantasy Hile

▶YENİ MÜTTEFİKLER BUL
Karşına çıkan dünyadaki en zorlu boss’lara meydan okumak için arkadaşlarını topla. Bu güçlü düşmanlarla baş etmek için sınırlarını zorlayacaksın ancak büyük riskler devamında büyük ödüller getirir. Hadi, lonca şöhreti için savaş!

Yeni nesil gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken Mobil MMORPG oyunu Dragon Storm Fantasy’i sen de hemen ücretsiz indir ve oynamaya başla!


İndir (56MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dragon Storm Fantasy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir