Dr. Panda Town
Dr. Panda Town

Dr. Panda Town v22.1.24 APK + MOD (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Dr. Panda Town, oyuncuların meraklarını keşfetmek ve tatmin etmek için istediklerini yapabilecekleri sevimli bir oyuncak bebek dünyasına sahip bir oyundur. Belirli bir alanda neler olabileceğini keşfetmek için zaman ayıracaklar ve bu başlık onlara ge

Android Android Macera Oyunları
5 ( 531 puan )
Fiyat: $0
İsim Dr. Panda Town
Yapımcı Dr Panda
Tür Macera Oyunları
Boyut 64M
Versiyon 22.1.24
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Dr. Panda Town is the most famous version in the Dr. Panda Town series of publisher Dr Panda
Mod Version 22.1.24
Total installs 5,000,000+
  • Tüm Kilitler Açık

  • NOT: Oynamadan önce internet bağlantısını kesin!


İndir (64M)

Dr. Panda Town, oyuncuların meraklarını keşfetmek ve tatmin etmek için istediklerini yapabilecekleri sevimli bir oyuncak bebek dünyasına sahip bir oyundur. Belirli bir alanda neler olabileceğini keşfetmek için zaman ayıracaklar ve bu başlık onlara geçmeleri için birçok alan sunuyor. Böylece her site, talep ettiğinizde gerçekleşebilecek etkinliklerle gerçek dünyaya benzer yeni bir deneyim sunuyor.

Dr. Panda Kasabası – Dünyanızı Yaratın ve Kişiselleştirin!

PERLİ MÜZESİ’NDE YENİ OYUNLARI KEŞFEDİN

Dr. Panda Town dünyası genişletildi ve oyuncular için heyecan verici bir yolculuk sunuyor. Spesifik olarak, yeni bir yer eklendi: Keşifte heyecan uyandıran ancak yine de adına benzer bazı gizemli ve korkutucu unsurlara sahip olan Perili Müze. Ayrıca oyuncular bu oyunda antik alanlar gibi birçok şeyi özgürce yapabilir veya dinozorları bulabilirler. Elbette bu, kaçıramayacağınız yeni bir yolculuk olacak.

Bu oyundaki dünya, onu deneyimleyen herkesin etkileneceği güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların sevimli görünümlü karakterler bulacağı bir bebek dünyası ve bunlardan biri canavar adam. Böylece insan erkek ve kız çocuklarla oynayan sevimli bir panda bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu aktivitelere tercihlerinize göre karar verecek ve aklınıza gelen fikirleri uygulayan siz olacaksınız.

Dr. Panda Kasabası – Dünyanızı Yaratın ve Kişiselleştirin!

SEVDİĞİNİZ AKTİVİTELERİ YAŞAYIN

Dr. Panda Kasabasında bulacağınız deneyim, güzel grafiklerle tamamen ücretsiz olacak. Bu oyunda kontrol etmekte çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Spesifik olarak, bu, karakterleri istediğiniz gibi yapmak için kontrol edebildiğinizde deneyimde tamamen özgürlük bulmak için bir oyuncak bebek dünyasıdır. Tabii ki, tüm oyun aktiviteleri, aile hayatı, takılmalar ve diğer birçok aktivite gibi tamamen insan hayatı etrafında döner.

Dr. Panda Kasabası – Dünyanızı Yaratın ve Kişiselleştirin!

Oyun ortamındaki herhangi bir öğeye tamamen dokunabilirsiniz ve hepsinin, bir gaz sobası açıp yemeğin rengini değiştirmek için bir yemek pişirmek gibi karşılık gelen etkileri vardır. Yani bilmek istediğiniz bir şeyi yapmak için bir karakteri bir yerden başka bir yere sürükleyebilirsiniz. Bu oyunun özel bir çekiciliği var çünkü yaratılabilecek birçok olasılığa sahip. Bu olasılıklar içlerindeki yerlerden, karakterlerden ve nesnelerden gelir.

Dr. Panda Kasabası – Dünyanızı Yaratın ve Kişiselleştirin!

ORTAMLARDA VE KARAKTERLERDE ÇEŞİTLİLİK

Dr. Panda Kasabası’nı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, o ortamda mevcut olan her şeyi keşfetmek için zaman ayırmanızdır. Bir ortam, gerçek dünyaya benzer farklı özelliklere sahip olacaktır. Böylece diğer katları olan bir ev, eğlenceli aktivitelerin olduğu bir göl kenarı ve yeni açılan Perili Müze alanı bulabilirsiniz. İstediğiniz aktiviteleri kesinlikle kendiniz yaratabileceksiniz ve karakter hareket edemese de bazı aktiviteler yine de gerçekleşebiliyor.

Dr. Panda Kasabası – Dünyanızı Yaratın ve Kişiselleştirin!

Pek çok alan bulacağınızın farkındasınız ama bu karakterleri yeni bir siteye sürüklemek zor. Yani yeni bir yere gittiğinizde, farklı karakterlerin bir listesini bulacaksınız ve onları o alana özgürce sürükleyebilirsiniz. Siz onlara nesneler verdikçe oyun devam edecek ve hemen ardından sonuçları göreceksiniz. Gerçekten de bu, oyundaki karakterleri gördüğünüzde harika eğlenceler yaşamanıza ve stresinizi atmanıza yardımcı olacak harika bir dünya.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız Dr. Panda Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir