DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE
DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE v5.3.0 APK MOD (Menü/Tek vuruş) indir 2022


Popüler bir anime dizisinin dünyası oyuncuların önüne açılıyor ve onların favori karakterleri olan DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE'ın gücünü deneyimlemelerini sağlıyor. Oyuncular, anime benzeri bir dünya ve karakterlerin etkileyici aksiyon sekanslarını g

Android Android Aksiyon
5 ( 715 puan )
Fiyat: $0
İsim DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE
Yapımcı BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Tür Aksiyon
Boyut 90MB
Versiyon 5.3.0
MOD Menü/Tek Vuruş
Orjinal Google Play
DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE is the most famous version in the DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Mod Version 5.3.0
Total installs 50,000,000+
  • 1. MENÜ MOD
  • 2. Tek vuruşta öldürme
  • 3. Tanrı modu
  • 4. Zar = 1


İndir (90MB)

Popüler bir anime dizisinin dünyası oyuncuların önüne açılıyor ve onların favori karakterleri olan DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE’ın gücünü deneyimlemelerini sağlıyor. Oyuncular, anime benzeri bir dünya ve karakterlerin etkileyici aksiyon sekanslarını görebilecekler. Ayrıca oyun sırasında bölümü tamamlamak için tüm karakter istatistiklerinden yararlanacaksınız.

DRAGON BALL Z DOKKAN SAVAŞI

DRAGON BOL EVRENİNE GİRİN

Dragon Ball anime serisini seven biri varsa, Son Goku gibi karakterlerle düşmanlara karşı savaşlar getirdiği için DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE’ı görmezden gelemezsiniz. Bu oyundaki grafikler, herkesin deneyimlemek için zaman ayıracağı kadar çarpıcı ve kesinlikle gözlerinizi onlardan alamayacaksınız. Karşılaştığınız karakterlerin çizimleri veya becerileri animedekilere tamamen benzeyecek, bu yüzden tamamen harika bir deneyim olarak kabul edilebilir.

En fazla üç karakterle bir savaşa katılacaksınız ve bakış açısı diğer dövüş oyunlarında olduğu gibi olmayacak. Oyuncunun ekranının yanında karakterler olacak ve siz kontrol ediyorsunuz. Uzakta, gözlemleyebileceğiniz düşmanlar ve yanlarında hedefi değiştirmeniz için simgeleri olacak. Sizinle düşman arasında, bu oyunda enerji kaynağı görevi gören Ki Spheres adlı küreler olacak ve bunları mümkün olduğunca toplamanın bir yolunu bulmanız gerekecek.

DRAGON BALL Z DOKKAN SAVAŞI

TAKTİKLERİNE GÖRE DÜŞMANLARI YEN

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE’ın amacı, düşmanlar yenilene kadar onlara saldırmanız gerekecek. Saldırı sırasında enerjinizi artırmanıza yardımcı olacağı için Ki Kürelerini toplamak gereklidir ve bu enerjiyi karakterin ikonunda görebilirsiniz. Başka bir deyişle, mana %100’e ulaştığında, karakterin benzersiz becerisini kullanabileceksiniz ve bu saldırı düşmana büyük miktarda hasar verecektir.

Bu oyun için karakter sistemi birçok nedenden dolayı ilginizi çekecek bir şey. İlk sebep, her karakterin renkle tanımlayacağınız bir sınıfının olması ve Küreler ile ilişkilendirilmesidir. Spesifik olarak, aynı renkteki Küreler arasında bir yol çizeceksiniz ve onları bağlamayı bitirdiğinizde kaybolacaklar ve karakter hemen düşmana saldıracak. Karakter o yoldan geçerse, Küre ile aynı renge sahipse, enerjileri iki katına çıkar.

DRAGON BALL Z DOKKAN SAVAŞI

Karakterlerin gücünün yanında topladıkları enerjinin de önemli bir faktör olduğu söylenebilir. Bu durumda, kendileri ile aynı renkteki Küreleri toplayamıyorlarsa, gökkuşağı renginde olanlar gibi diğer türleri toplamaları gerekecektir. Herhangi bir karakterin alabileceği tiptir. Yani bu, oyun ekranının stratejisini daha çeşitli kılan bir şey olarak görülebilir ve saldırmadan önce karakterin pozisyonunu değiştirmek gibi taktikler hazırlayabileceksiniz.

DRAGON BALL Z DOKKAN SAVAŞI

ÇEŞİTLİ KARAKTERLER VE GÜÇ

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE’da karakteri deneyimledikten sonra karakterin sistemine dikkat etmeniz gerekecek. Ki Spheres ile etkileşime ek olarak, karakter sistemleri oyun içinde istatistiklerle ilgili farklı özelliklere sahip olacak ve bir sayma sistemi oluşturacaktır. Bu sistem genellikle oyuncuların dikkat etmesi gereken birçok oyunda karşımıza çıkıyor çünkü düşmanlarla savaşırken belirli avantajlar sağlıyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, mevcut karakterinizin sahadaki Küre sayısı için başka bir karaktere göre uygun olmadığını düşündüğünüzde karakter değiştirmek mümkündür. Bir karakterin simgesini kaydırarak başka bir karakterle değiştirebilir ve saldırıya başlayabilirsiniz. Bu bir stratejidir; Kadro düzenlemesinde herhangi bir sınırlama olmayacak ve animede birbiriyle yakın ilişki içinde olan karakterler için oyun içinde bir bağlantı ve bir Bağlantı Becerisi oluşturulacak.

DRAGON BALL Z DOKKAN SAVAŞI

ETKİLEYİCİ KARAKTERLERİ SUMMON

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE gibi çok çeşitli karakterlere sahip bir oyunu deneyimlediğinizde, aslında bu karakterleri toplama arzusu gerekli olacaktır ve bu birçok insanın arzusudur. Oyun ayrıca karakterlerin R’den SSR’ye kadar farklı türleri ve aralıkları çağırabileceği bir gacha mekaniğine sahip olacak. Ek olarak, yukarıda belirtildiği gibi, hiçbir karakter güçlü değildir çünkü her zaman başka bir karakter tarafından karşılanacaktır.

Sayaç sistemi sayesinde, kadrodaki karakter çeşitliliği her zaman oyunda gerekli bir unsurdur çünkü zamanla birçok farklı güçlü karakterle tanışacaksınız. Bu nedenle, güç ve taktiklerin avantajları her zaman bir önceliktir. Ayrıca karakterinizin gücünü yükseltmeyi de unutmamalısınız; Her seviyede, belirli bir karakteri uyandırırken veya eğitirken faydalı olacak Ejderha Taşları adlı bir eşya alabilirsiniz.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBANDAI NAMCO Entertainment Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir