Dragon Paradise
Dragon Paradise

Dragon Paradise v1.7.23 APK (Mega Menü, Sınırsız Para) indir


Dragon Paradise Mod APK, ejderhalar için müreffeh bir şehir geliştirirken oyuncuları büyüleyici deneyimlerin içine çekecek veya şehirdeki görkemli genişlemeler için şiddetli ve yoğun savaşlara katılacak.

Android Android Oyun
4 ( 502 puan )
Fiyat: $0
İsim Dragon Paradise
Yapımcı GiantMonster
Tür Oyun
Boyut 136.22 M
Versiyon 1.7.23
MOD Sınırsız Para/Yiyecek, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Dragon Paradise is the most famous version in the Dragon Paradise series of publisher GiantMonster
Mod Version 1.7.23
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • Kolay kazanç
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Elmas
 • Sınırsız Yiyecek

MOD 2
 • Tanrı modu
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Elmas
 • Sınırsız Yiyecek


İndir (136.22 M)

Dragon Paradise MOD APK, birçok benzersiz ejderhanın toplandığı, gerçekten büyük enerjiye sahip olduğu ve ejderhalar arasındaki savaşların bu video oyununu patlatmayı vaat ettiği sağlam bir dünyaya bir ejderha çiftliği inşa etmek için bir kumarhane oyunudur. Bahçenizi daha güzel dekore edebilir ve ejderhalar için uygun bir yaşam ortamı yaratabilirsiniz.

Dragon Paradise, ejderhalarınızı bir evcil hayvan olarak beslemeniz ve eğitmeniz gereken ejderhalar dünyasına getiriyor. Bir acemi için bir hayvanı güçlendirmek sorunlu olacaktır, ancak bu oyunu ziyaret ederek, aynı anda çeşitli ejderha türlerini yetiştirmeniz gerekecek. Kendinize ait güçlü bir ejderha dünyası yaratmaya çalışın.

1 dragon paradise city sim game 3

SAYISIZ EJDERHA YAZALIM VE YAZALIM

Dragon Paradise‘ne girerken, güçlü bir ejderha dünyası geliştirmek için insanlar çok sayıda ejderhayı güçlendirmelidir. Bunu yapmak için, çok sayıda ejderha üretmeniz ve çoğalmalarını sağlamak için hepsini birleştirmeniz gerekir. Ek ejderhalara sahip olmak için sadece ekrandaki talimatlara bağlı kalın. Üreme, ejderhalarınızın daha fazla takım arkadaşına sahip olmasını sağlar, bu da ejderha konutunun diğer çeşitli ejderhalarla dolu olması durumunda işi daha eğlenceli hale getirir.

Üremenin yanı sıra, birçok farklı ejderha yetiştirmeniz de gerekebilir—çeşitli güçlere, yeteneklere ve güce sahip yepyeni ejderhalar üretin. Özellikle sadece bahçe içinde olmak üzere daha güçlü ejderhalar üretebilmek için ejderhalarla ilgili özellikleri bir araya getirin. Ayrıca, oyunun tavsiyelerine uyarak daha fazla ejderha toplayabilirsin, bu da ejderha dünyanı büyütme sürecini hızlandırmana yardımcı olabilir.

1 dragon paradise city sim game 4

ONLARI SINIRSIZ GÜCÜN EJDERHALARINA DOĞRU EĞİTİN

Dragon Paradise, güçlü bir ejderha bahçesi oluşturabilmek için, olağanüstü yeteneklere sahip ejderhaları eğitmeniz gerekir. Oyuncular, belirli güçlerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için sık sık hepsini yönetmeli, onlara öğretmeli, her ejderhanın fakültelerine uygun yetenekler seçmelidir. Ejderhaların yeteneğini ve gücünü artırmak, ejderha çiftliğinizin daha hızlı büyümesini sağlar.

Buna ek olarak, yeteneklere sahip olmak, ejderhaların kendilerini ve alanlarını korumalarına yardımcı olacaktır. İnsanlar kendi ejderhalarına bilge olmayı ve asla kötü adamlar tarafından zarar görmemeyi öğretmeli ve bunu güvenli bir ortamda yapmalıdır; ejderhanız için doğru olabilecek stratejilere ve sınıflara sahip olmalısınız.

1 dragon paradise city sim game 5

DİĞER DRAGON RAKİPLERİYLE MÜCADELEYE KATILIN

Diğer ejderhalarla savaşmak için ejderhalarınızı Dragon cennetinde toplayın. İnsanlar en güçlü altı ejderhayı çok dikkatli bir şekilde seçmeli, diğer çeşitli ejderhalarla mücadele etmeli ve en fazla yeteneğe sahip olmalıdır. Düşmanı yenmek için ejderhayı en etkili yeteneklerle eğlendirin. Seçilen ejderhalar, çiftliğinizin yüzü olabilir ve hepsine ne kadar iyi baktığınızı gösterebilir.

Diğer ejderhaları yenmek, ejderhaların enerjilerinin hangisinde olduğunu öğrenmeleri için bir sınav olacak. Tanımlama, ejderhaları daha fazla geliştirmeniz için size sınıflar sağlar. Ek olarak, ejderhalarla ilgili zafer, ejderha kürenizi büyütmenizi kolaylaştırabilir. Bu nedenle, gerçekten çok fazla güce sahip olmaları için ejderhalara çok dikkatli bakın.

1 dragon paradise city sim game 6

BİR EJDERHA KÜRESİ GELİŞTİRİN

Dragon Paradise, kendi ejderha dünyanızı yaratmanıza izin verecek. Güçlü yetiştirmek ve ejderha bahçenizin ne kadar büyük olduğunu artırmak için ejderhalarınızı yetiştirmeli ve öğretmelisiniz. Bu, diğer ejderhalarla günlerce savaştıktan sonra gerginliği ve yorgunluğu gerçekten azaltmanın bir yoludur. Oyuncular araziyi geliştirebilir ve ormanları ekebilir, bu da onları daha muhteşem hale getirerek ejderhaların yaşamak için daha iyi bir konuma sahip olmasına yardımcı olur.

Ejderha çiftliği ve onların özel muhteşem rakipleri ile ilişkili nezaketle birleştiğinde, Dragon Paradise en rahatlatıcı anları getirecek. İnsanlar, ejderhaları hayvanlar olarak güçlendirebilir ve heyecan verici ve dramatik duygulara sahip olmaları için onları rakiplerine getirebilir. Çiftliğinizi çevrimiçi oyunda çok popüler olacak şekilde eğitin ve ölçeklendirin.

ANA ÖZELLİKLER:

 • Oyun, çiftlikle ilgili hafifliğin yanı sıra ejderha yarışmalarıyla ilgili heyecanın bir çeşididir.
 • Kalabalık bir ejderha bahçesi oluşturarak çoğalmalarını sağlamak için ejderhaları toplu olarak birleştirelim.
 • Oyuncular, ek güçle yepyeni yıllar yaratmak için birçok farklı özelliğe sahip ejderhaları seçmelidir.
 • Oyuncular, ejderhaların katılmalarını sağlamak için birçok beceriyi tam olarak nasıl öğreteceklerini ve eğiteceklerini bilmek zorundadır.
 • İnsanların evlerinin yanı sıra ejderhanız arasındaki yarışmalar, heyecan verici yarışmalar vaat eden yer alabilir.


İndir (136.22 M)

Artık indirmeye hazırsınız Dragon Paradise ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGiantMonster

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir