Dove Icon Pack
Dove Icon Pack

Dove Icon Pack v2.9 APK indir (Yamalı) 2022


Dove Icon Pack de günümüzde en çok aranan özel araçlardan biridir. Bu, ayar simgelerindeki yeni değişiklikleri bize gösteren bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Uygulama her zaman benzersiz ve heyecan verici olanı geliştirmenin en önemli noktası olara

Android Android Araçlar
4 ( 627 puan )
Fiyat: $0
İsim Dove Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 35M
Versiyon 2.9
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Dove Icon Pack is the most famous version in the Dove Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 2.9
Total installs 10,000

İndir (35M)

Dove Icon Pack de günümüzde en çok aranan özel araçlardan biridir. Bu, ayar simgelerindeki yeni değişiklikleri bize gösteren bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Uygulama her zaman benzersiz ve heyecan verici olanı geliştirmenin en önemli noktası olarak alır ve giderek kullanıcılardan mükemmel bir sevgi bırakır. Harika uygulamamız büyük bir başarıyla güncellendi ve yepyeni özellikleri memnuniyetle karşılıyor. Uygulama, kullanıcıların cihazın yüzünü değiştirmesine ve en kısa sürede daha eksiksiz hale gelmesine yardımcı olmayı vaat ediyor.

Güvercin Simge Paketi

BASİT ODAKLANMA

Dove Icon Pack sadeliği öne çıkarıyor ve simgeler de bu trende göre gelişmeye odaklanıyor. Odak, doğrudan bir yönde büyümeye odaklansa da, kurulumun özellikleri yine de tam olarak açıklanacak, böylece kullanıcıya bakıldığında diğer ayarlardan ayırt edilebilir. Nazik ve çok sert olmayan renkler, kullanıcılara her zaman sakinlik ve rahatlık hissi verecektir.

Her simge kendi başına bir başyapıttır ve aynı zamanda kullanıcının benzersiz fikirlerinin kristalleşmesidir. Dove Icon Pack kullanımı kolaydır, tüm kullanıcılar için uygundur ve talepkar kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılar. Uygulama her zaman küçük ayrıntılara önem verir ve mükemmel bir uygulama oluşturmak için kullanıcılardan tam geri bildirim alır.

Güvercin Simge Paketi

DAİMA YENİ NOKTALAR YARATIN

Bir uygulama için daha fazla yenilik yaratmak o uygulamanın ilk başarısıdır. Dove Icon Pack de her zaman yeni noktalar yaratmaya ve kullanıcıların kalbini çekmeye odaklanan en büyük başarıdır. Uygulama her zaman geliştirme için samimi önerileri ve benzersiz fikirleri memnuniyetle karşılar. İkon kalitesi de uygulamanın yatırım yapmaya özen gösterdiği en önemli noktalardan biri.

Güvercin Simge Paketi

BÜYÜK KOLEKSİYON

Bu uygulama, farklı temalara sahip 3000’den fazla simgeye sahiptir. Her konu, kullanıcıların belirli objektif ihtiyaçlarını karşılamak için öne çıkan bir özelliğe odaklanacaktır. Kaliteye yapılan aktif yatırım, bitmiş ürünün piyasaya sürüldüğünde kullanıcılar tarafından beğenilmesini istemektir. Eşsiz yaratıcılığa sahip Materyal Tasarımı, bu uygulama için unutulmaz bir vurgu yarattı. Uygulamanın her zaman yeni noktalar yarattığını ve sadeliği başarıya götüren belirleyici bir faktör olarak aldığını bir kez daha teyit etmek.


İndir (35M)

Artık indirmeye hazırsınız Dove Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir