Double Life
Double Life

Double life v1.0.14 APK indir (Premium/Anahtar) 2022


Double life: love story & sim (Early Access) – hayatınızın kontrolünü elinize aldığınız görsel bir roman. Bu heyecan verici dünyada bir süper kahraman, cesur bir savaşçı olabilir veya her şeyi gönlünüze göre yapabilirsiniz... Unutmayın, buraya gi

Android Android Simülasyon
5 ( 554 puan )
Fiyat: $0
İsim Double Life
Yapımcı Lit Games Development
Tür Simülasyon
Boyut 53MB
Versiyon 1.0.14
MOD Premium/Anahtar
Orjinal Google Play
Double Life is the most famous version in the Double Life series of publisher Lit Games Development
Mod Version 1.0.14
Total installs 10,000+

İndir (53MB)

Double life: love story & sim (Early Access) – hayatınızın kontrolünü elinize aldığınız görsel bir roman. Bu heyecan verici dünyada bir süper kahraman, cesur bir savaşçı olabilir veya her şeyi gönlünüze göre yapabilirsiniz… Unutmayın, buraya girerken hikayenin detaylarını veya gelişimini eylemleriniz belirleyecektir. Ve kendi kaderine sen karar vereceksin, patron olabilirsin, yetenekli bir danışman olabilirsin ya da küçük bir ailenin sahibi olabilirsin… Unutulmaması gereken küçük bir şey, sadece 16 yaşından büyüklerin bu dünyaya katılmasına izin veriyor. Çünkü burada 15 yaş ve altı için uygun olmayan bazı içerikler var.

Çifte hayat: aşk hikayesi ve sim Çifte hayat: aşk hikayesi ve sim

YAŞAM FAYDALARININ ÖZELLİKLERİ

Double life’da kendi stilinizi seçebileceğiniz gibi dilediğiniz kıyafetleri özgürce giyerek oyunculara deneyime katılırken en rahat hissi verebilirsiniz. Bu yazılım dünyasında, kullanıcılar gerçek hayattaki bazı aileler gibi kısıtlamalar olmaksızın özgürce aşk ilişkileri geliştirebilirler. Bu oyuna girdiğinizde hikayenin gidişatını ve aksiyonunu değiştirmek için önemli seçimler yapacaksınız. Bu, hikayenizi dramatik hale getirir, birçok insanın dikkatini çeker. Bu dünyada ihtiyacın olan şey, aşık olma, suçları kendi başına çözme ve destansı fantastik maceralara atılma duygusu. Başka hiçbir uygulamanın onun yerini alamayacağından eminim ki bu sizi heyecanlandıracaktır.

Çifte hayat: aşk hikayesi ve sim Çifte hayat: aşk hikayesi ve sim

KARAKTER ÇEŞİTLİLİĞİ

Double Life APK dünyasında, her biri kendi aşk hayatına sahip olması gereken birçok farklı karakter türüne dönüşebilirsiniz. Örneğin kadın başrol olabilirsiniz ve ardından güzel kıyafetler giyip güzel bir aşk yaşayabilir veya birçok aşk skandalına bulaşabilirsiniz. Veya çok para ve güce sahip bir milyarder olmak istiyorsunuz ve işlerini yönetmelerine yardımcı olacak bir ortak arıyorlar. Tüm bunlara karar vermek size kalmış ve davranışınıza bağlı olarak hayatınızın çiçek açtığını veya durgunlaştığını görebilirsiniz.

Çifte hayat: aşk hikayesi ve sim Çifte hayat: aşk hikayesi ve sim

ÜCRETSİZ İNDİRİN

Meydan okumaya katılmak istediğinizde, sadece bir kez yüklemeniz yeterlidir. Otomatik olarak indirecek ve size bildirecektir; oradan, deneyimlerinize başlayabilirsiniz. Bu işler tamamen ücretsiz olacak ve mücadeleye katılsanız bile herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Başka ne düşünelim? Hayali yolculuğumuzda yaşayalım.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Double Life ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLit Games Development

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir