Learn Chess With Dr. Wolf
Learn Chess With Dr. Wolf

Dr. Wolf: Learn Chess v1.23 MOD APK (Kilitsiz) indir 2022


Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin, kullanıcıların heyecan verici satranç oyunlarıyla yakın temas halinde olacağı eğlenceli bir akademik oyundur. Oyun, dersler ve yaygın hatalar gibi birçok heyecan verici içerik dahil edilecektir.

Android Android Bulmaca
5 ( 954 puan )
Fiyat: $0
İsim Learn Chess with Dr. Wolf
Yapımcı Chess com
Tür Bulmaca
Boyut 17M
Versiyon 1.23
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Learn Chess with Dr. Wolf is the most famous version in the Learn Chess with Dr. Wolf series of publisher Chess com
Mod Version 1.23
Total installs 1,000,000+
  • Abonelik Kilidi Açıldı
  • Sınırsız Eğitim Kilidi Açıldı


İndir (17M)

Dr. Wolf, satranç oynarken öğrenir ve size bir satranç maçında daha iyi bir deneyim sunar. Karmaşık bir satranç tahtasıyla karşılaştığınızda herhangi bir şeyi tamamlayacak kadar uyanık mısınız? Dr. Wolf size yardım edecek. Bir koç ve aynı zamanda deneyimli ve profesyonel bir yol arkadaşı olarak hizmet vermektedir. Entegre dersler sayesinde oyuncular oyunun ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olacaklar. Yeni başlayanlar için satranç bulmacalarını çözmek için birlikte çalışalım!

Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin

HER YAŞ İÇİN EĞLENCELİ OYUN

Satranç, yüksek eğlencesi nedeniyle popüler bir spordur; zekanızı artırabilirsiniz. Yeni başlayanlar, nasıl oynanacağını bilen, özellikle bu konudaki içeriği anlayan bir arkadaş bulmalıdır. Dr. Wolf ile Satranç Öğren böyle bir oyundur. Bu özel konu hakkında hala çok fazla bilgi edinirken çalışabilir ve oynayabilirsiniz. Bu yüzden pek çok insan koç seçimine güveniyor ve küçükleri için indirmeye başlıyor.

ZENGİN KONU SİSTEMİ

Dr. Wolf ile birlikte Learn Chess tarafından oluşturulan zorlukları üstlenirken oyuncuların ihtiyaçlarını anlamak. Sistem, oyuncuların doğrudan satranç tahtasında uygulamak için pratik deneyim kazanmalarına yardımcı olmak için 25’ten fazla farklı ders sağlamıştır. Dr. Wolf, her şampiyonun satranç tahtasında nasıl hareket ettiğine dair basit derslerle başlayacak. Ardından, az önce sağlanan bilgileri hatırlamayı ve uygulamayı öğrenmelisiniz. Önceden belirlenmiş pozisyonlara sahip satranç oyunları size her zaman bir heyecan duygusu verecektir.

Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin

GENİŞ BİR BİLGİ ZİNCİRİ SAĞLAR

Satrançla ilgili tüm bilgiler, Dr. Wolf’un seçilip eklenmiş derslerle Satranç Öğren’dir. Ayrıca, satranç tahtasındaki zorlukların üstesinden gelmek için kendi ipuçlarına da sahiptir. Ancak uyarılar genellikle bunun sadece bir ipucu olduğunu hatırlatır. Oyuncuların, düşmanı izole etmek ve kazanmak için oyunun kurallarını basit adımları bilmesi gerekir. Satrançla ilgili bilgiler coşkuyla paylaşılır.

İLGİLİ SORUNLARI ÇÖZÜN

Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin, tüm tanıdık oyunları açıklayan ve satranç anlayışınızı derinleştirmenize olanak tanıyan zenginleştirici bir dizi dersi tamamlar. Yüzlerce sonraki oyun çözmeni bekliyor; merak etmeyin çünkü Dr. Wolf ve dersler zorluklar karşısında her zaman yanınızda olacak. Satranca hiç maruz kalmayan oyuncu değişiklikleri önemli ölçüde iyileştirildi. Derslerin geniş bir kitleye etkili bir şekilde aktarıldığı ve yaygın olarak uygulanması gerektiği görülebilir.

Dr. Wolf ile Satranç Öğrenin

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanılabilir bir satranç tahtası ile sessiz bir alanın tadını çıkarın; oyuncular Dr. Wolf’tan çok gerekli yardımı alacaklar.
  • Bu strateji oyununda çok sayıda arkadaş edin; her yaşa uygun, içeriğine uygun ve herkese hizmet vermeye hazır.
  • Sizi satranç tahtası üzerinde çalışmaya ve savaşmaya motive edecek kaliteli antrenörler ve değerli dersler sağlayın.
  • Yeni bir ders açmak için hamleler, rakibe yaklaşım ve geçmeniz gereken görevlerle ilgili bir dizi not.
  • Oyuncu maksimum koşula ulaşamazsa, bir sonraki dersin kilidini açamaz ve doktor tatmin olana kadar içeriği yeniden öğrenmek zorunda kalır.


İndir (17M)

Artık indirmeye hazırsınız Learn Chess with Dr. Wolf ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir