Drag Battle 2
Drag Battle 2

Drag Battle 2 v0.99.61 APK (Ücretsiz Ödüller) indir

Drag Battle 2 MOD APK (Ücretsiz Ödüller), bugün piyasadaki en yüksek oranlı acele oyunu olabilir. Bu, insanlara benzeri görülmemiş ve acımasız yarış maçları sunan bir oyundur. Hız, oyun içindeki başarı veya başarısızlığın cevabıdır. Dünyanın en yükse

Android Android Oyun
4 ( 289 puan )
Fiyat: $0
İsim Drag Battle 2
Yapımcı Ice Storm
Tür Oyun
Boyut 151.08 M
Versiyon 0.99.61
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Drag Battle 2 is the most famous version in the Drag Battle 2 series of publisher Ice Storm
Mod Version 0.99.61
1. Tüm seviyelerin kilidini aç 2. Döviz alımlarının zorunlu kullanımı

Drag Battle 2 MOD APK (Ücretsiz Ödüller), bugün piyasadaki en yüksek oranlı acele oyunu olabilir. Bu, insanlara benzeri görülmemiş ve acımasız yarış maçları sunan bir oyundur. Hız, oyun içindeki başarı veya başarısızlığın cevabıdır. Dünyanın en yüksek ölçekli yarış pistlerinden geçmeyi, dünya çapındaki turnuvalara katılmayı bekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu video oyununa her katıldığınızda gerçek bir profesyonel yarışçı olmayı deneyimlersiniz. Oranlı oyunların hayranıysanız, bundan sonra bu, kaçıramayacağınız birçok oyundan biri olabilir.

Drag Battle 2: Race Wars

Drag Battle 2’yi Deneyimleyin

Drag Battle 2, bugün piyasada viral içeriklere sahip bir kumarhane oyunudur. Şu anda, daha fazla kişinin bu oyuna erişmesini sağlayan, ortaya çıkan acele oyunları bulacaksınız. Oyunun sistemi size bir dizi çeşitli yarış aracı sunuyor. Nihai hedefiniz, ilerideki çok maceralı yarışlarda yer almak için kendiniz için mükemmel acele eden otomobili seçmek olacaktır. Acele eden arabanın motoruyla ilgili tüm özellikler, dolayısıyla acele etme kolaylığı oyunun bu versiyonunda asla sınırlı olmayacak.

İnsanlar, muazzam bir acele araba koleksiyonunda gerçekten ideal yarış arabalarını kendileri seçmelidir. Aracı kendi başınıza seçtikten sonra, uluslararası turnuvalarda mücadele edebilmek için daha güçlü olması için yükseltmeniz gerekir. Bu hız yarışı oyununu oynarken bu kesinlikle her oyuncu için zorunlu bir görevdir. İlk olarak, acele eden otomobilinizi pist konusunda bir canavara dönüştürmeniz gerekecek. Bundan sonra, yarış arabaları için sağlam bagajınız olduğunda, bilgi birikimi oluşturmak için birçok turnuvaya katılmak isteyeceksiniz.

Drag Battle 2: Race Wars

Oyun içi rekabet

Drag Battle 2’yi çekici kılan unsurlardan biri de büyük turnuvalardaki rekabetidir. Önemli kıtalararası turnuvalara katılmak her yarışçı için bir onurdur. Bu nedenle, dünyadaki rakipleriyle kıyasıya rekabet edebilmek için tüm güçlerini ve becerilerini ortaya koymaları gerekiyor. Tüm yarışçıların en büyük hedefi dünya şampiyonluğunu kazanmak ve en iyi yarışçı olmak olacaktır. Bundan sonra, dünya popülerlik salonunda adından söz ettirmeye başlayan bir onur elde edebilir.

Genel oyunun getirdiği ilginç öğeler

Drag Battle 2 deneyiminde yer alırken, oyunun sistemi size en farklı turnuvaları sağlayacaktır. Her etkinlik kendi özel heyecan verici şeylerini içerir. Genel oyunun asla sıkıcı olmamasına ve her zamankinden daha çekici olmasına yardımcı oldu. Bu turnuvalar sayesinde, kendiniz için deneyim biriktirmek kolaydır. Ayrıca, birçok ilginç ve eğlenceli işler yapabilirsiniz. Oradan dünya turnuvalarına katılma fırsatı var.

Drag Battle 2: Race Wars

Genel oyunun temel en iyi özellikleri

Drag Battle 2, gerçek hız tutkunları için bir oyundur. Genel oyun size, benzersiz ve destansı yarış arabanızı geliştirmek ve geliştirmek için çalışmayı amaçlayan çeşitli özelliklerin çoğu öğesini sağlar. Her oyuncu, kendi yarış aracının her bölümünü değiştirmekte özgürdür. Kendiniz tasarladığınız yarış aracı şüphesiz tarzınızı da beraberinde getirecektir. Bundan sonra, uluslararası alanda rakiplerinize yeteneklerinizi göstermek ve sergilemek mümkündür.

Son derece gerçekçi grafik modu ile video oyunu, oyunculara daha önce kesinlikle en psikolojik ve etkileyici olayları sunuyor. Oran yarışı ekranı, bu çevrimiçi oyunun en önemli özelliği olabilir. Gerçekten, yepyeni deneyimler keşfetmeniz ve karşılaşmanız için sizi bekliyor. Bu nedenle, bugün gerçekten rahat bir şekilde boş zaman ve aktivite anları geçirerek bu oyuna katılın.


İndir (151.08 M)

Artık indirmeye hazırsınız Drag Battle 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir