Dragon Paradise
Dragon Paradise

Dragon Paradise v1.7.23 APK indir (Mega Menü, Sınırsız Para) 2022


Dragon Paradise, oyuncuların ejderhalar için gelişen bir şehir inşa etmek için her temel unsurdan veya mekanizmadan en iyi şekilde yararlanmaları gereken bir bina yönetimi oyunudur. Ayrıca en sevdikleri ejderhalarla etkileşime girebilir, onları besle

Android Android Oyun
5 ( 623 puan )
Fiyat: $0
İsim Dragon Paradise
Yapımcı GiantMonster
Tür Oyun
Boyut 136M
Versiyon 1.7.23
MOD Mega Menü, Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dragon Paradise is the most famous version in the Dragon Paradise series of publisher GiantMonster
Mod Version 1.7.23
Total installs 500,000+
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • Kolay kazanç
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Elmas
 • Sınırsız Gıda

MOD 2
 • Tanrı modu
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Elmas
 • Sınırsız Gıda


İndir (136M)

Dragon Paradise, oyuncuların ejderhalar için gelişen bir şehir inşa etmek için her temel unsurdan veya mekanizmadan en iyi şekilde yararlanmaları gereken bir bina yönetimi oyunudur. Ayrıca en sevdikleri ejderhalarla etkileşime girebilir, onları besleyebilir ve şehri veya daha fazlasını korumak için önemli savaşlara katılmak üzere geliştirebilirler. İçerik veya oynanıştaki genişleme de etkileyici ve bu benzersiz ve yenilikçi türle herkesin deneyimini ateşleyebilir.

Dragon Paradise: Şehir Sim Oyunu

GÜZEL BİR ŞEHİR İLE TÜM EJDERHALARI KONAKLAYIN

Oyuncular ejderhaları yetiştirmek veya onları tam olgunluğa ulaştırmak istiyorlarsa, Dragon Paradise boyunca gelişen bir şehir inşa etmeleri gerekir. Binaları seçmeleri ve onları her ejderha türünün veya daha fazlasının koşullarına uyacak şekilde gerekli konumlara yerleştirmeleri gerektiğinden, süreç kolay ve basittir. Gelecekte daha fazla yeni bina açılacak ve oyuncular ejderhaların hayatlarını çeşitlendirebilir veya güzel ve iyi organize edilmiş bir şehir yaratabilir.

POTANSİYEL GELECEK İÇİN İLK EJDERHALARI YÜKSELTMEYE BAŞLAYIN

Şehir için gerekli bir temele sahip olduktan sonra, oyuncu bir şeyleri hayata geçirmek veya karmaşık bir yolculuğa çıkmak için çeşitli ejderhalar yetiştirmelidir. Ejderha yetiştirmek de birçok faktörle alakalıdır ve en önemlisi oyuncunun şehirdeki çiftliklerden kazandığı yiyeceklerdir. Ejderhalar yemekten yeterli seviyeyi kazandıktan sonra gelişecek ve son hallerine ulaşana kadar birçok aşamadan geçerek, oyuncuyu en şiddetli savaşlarda desteklemeye hazır olacaklar.

Dragon Paradise: Şehir Sim Oyunu

DAHA FAZLA EJDERHA TOPLA VEYA YENİ TÜRLER YETİŞTİR

Yeni ejderha türleri toplamak, Dragon Paradise’daki oyuncular için her zaman önceliklerden biri olmuştur ve her birinin iyi bir şekilde yararlanılması gereken ilginç özellikleri vardır. Ayrıca, oyuncu koleksiyon için yeni bir tür üretebilir ve güzel yumurtaları kuluçkalamak için herhangi bir ejderhayı kullanabilir. Yavru ejderha birimlerinin tümü, ana ejderhalardan gelen kan veya genleri taşıyacak ve bu da ejderhanın türlerinin veya yaşam ortamının daha müreffeh hale gelmesine yardımcı olacaktır.

BÜYÜLEYİCİ EJDERHA SAVAŞLARINDA DİĞER KRALLIKLARLA YARIŞIN

Ejderhalar arasındaki savaşlar, besin zincirinin zirvesi olduklarından ve savaşmak için muazzam bir sihirli güce sahip olduklarından, her zaman şiddetli olanın doruk noktasıdır. Neyse ki, oyundaki dövüş mekaniği, oyuncuların gerekli ilerleme hızını hızlı bir şekilde kavramasına veya ana ejderha türlerini harekete geçirmesine yardımcı olmak için sıra tabanlı veya daha fazla. Ayrıca, gelişen bir şehir geliştirmek için gereken kaynakları aramak için diğer oyuncularla savaşmak veya geniş dünyayı keşfetmek arasında seçim yapabilirler.

Dragon Paradise: Şehir Sim Oyunu

GÖREVLER VEYA GÖREV TAMAMLAMALARDAN MUHTEŞEM ÖDÜLLER KAZANIN

Bölgeyi genişletmek veya diğer krallıkları fethetmek ejderhaları yetiştirmek için hala yeterli değilse, Dragon Paradise daha fazla görev veya görev sunacaktır. İçeriği, oyuncunun saldırganlığını tatmin etmek için sürekli değişecek ve aynı anda birçok şeyi geliştirmek istiyorlarsa da yardımcı olacak. Oyuncuların günlük aktivitelerde biriktirdiği başarılara bağlı olarak, ödüllerin kalitesi de önemli ölçüde artacak ve onlara ejderha yetiştirmek için birçok avantaj sağlayacak.

Kıymetli Ejderhalar İçin Heyecan Verici PVP TURNUVALARINA KATILIN

Turnuvalar, oyuncuların diğerlerini değerli skor tablolarına tırmanmaya ve cömert ödüller talep etmeye davet ettiği eğlencenin zirvesidir. Ayrıca, atmosferi canlandırmak veya herkesin en zayıfları ortadan kaldırması için koşullar yaratmak için 6’ya 6 mekanik ile ekip halinde savaşlara izin verir. Her turnuvadaki en üst sıraların ödülleri her zaman cömerttir ve çoğu, yüksek seviyeli ejderha yumurtalarıdır ve efsanevi ejderhalara dönüştürülebilir.

Dragon Paradise: Şehir Sim Oyunu

Dragon Paradise, herkese ejderhaların bakımıyla veya onlar için harika bir şehir inşa etmeyle ilgili en harika duygu ve deneyimleri getirmeyi vaat ediyor. Oyundaki ek içerik de yaratıcıdır ve oyuncuların eğlendirmesi veya keşfetmesi için her zaman birçok yeni şeyin kapısını açar. Bunun da ötesinde, oyuncularla yapılan savaşlar her zaman diğer oyuncuların toplandığı yerdir ve her zaman sulu ödülleri kapmak için bir fırsat vardır.

ANA ÖZELLİKLER

 • Herhangi bir birim için belirli elementallerle çeşitli bir yaşam ortamına sahipken ejderhaları barındıracak müreffeh ve büyülü bir şehir geliştirin.
 • Onları savaş kadrolarına atamak ve hatta güçlü elementallerle yeni türler yetiştirmek için çeşitli aşamalardan geçerek yeni ejderha yavruları yetiştirin.
 • Eğlence olarak sağlam bir gelişme için ekstra malzemeler, kaynaklar ve daha fazlasını kazanırken krallıkları fethetmek ve genişletmek için devasa bir dünyayı keşfedin.
 • Güçlerini büyük ölçüde artırmak ve belirli ejderhalar için muazzam ödüller ve başarılar kazanmak için egzotik görevleri, görevleri ve zorlukları tamamlayın.
 • Kendinizi hazırlayın ve turnuvalardan en değerli ödülleri kapmaya hazırken heyecan verici ve sarhoş edici 6vs6 PvP savaşlarına katılın.


İndir (136M)

Artık indirmeye hazırsınız Dragon Paradise ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGiantMonster

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir