Advertisements

DRAGON QUEST V v1.1.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

DRAGON QUEST V v1.1.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
4 ( 519 Puan )
Price: $0
İsim DRAGON QUEST
Yapımcı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Oyun
Boyut 180MB
Versiyon 1.1.1
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
DRAGON QUEST is the most famous version in the DRAGON QUEST series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Mod Version 1.1.1
Total installs 10,000+
Advertisements

indir (180MB)

Vay! DRAGON QUEST V adlı ateşli süper ürün piyasaya sürüldü ve hemen oyuncularla büyük kalpler kazandı. Modern oyun ve yaşlılık hikayesinin ustaca birleşimi arasındaki en son aksiyon rol yapma oyunu. Bu kombinasyon nispeten büyük bir cazibe yaratır ve oyuncular tarafından coşkuyla karşılanır. Daha spesifik olarak, optimize edilmiş hata ayıklayıcı, oyunculara harika deneyimler getirdi.

HİKAYE YOLUYLA

Oyun büyüleyici ve benzersiz bir hikayede yer almaktadır. Pankraz, babasıyla her yerde eğitim gördükten ve birçok farklı yeri ziyaret ettikten sonra birçok hikaye öğrendi. Yeni nesil, önceki neslin ayak izlerini takip eder ve birçok temel özelliği miras alır. Çocuğun babası krallığı inşa etme ve bu kaleyi koruma geleneğini miras aldıktan sonra, sıradaki çocuk geldi. Oğlan, babasının yerine krallığın büyük şeylerini geçireceğinin farkında olmalıdır.

EJDERHA GÖREVİ VEJDERHA GÖREVİ V

Babamla birlikte deneyimlerden öğrendik ve krallığımız ile diğer krallıklar arasındaki birçok ilişkiyi öğrendik. Krallığın güvenliğini korumak için çocuğun, krallığın ihtiyacı olduğunda savaşmak için dövüş sanatlarını öğrenmesi ve önemli işleri devralmak için kültürü öğrenmesi gerektiği konusunda net olması gerekiyordu. Sonunda çocuk, babasından kalan yarım kalan işlere devam eder. Gelmiş geçmiş en büyük başarıyı bırakan üç neslin kahramanı olalım.

OYUNUN ANA GÖREVLERİ

Oyuncular o yetenekli çocuk Pankraz rolünü oynayacak. Belirlenen görevleri ve zorlukları gerçekleştirin. Böyle büyük bir krallıkla, gelişmiş bir krallığı restore etmek ve inşa etmek kesinlikle zor olurdu. Oyuncular, güçlü bir krallık inşa etmek ve kaledeki sevdiklerini korumak için babalarından öğrendikleri deneyimi kullanarak bunu yapmalıdır.

Birincisi, ilişkiyi belirlemek ve eğer bir düşmansa, krallığın bir an önce barış içinde olabilmesi için bir an önce ortadan kaldırılması gerekiyor. Kimsenin fakir olmadığı zengin ve güçlü bir krallık inşa edebilmek için köylülerle birleşin. DRAGON QUEST V ayrıca oyunculara krallığı inşa etmek için fikir verme konusunda ilginç bir deneyim sunuyor. Başka önemli olaylar varsa, komuta etmeleri ve savaş emirleri vermeleri için askerleri çağırın.

EJDERHA GÖREVİ VEJDERHA GÖREVİ V

BENZERSİZ ÖZELLİKLER

DRAGON QUEST V’de vahşi canavarları yok etmek için savaşmak yerine onlarla arkadaş olmalıyız. Şiddetli görünümleriyle herkes korkacak. Yine de krallığı inşa etmede ve korumada bize çok yardımcı oluyorlar. Bu tür yüzlerce canavarla, onlarla daha kolay ilişki kurmak için onların cazibesini kullanmalıyız. Ve bu aynı zamanda güç bulma serüveninde sana çok destek olan bir arkadaş.

Oyuncular kendi yollarını bulmak veya savaş planlarını tartışmak için arkadaşlarıyla sohbet edebilir. Bu sohbet, fikirler üzerinde işbirliği yapma sürecinde bize çok yardımcı oluyor. Zorluklara katılın ve hazineyi ele geçirin. Her hazine köylüler için büyük bir zenginlik kaynağıdır ve hazinelerin içinde eşyalar vardır. Bu eşya, Krallığı korumak için ışığı bulma mücadelesi için silahlarla değiştirilebilir. Panoramik görünüm ve krallığın her köşesini görebilir, bu kendi askerleriniz ve canavarlarınız üzerinde iyi kontrol sağlar.

EJDERHA GÖREVİ V

EĞLENCE DENEYİMİ

Bu kadar zengin ve güçlü bir krallıkla güçlerimizi seferber etmemiz gerekiyor ve bu savaşların baş komutanları biziz. Önce birliği koyalım ki savaşları kazanmak için birlikte iyi çalışalım. Dayanışmanın yanı sıra gücümüzü ve ekip arkadaşlarımızı da insanların onları mutlu etmesi için ustaca kullanmamız gerekiyor.

DRAGON QUEST V, savaşa devam etmeden önce gücü geri kazanmamıza yardımcı olan bir otomatik kontrol moduna sahiptir. Askerleri uzaktan kontrol edin ve sohbet odasından kolayca emir verin. Yüksek HD grafik kalitesine sahip renkli görüntüler kullanın. Canlı ses aynı zamanda çok sayıda oyuncuyu kendine çeken belirgin bir özellik oluşturur.

Bu sayede DRAGON QUEST V, oyunculara ilginç ve benzersiz deneyimler kazandırdı. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda zorlukların üstesinden gelirken savaşta harika anlar ve hatta neşe getiriyor. Bu oyunda duygusal seviyeler anlatılacak. Sizler bu krallığın kahramanlarısınız ve krallığın içinde güzel bir dünya yarattınız.


DRAGON QUEST V v1.1.1 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022 indir

Advertisements

indir (180MB)

Artık indirmeye hazırsınız DRAGON QUEST ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan SQUARE ENIX Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.