Dr. Driving 2
Dr. Driving 2

Dr. Driving 2 v1.60 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Dr. Driving 2, yarış hayallerinizi gerçekleştirmeniz için mükemmel bir cennet olacak. Bu yarış oyunu, yeni bir formda, oyunculardan büyük sevgi kazanıyor. En benzersiz olanı, oyunun yeni güncellenmiş ve biçim ve içindeki özellikler açısından güçlü bi

Android Android Yarış
4 ( 776 puan )
Fiyat: $0
İsim Dr. Driving 2
Yapımcı SUD Inc
Tür Yarış
Boyut 22M
Versiyon 1.60
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dr. Driving 2 is the most famous version in the Dr. Driving 2 series of publisher SUD Inc
Mod Version 1.60
Total installs 50,000,000+

Dr. Driving 2, yarış hayallerinizi gerçekleştirmeniz için mükemmel bir cennet olacak. Bu yarış oyunu, yeni bir formda, oyunculardan büyük sevgi kazanıyor. En benzersiz olanı, oyunun yeni güncellenmiş ve biçim ve içindeki özellikler açısından güçlü bir şekilde geliştirilmiş olmasıdır. Yarışlarda çok sıkı çalışmak ve deneyimlerden dersler çıkarmak, bu oyuna katıldığınızda elde ettiğiniz şeydir. Adınızı uluslararası altın panosuna yazdırmak için güçlü bir bilet kazanın.

Dr. Sürüş 2

HER YARIŞI FETHET

Dr. Driving 2’nin özel yardımı altındaki oyuncular, uzun bir süre kendi başına hayalini gerçekleştirecekler. Oyuncular, temel adımlar için oyun tarafından yönlendirilecek ve tüm aktivitelerini yakından takip edecek. Her yol zorluklardan geçmek zorunda kalacak ve oyunda giderek daha fazla zorluklar verilecek. Oyuncuları, devam etme fırsatına sahip olmak için tüm bu zorlukların üstesinden gelmeye zorlayın.

Zorluk gitgide artıyor, ancak yeteneğin ve yaratıcılığınla üstesinden gelmek zor değil. Arkadaşların da orada olacak ve sana karşı ciddi rakipler. Rekabetin şekli kadar mental olarak da iyi bir hazırlık yapmak da yapmamız gereken şeylerden biri. Bunun da ötesinde, oyun size birinci sınıf yarış arabaları sağlıyor ve onları kendiniz kontrol edebiliyorsunuz.

Dr. Sürüş 2

ELİMİZDEKİ YENİ NOKTA

Modern bir birinci şahıs bakış açısıyla, oyuncular arabalarını turlar halinde kontrol edecekler. Çok sayıda raunt olacak ve oyuncular herhangi bir adayla rekabet edebilecek. Yarış zamanlanmış olacak ve meydan okuma bu turlarda da gerçekleşecek. Özel bir özellik, yollarda değerli altın paraların bulunmasıdır; Bu güçlü parayı almak için arabayı kontrol etmeye çalışın.

Dr. Sürüş 2

HER YÜZDE KAZANAN

Dr. Driving 2 size yollarda dönüş konumundan hıza kadar rehberlik edecek. Oyuncuların hızı dengelemeleri ve frenleri en uygun şekilde kullanmayı bilmeleri gerekir. Yarış sırasında bazı hatalar olacak ve oyunun etkili yardımı sayesinde hem kendinize hem de verilen görevi tamamlamanız gerekiyor. Her turu özetlersek, en yüksek puana sahip olan ve daha fazla jeton kazanan kazanacaktır. Şampiyon adayısınız ve zorluğu kendi başınıza en usta şekilde çözeceksiniz.


İndir (22M)

Artık indirmeye hazırsınız Dr. Driving 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir