Dragon City Mobile
Dragon City Mobile

Dragon City v22.7.3 APK indir (Tek Vuruş) 2022


İndir (137MB)

Dragon City Mobile'a katılırken bir ejderha şehri elinizde olacak. Hem sevimli hem de güçlü olan geniş bir tür koleksiyonuna sahip olmanızı sağlar. Sizin tarafınızdan çeşitli kaynaklardan yetiştirilir, toplanır ve yetiştirilirler. Gezegendeki en iyi

Android Android Simülasyon
4 ( 599 puan )
Fiyat: $0
İsim Dragon City Mobile
Yapımcı Socialpoint
Tür Simülasyon
Boyut 137MB
Versiyon 22.7.3
MOD Bilgisi Bir Vuruş
Orjinal Google Play
Dragon City Mobile is the most famous version in the Dragon City Mobile series of publisher Socialpoint
Mod Version 22.7.3
Total installs 100,000,000+
  • MOD MENÜSÜ
  • Bir vuruş
Sıra size geldiğinde modu AÇIN ve düşman sırası geldiğinde tekrar kapatın. Aksi takdirde düşman da bir vuruş yapacaktır.
Not : Ayarlar > Uygulamalar > Dragon City > İzinler'e giderek depolama iznini manuel olarak verdiğinizden emin olun, ardından depolama iznine izin verin ve en üstte görünün.

Dragon City Mobile’a katılırken bir ejderha şehri elinizde olacak. Hem sevimli hem de güçlü olan geniş bir tür koleksiyonuna sahip olmanızı sağlar. Sizin tarafınızdan çeşitli kaynaklardan yetiştirilir, toplanır ve yetiştirilirler. Gezegendeki en iyi Ejderha Ustası olmak, bu simülasyon oyununda fethedeceğiniz hayaldir. Bu amaçla, küresel etkinliklerde kafa kafaya savaşmak için harekete geçebilir ve ittifaklara katılabilirsiniz.

ÜCRETSİZ GEM ADASI

Mücevherler, her oyuncunun mümkün olduğunca sahip olmak istediği bir şeydir. Bu nedenle oyun Dragon adasının yanı sıra daha önce de bildiğiniz gibi gem adasını da en son güncellenen sürümüyle yayına aldı. Burası, yararlanmanız ve koleksiyonunuza özgürce eklemeniz için bir mücevher hazinesidir. Ancak bu değerli eşyaya sahip olmak için oyunun size özel olarak sunduğu tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Dragon City Mobil

YÜZEN ADADA ŞEHİR KURMAK

Girmek üzere olduğunuz dünya, denizin ortasında yüzen güzel bir adadır. Maceralı ama heyecan verici deneyimlerle birlikte size en rahat, sessiz duyguları vaat ediyor. Dragon City Mobile, çiftlikler, binalar vb. sistemli bir ejderha şehri inşa etmenize olanak tanır. Esas olarak ejderhalarınızı toplama ve onlara bakma zevki içindir.

BREAKING DRAGON ÖZEL BİR KOLEKSİYON YARATIYOR

Her şeyden önce, geniş bir Ejderha koleksiyonu oluşturmak için göreviniz onları yetiştirmek. Elinizin altındaki ilk birkaç ejderhadan zaman geçiyor. Gittikçe büyürler ve üreme dönemine girmeye başlarlar. Yeni bir tür oluşturmak için en sevdiğiniz türleri bir araya getirebilirsiniz. Her ejderha türü kendine özgü avantajlar getirecektir. Bu, üremenizin temelidir.

Örneğin, bir tür güzeldir ve biri, sadece sizin için mükemmel türü yaratmak için son derece zekidir. Bu, üreme sürecinin sonucunu kolayca hayal edebilmeniz için sadece bir örnek. Aslında Dragon City Mobile, farklı şaşırtıcı özelliklere sahip 1000’den fazla ejderhaya sahiptir. Onları sizin adınıza harika bir ejderha şehri yaratmak için kullanabilirsiniz. Bu, yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza ve daha sonra kavganıza ve hayallerinize hizmet etmek için birleştirmenize yardımcı olacaktır.

Dragon City Mobil

EJDERHA EĞİTİMİ VE BAKIMI

Ek olarak, ejderha yetiştirme ve yetiştirme süreci için başka birçok seçeneğiniz var. Ateş Ejderhası, Doğa, Saflık ve Efsane kombinasyonu hakkında konuşmak kötü bir fikir değil. Sadece bu değil, Dragon City Mobile’da keşfetmeniz için birçok başka unsur var. En sevdiğiniz ırkları edindikten sonra zorlu bir eğitim yolculuğuna çıkabilirsiniz, ancak eğlenceli anılarla dolu olmayı vaat ediyorsunuz.

Akıl çocuklarınıza çok iyi davranmalısınız çünkü onlar çok sevecen yaşarlar, çorak görünümleri gibi değil. Her gün onlarla doğrudan ilgilenen, onlara yiyecek ve su veren sizsiniz. Aynı zamanda ejderhalar hastalandığında onları muayene eden ve tedavi eden bir doktora da dönüşüyorsun. Ayrıca bu, gerektiğinde düşmanı yenmek için onlara nasıl savaşılacağını öğretmek için bir öğretmen olmanız için de bir fırsat.

Dragon City Mobil

YENİ DRAGON TÜRLERİ TOPLA KOLEKSİYONU GENİŞLETİN

Ortak evin ana kaynağına ek olarak, Dragon koleksiyonunuzu toplama rotası üzerinden tamamlayabilirsiniz. Özellikle, her hafta gerçekleşen düzenli etkinliklerde benzersiz yeni türlere sahip olabilirsiniz. Kazanırsanız, ödülünüz ilginç ve tuhaf özelliklere sahip son derece sevimli bir ejderha olabilir. Ayrıca, Hayat Ağacı adında başka bir dünyamız da var. Şehrinizde yaşamak için burada ejderha çağırma yeteneğine sahipsiniz.

DRAGON DEKORASYONU ESNEK VE MÜKEMMELDİR

En çok beklenen halka açık etkinliklere resmi olarak girmeden önce, her gün, her ay bilediğiniz gücün yanı sıra, ejderhaların görünümü önemlidir. Etkinlikte en öne çıkan karakter olmak istiyorsanız, ejderhaları muhteşem ve güzel kostümlerle süsleyebilirsiniz. Etkinliklerde topladığınız havalı ejderha derileri parlama şansına sahip.

Dragon City Mobil

ŞAMPİYONLAR İÇİN SAVAŞ

Resmi PvP savaşı, dünyadaki ünlü Dragon Masters’ın katılımı ve toplanmasıyla başlar. Dragon City Mobile’ın ustalarıyla yaptığınız görevler aracılığıyla gücünüzü gösterme şansınız bu. Kazanırsanız, yeni ejderhalar, değerli taşlar içeren dev savaşçı sandıkları, ejderha derileri vb. elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, skor tablosundaki konumunuz da önemli ölçüde yükseltilir.


İndir (137MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dragon City Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanSocialpoint

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.