Dot N Beat
Dot N Beat

Dot n Beat v2.2.1 APK + MOD (Menü: Yavaş Müzik/Para) indir 2022


Dot n Beat, içinde bulunduğunuz en tuhaf sokak müziği ligini açar. Posta kutusunda aldığınız görevle ilgili tuhaf kreasyonlarımız var. Hak ettiğiniz ödüller için her gün devam edin ve check-in yapın. Eğlenceli şarkılar içeren ayrı bir müzik menüsü si

Android Android Müzik
5 ( 68 puan )
Fiyat: $0
İsim Dot n Beat
Yapımcı Badsnowball Limited
Tür Müzik
Boyut 55MB
Versiyon 2.2.1
MOD Menü: Yavaş Müzik/Para
Orjinal Google Play
Dot n Beat is the most famous version in the Dot n Beat series of publisher Badsnowball Limited
Mod Version 2.2.1
Total installs 10,000,000+
  • Menü MODU
  • Yavaş müzik
  • sınırsız para
  • Reklamsız

Dot n Beat, içinde bulunduğunuz en tuhaf sokak müziği ligini açar. Posta kutusunda aldığınız görevle ilgili tuhaf kreasyonlarımız var. Hak ettiğiniz ödüller için her gün devam edin ve check-in yapın. Eğlenceli şarkılar içeren ayrı bir müzik menüsü sizin için en iyi seçimdir. Her hafta yeni şarkılar ekleniyor ve rakiplerin sözlerine meydan okuyor, onları kaçırmayın!

Nokta Vuruş – El Hız Testi

KRİSTAL MÜZİK YARIŞI

Renklerin ve ışıkların kombinasyonu, Dot n Beat’in müzikal parçasını vurguladı. Özelleştirme, oynatıcının renk şeması ve parlaklık gibi bazı bilgileri sıfırlamasına olanak tanır. Sadece düz bir çizgi değil, aynı zamanda zorluğu artırmak için birçok viraj veya açıda modifiye edilecektir. Oyuncu, notların olmadığı bir alana hareket etmek için onu kontrol ederse, notaların kesişimi topun ölü noktasıdır. Müzik çubukları aydınlatılacak ve tanınması çok kolay olacaktır.

Güçlü ışığa sahip güzel küçük top, serinin öne çıkan özelliğidir. Müzik tuşuna dokunan bir parmak gibidir, çünkü notalardaki yumuşak hareket oyun için eğlenceli bir ses yaratır. Topları tek elle ustaca bir teknikle kontrol edin ve yanlış yere koymamaya dikkat edin. Top yanlış yere çarptığında parkur durur!

Nokta Vuruş – El Hız Testi

KOLAY MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Dot n Beat, şarkıların temalarını sınıflandırmak için özel olarak bir tablo tasarladı; Kendinizi seçip meydan okuyabilirsiniz. Her tür, en unutulmaz deneyimi yaşatmak için aşktan hayata geliştirilmiştir. Yeni çıkan ve piyasaya çıkan şarkılara gelince, her hafta listeye eklemeye çalışacağız!

Topun pistinde her şarkının farklı bir ifadesi olacak. Top müzikal mücadeleyi tamamladıktan sonra, bir seviye göstergesi puanınızı yıldızlarla değerlendirecektir. Üç yıldız harika olduğunuz anlamına gelir, iki yıldız yetenekli olduğunuz anlamına gelir ve bir yıldız denemeniz için bir teşviktir. Görevleri tamamlayın ve parkuru doldurun, böylece yıldız sayısı her zaman dolu olur!

Nokta Vuruş – El Hız Testi

MÜZİK YARIŞINDA ARKADAŞLARINIZA MÜCADELE EDİN

Oyuncuların arkadaşlarıyla rekabet etme konusundaki nesnel ihtiyaçlarına yanıt olarak, Dot n Beat, bir meydan okuma şeklinde iki oyunculu bir mod başlattı. Oyuncular artık yarışa başlamak için rastgele veya seçici olarak eşleşebilirler. İkiniz aynı şarkıyı çalacaksınız; bu bir hız ve doğruluk yarışıdır. Sonunda, daha yüksek yıldız puanı alan kazanan olacak.

Her meydan okumadan sonra ödülümüz her zaman yeni şarkılar açma fırsatıdır. Birden fazla single’da deneyim puanı toplamak zorunda kalmak yerine, bu double’larda daha fazla kazanabilirsiniz. Ayrıca, kalıcı dostluklar için işbirliği yapıyoruz ve dünyadaki tüm oyuncular için iletişim olanaklarını genişletiyoruz!

Nokta Vuruş – El Hız Testi

BİR ŞARKI SEÇ VE ÇAL

Dot n Beat, oyuncuların müziğin keyfini çıkarması ve benzersiz oyun modlarında kendilerine meydan okuması için sonsuz fırsatlar olduğu için hiç bu kadar kolay olmamıştı. En iyi grafik ve ses mühendisliği sistemlerinden gelen muazzam desteğe güvenin. Bu özel oyun alanını yaratırken özel hizmetimizi teyit edebildik. Her deneyimden sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın!


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dot n Beat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanBadsnowball Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir