Dove Light  Icon Pack
Dove Light  Icon Pack

Dove Light: Icon Pack v2.4 APK (Yamalı) indir 2022

Dove Light: Icon Pack, güzel ve canlı bir arayüz oluşturmak için Dove Iconpack'ten ilham alan beyaz sürüm bir uygulamadır. Üretici, şekil ve görünüme büyük önem veriyor, bu nedenle insanları ilk gördükleri andan itibaren aşık eden, taze ve zarif renk

Android Android Araçlar
4 ( 841 puan )
Fiyat: $0
İsim Dove Light Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 34M
Versiyon 2.4
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Dove Light Icon Pack is the most famous version in the Dove Light Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 2.4
Total installs 1,000

Dove Light: Icon Pack, güzel ve canlı bir arayüz oluşturmak için Dove Iconpack’ten ilham alan beyaz sürüm bir uygulamadır. Üretici, şekil ve görünüme büyük önem veriyor, bu nedenle insanları ilk gördükleri andan itibaren aşık eden, taze ve zarif renklere sahip bir dizi ikon yarattılar. Her ikonun, yaratmak için çok zaman ve emek harcadıkları, oldukça coşkulu bir ürün olduğu söylenebilir.

3000’DEN FAZLA ZENGİN İKONLA

Bu uygulama size farklı şekil ve renklerde 3000’den fazla simge sağlar ve getirir. En önemlisi hepsinin bir anlamı var. Ayrıca, en sonunda kullanmak için favori kahramanlarınızı seçebilirsiniz. Sadece 3000’de durmakla kalmıyor, bu uygulama da her gün sürekli olarak güncelleniyor ve bu süreçte birçok farklı yeni simgeyi artıracak.

HERHANGİ BİR ANDROİD CİHAZ İÇİN

Bunun yalnızca Android için bir uygulama olduğunu biliyor muydunuz? Android dışında diğer işletim sistemlerine sahip tüm cihazlar bu uygulamaya sahip olamaz. Burada, eskilerini değiştirmek ve tamamlamak için birçok benzersiz ve yeni simgenin keyfine varacaksınız. Ayrıca, çok çeşitli doğal, narin ve keskin görüntülere sahip güzel duvar kağıtlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Dahası, görüntüleri önizlemek veya birçok değerli simgeyi keşfetmek için her klasörü düzgün ve düzenli bir şekilde özelleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

HERHANGİ BİR LOGO EKSİK İSE LÜTFEN BİZE GERİ BİLDİRİM YAPAR MISINIZ?

Bu sembolleri kullanma sürecinde istenmeyen hatalardan kaçınmak mümkün değildir. Eksik bir simge alırsanız, bu küçük hataları düzeltmek ve düzeltmek için lütfen hemen bize yanıt verin. Ayrıca, üreticinin insanların memnuniyet düzeyini bilmesine yardımcı olmak için yeni satın aldığınız ürüne puan vermeyi ve yıldız eklemeyi unutmayın. Oradan, seçim sürecinde daha heyecan verici deneyimler yaşayacaksınız.

EN KALİTELİ LOGO OLUN

Diğer ikonların yanı sıra bu da tüm ünlü kahramanların ve birçok kişinin kullanmasını sağlayan bir uygulama olarak kabul ediliyor. Mutlak kaliteyi garanti eder ve kullanıcı tarafından verilen tüm gereksinimleri ve koşulları karşılayabilir. Hemen denemekten çekinmeyin.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Dove Light Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir