DRAGON BALL LEGENDS
DRAGON BALL LEGENDS

Dragon Ball Legends v4.5.0 APK (Sınırsız Hasar) indir 2022


Japon kültürünün hayranıysanız, herkesin etkileneceği benzersiz animeyi görmezden gelmek zor. Dünyadaki popüler hit dizilerden biri Dragon Ball. Film, Son Goku'nun takım arkadaşlarıyla yolculuğu etrafında dönüyor. Aynı zamanda izleyiciler, dizinin ma

Android Android Aksiyon
4 ( 462 puan )
Fiyat: $0
İsim DRAGON BALL LEGENDS
Yapımcı Bandai Namco
Tür Aksiyon
Boyut 70MB
Versiyon 4.5.0
MOD Sınırsız Hasar
Orjinal Google Play
DRAGON BALL LEGENDS is the most famous version in the DRAGON BALL LEGENDS series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc.
Mod Version 4.5.0


İndir (70MB)

Japon kültürünün hayranıysanız, herkesin etkileneceği benzersiz animeyi görmezden gelmek zor. Dünyadaki popüler hit dizilerden biri Dragon Ball. Film, Son Goku’nun takım arkadaşlarıyla yolculuğu etrafında dönüyor. Aynı zamanda izleyiciler, dizinin markalaşmış yetenekleriyle güzel savaşları görmezden gelemezler. Dragon Ball hayranıysanız ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, güzel bir 3D dövüş oyunu olan DRAGON BALL LEGENDS’i kaçırmamalısınız.

GÜZEL GRAFİKLER, YAKIN ÇİZİM

DRAGON BALL LEGENDS oyununa başlarken, herkes bu oyunun getirdiği unsurlardan etkilenecek. Bunlardan bir tanesi de herkesin seveceği güzel grafiklerdir. Oyun herkesin seveceği güzel görüntülere sahip çünkü ünlü anime dünyasına girmelerine yardımcı oluyor. Eşzamanlı olarak, tanıdık karakterler bir kez daha oyuncunun önünde belirir ve keşfetme isteği uyandırır.

Tanıdık fırça darbeleriyle, herhangi bir oyuncu film oyun başlıklarından tanıdık karakterleri görebilir. Bu nedenle, tamamen tutarlıdır ve bu filme olan sevginizi tatmin etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, oyuncuların kademeli olarak erişecekleri sadece görüntüler değil aynı zamanda deneyimlerdir. O zamandan beri sevdiğim karakterlere dönüşüm çok uzak değil.

Bu oyunda oyuncular, karakteri üçüncü bir perspektiften gözlemleyecek ve iki karakter karşı karşıya duracak. Oyuncu hareket edebilir ve rakibe saldırabilir. Aynı zamanda, bu bakış açısı, oyuncunun kontrol ettiği karakterden gelen güzel becerileri ve saldırıları tamamen görebilmektedir. Böylece tamamen dünyaya ve bu oyunun getirdiği maçlara dalmış durumdalar. Bir maçtan diğerine geçeceksiniz.

YAKLAŞMASI KOLAY OYUN

DRAGON BALL LEGENDS, iki karakterin birçok anını yakalamak için size mükemmel bir bakış açısı sunar. Aynı zamanda karakterin hareketi de birçok oyuncu için tamamen kolaydır. Tüm işlemler, kaydırma, dokunma gibi basit hareketlerle yapılır; ve akıllı telefon kullanan herkes bunu yapabilir. Aynı zamanda basit oynanışla, ancak refleksler için de bir istek gerektirir.

Oyuncu, uygun saldırı yöntemini seçmek için rakibe karşı olan mesafeyi kısaltmaya veya uzatmaya çalışacaktır. Yakın durursanız, karakteriniz rakibe vurup yumruk atacak veya uzakta dururken enerji topları atabileceksiniz. Aynı zamanda oyuncular hareketlerini kademeli olarak geliştirecek ve birçok farklı maçta daha çevik hale gelecekler. Ayrıca özel saldırıları ve diğer güçlü kombinasyonları da göz ardı etmeyin.

Temel saldırıların yanı sıra, istatistik içeren dairesel bir çubuk görebileceksiniz. Bu stat Ki olarak adlandırılır ve kartlarda güçlü saldırılar için kullanılacaktır. Her kart belirli bir Ki enerjisi tüketir ve ayağa kalkarak istediğiniz Ki’yi artırabilirsiniz. Gücün otomatik olarak artması için bir süre basılı tutarak yapılabilir. Aynı zamanda, Super Saiyan aurası gibi performans gösterirken aynı etki ortaya çıkıyor.

GÜÇLÜ OLMAK İÇİN KARAKTERLERİ TOPLA VE YÜKSELT

Size herhangi bir oyuncunun deneyimlemek ve bu serinin tüm hayranlarının isteklerini yerine getirmek isteyeceği bir karakter kadrosu sunuyor. Oyuncular, DBZ, DBGT ve DBS gibi seriye özgü karakterleri yeniden bir araya getirecek. Aynı zamanda bu karakterler sadece ana karakterler değil aynı zamanda Frieza veya Cell gibi ünlü kötü adamlardır. Bu nedenle, güçlü karakterler bulmak da önemlidir.

İstediğiniz karakterlere sahip olduğunuzda bir sonraki işiniz onları sadece izlemek değil, aynı zamanda yoğun savaşlara sokmaktır. Eşzamanlı olarak, maçlar daha karmaşık olacak ve oyuncuların onunla savaşacak güce sahip olmalarını gerektirecek. Herkesin ihtiyaç duyduğu unsurlardan biri, her karakterin gücünü yükseltmektir. Çok zaman ve emek isteyen bir süreçtir.

OYUN BÜYÜK BİR EĞLENCE ZAMANINI SUNAR

DRAGON BALL LEGENDS, herkesin seveceği tamamen erişilebilir bir oyun sunuyor. Aynı zamanda oyuncular tamamen Dragon Ball’un dünyasına dalacaklar ve güzel maçlara katılacaklar. Ayrıca herhangi bir karakterin gösterebileceği güzel kombinasyonları da göz ardı edemeyecekler. Bu nedenle, bu oyun nihayetinde size keyifli bir deneyim ve eğlence zamanı verecektir.


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız DRAGON BALL LEGENDS ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir