Dragon And Sword
Dragon And Sword

Dragon and Sword v1.0.0 MOD APK (Her Zaman Sıra Sizde) Hileli indir 2022

Dragon and Sword, dramatik ve nefes kesici maçlarla SRPG serisinin takipçilerine heyecan verici bir deneyim yaşatıyor. Farklı becerilere sahip kahramanlara dönüşün ve önünüzdeki rakipleri yenmek için güçlü bir takım oluşturun.

Android Android Bulmaca
4 ( 483 puan )
Fiyat: $0
İsim Dragon and Sword
Yapımcı Raykylin
Tür Bulmaca
Boyut 41M
Versiyon 1.0.0
MOD Her Zaman Senin Sıran
Orjinal Google Play
Dragon and Sword is the most famous version in the Dragon and Sword series of publisher Raykylin
Mod Version 1.0.0
Total installs 1,000+
  • mod menüsü
  • her zaman senin sıran
  • – oyun lobisindeyken bu özellikleri açın

Dragon and Sword, sizi sadece burada başka hiçbir oyunda bulamayacağınız kanlı ve dramatik savaşlara götürecek SRPG serisinin bir oyunudur. 3D stili ve iyi tasarlanmış karakterlere sahip grafikler size en iyi deneyimi sunacaktır. Issız bir yerde ortaya çıkacak ve kimin en güçlü olduğunu kanıtlamak için maceranıza başlayacaksınız.

ejderha ve kılıç ejderha ve kılıç

EN SICAK GERÇEKLERE KATILIN

Dragon and Sword, Aos Continent adlı bir fantezi dünyasında geçiyor ve siz bir genç olarak oynayacak ve arkadaşları oldukça dramatik maçlarda hazır bulunacaksınız. Karakterlerinizi canavarlara karşı kontrol edecek ve onları yenmek için hamleleri kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca karakter geliştirme, karakterler arasında geçiş yapma, ekipman inşa etme, macera dinleme ve madencilik fısıltıları, arenalar ve diğer birçok rol yapma unsuru gibi başka özellikler de olacak.

Her karakter farklı bir karede duracağı zaman kontrol de oldukça basit ve hareket etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan kareye dokunmanız gerekiyor. Gerisi, becerileri birleştirmeye ve canavarlara yüksek hasarlı saldırılar oluşturmaya başlayacak olan kahramanlara kalmış olacak. Bununla birlikte, düşmanın size çarpmaması veya karşı saldırıya geçmemesi için güvenli bir ayakta durma pozisyonu seçmeyi hatırlamanız yardımcı olacaktır.

FARKLI KAHRAMAN SİSTEMİ

Oyundaki kahraman sayısı çok fazla olduğu için bunalmış olacaksınız ve her kahramanın düşmanları donduracak, sersemletecek veya hareket edemez hale getirecek kişiler gibi farklı becerileri olacak. Ve kahramanlar da yeteneklerine göre sınıflandırılır. Tüm ekip için taarruzla ilgilenecek kahramanlar, düşmana saldırma konusunda uzmanlaşmış nişancılar veya şifaya destek olacak yardımcılar olacaktır.

Önemli olan, kahramanlarınızı daha güçlü hale getirmek için seviye atlamanız gerektiğidir ve kazanma şansınız daha yüksek olacaktır. Oldukça fazla sayıda farklı karakter olduğundan, her bir kahramanın mekanizmasının nasıl çalıştığını bilmek için önceden sahip olduğunuz her kahramanla pratik yapabilirsiniz. Her karakter için yıldız sayısı 5 olana kadar karakterinizi seviyelendirmeniz yardımcı olacaktır, o zaman güçleri en güçlü olacak ve düşmana verilen hasar da son derece büyük olacaktır.

ejderha ve kılıç ejderha ve kılıç

SICAK OYUN MODLARI

Oyun size 2 temel ama aynı zamanda heyecan verici oyun modu, PvP ve PvE sunar, böylece deneyimlemek istediklerinizi özgürce seçebilirsiniz. PvP modu ile tüm ekibiniz, zaferi veya yenilgiyi belirlemek için aynı rütbedeki diğer oyuncularla savaşacak. Ancak bazen rakipleriniz çok zorlu oyunculardır, bu yüzden yok etmek zordur, ancak iyi bir stratejiniz varsa, gerçekten de elinizin altında hızlı bir şekilde mağlup edilirler.

PvE ile birçok oyuncunun her korkunç maçta kendilerine meydan okumayı seçtiği heyecan verici bir oyun modu olduğu söyleniyor. Bu modda dev ve güçlü bir Boss’u yok etmek için takım arkadaşlarınızla takım olacaksınız. Bu, her iki modun da en zorlu kısmı olarak kabul edilir, çünkü agresif Bosslardır ve sağlıklarını tüketmeleri uzun zaman alır, ancak tam tersine, oyuncuya canlandırıcı bir his de getirir.

Arkadaşlarınızla oynayacağınız bir oyun bulmak ve arkadaşlığı artırmak istiyorsanız Dragon ve Sword kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun. Diğer zorlu rakiplerin yanı sıra vahşi canavarları da yok edebilmek için takım kurun ve birbirinizi destekleyin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Eşsiz, göz alıcı 3D tarzı grafikler ve çok detaylı karakter görüntüleri.
  • Farklı güçlü karakterlerden oluşan bir koleksiyonu keşfedin ve sahip olun.
  • İki çekici PvP ve PvE oyun modu harika deneyimler getiriyor.
  • Arkadaşlarınızla oynayın ve düşmanı yenmek için yardımlarını isteyin.
  • Çeşitli haritalar keşfedilmeyi bekliyor.


İndir (41M)

Artık indirmeye hazırsınız Dragon and Sword ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir