Dragon Shooter
Dragon Shooter

Dragon shooter v1.1.01 APK indir (Sınırsız Para/Vip 15) 2022

Dragon shooter APK Arcade atış oyunu size sürpriz, heyecan ve eğlence hissi verebilecek bir oyun olacak. Klasik atari uçurtma oyunu türündeki oyunlardan sıkıldıysanız, değişiklik aramanın tam zamanı olacak. Bu oyuna gelirken, iki fraksiyon arasındaki

Android Android Macera Oyunları
4 ( 297 puan )
Fiyat: $0
İsim Dragon shooter
Yapımcı OneSoft Global PTE LTD
Tür Macera Oyunları
Boyut 99MB
Versiyon 1.1.01
MOD Sınırsız Para/Vip 15
Orjinal Google Play
Dragon shooter is the most famous version in the Dragon shooter series of publisher OneSoft Global PTE LTD
Mod Version 1.1.01
Total installs 1,000,000+

Dragon shooter APK Arcade atış oyunu size sürpriz, heyecan ve eğlence hissi verebilecek bir oyun olacak. Klasik atari uçurtma oyunu türündeki oyunlardan sıkıldıysanız, değişiklik aramanın tam zamanı olacak. Bu oyuna gelirken, iki fraksiyon arasındaki şiddetli savaşlara, ejderhalara ve garip canavarlara karşı savaşacaksınız.

İNOVASYON İNOVASYON İLE KLASİK OYUN

Orijinal tanıtıma sadık kalarak, oyun kendini yine de sinek atış oyunu, arcade atış oyunu türüne getirecek, ancak birçok yenilik noktası var. Tavuk avlama maçlarına katılmak yerine yeni değişiklikler olacak. Oyuncuların değişikliklere alışmasını sağlamak için açılış planı bunu yapmak için en iyi yer olacaktır. Oyun, vahşi canavarların cehennemi ve barışçıl seven ejderhaların Sunshine’ının iki kabilesi ile başlayacak.

Düşünce ve düşüncedeki zıtlıklar nedeniyle bu iki kabile uzun yıllardır birbirleriyle savaşıyor ama bir sonu yok. Ama bu hikayenin bir Ejderha Tanrısı Generalinin ortaya çıkmasıyla sona erme zamanı gelecek ve o da siz olacaksınız. Vahşi canavarlarla savaşabilmek ve herkese barış getirebilmek için savaşlara katılarak barışı seven ejderhaları temsil edeceksiniz.

Ejderha nişancı – Ejderha savaşı – Arcade atış oyunu Ejderha nişancı – Ejderha savaşı – Arcade atış oyunu

ÖZEL GRAFİKLER VE BASİT YOLLAR

Arsadaki değişikliklerin yanı sıra grafikler de size benzersiz yeni şeyler getirecek. Üretici artık aynı türdeki oyunlara aşina olan tavukların görüntüsünü benzersiz canavarlar ve güzel ejderhalarla değiştirecek. Ve tüm yenilikleri size aktarabilmek için bu oyunun grafik kalitesi her zaman en üst düzeyde garanti edilmektedir.

Dragon shooter – Dragon war – Arcade atış oyunu ile değiştirilen birçok özelliğin yanı sıra, oyun her zaman aynı olacak. Bu türdeki oyunların çoğunu sevenleri cezbeden şey oynanış olacak. Oyunun oynanışı, manipülasyonunuza basitlik getirecek, ekrana dokunup basılı tutun, hareket edin ve ejderhanız hareket edecek.

Klasik türün oyunlarından birine ancak yeni değişikliklerle katılmak size heyecan verici duygular getirecek. Sonra Dragon shooter – Dragon war – Arcade atış oyunu bu duyguyu yaşamanıza yardımcı olacak yer olacak. Oyun, kurgudan, görüntüden kendi değişikliklerine sahip olacak, ancak harika bir deneyim yaşamanız için klasik oyun her zaman aynı kalacak.

Ejderha nişancı – Ejderha savaşı – Arcade atış oyunu Ejderha nişancı – Ejderha savaşı – Arcade atış oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Ejderha savaşçıları arasında şiddetli canavarlara karşı yoğun savaşlara katılın.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı görünüm, yetenek ve güçlere sahip birçok ejderha savaşçısı var.
  • Savaştaki görsel efektler, heyecan duygusu yaratmak için güzel bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Oyuncuların üzerine düşeni yapma şekli her zaman önceki tavuk atış oyunları kadar basit olacaktır.
  • Becerilerinize göre seçebileceğiniz net bir şekilde bölünmüş üç farklı oyun seviyesi vardır.


İndir (99MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dragon shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOneSoft Global PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir