DOP 2: Delete One Part
DOP 2: Delete One Part

DOP 2: Delete One Part v1.2.0 APK MOD (Reklamsız) indir 2022


Bulmacalar son derece eğlenceli, entelektüel bir oyundur. Her insan bulmacayı çözmek için birçok yönden yaratıcı düşünmelidir. Bulmacaların üstesinden gelerek tutkunuzu gerçekleştirin. Ya da sayısız zorluk içeren zorluklar. Cevaplara olan tutkunuzu t

Android Android Bulmaca
4 ( 747 puan )
Fiyat: $0
İsim DOP 2: Delete One Part
Yapımcı SayGames
Tür Bulmaca
Boyut 117MB
Versiyon 1.2.0
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
DOP 2: Delete One Part is the most famous version in the DOP 2: Delete One Part series of publisher
Mod Version 1.2.0

İndir (117MB)

Bulmacalar son derece eğlenceli, entelektüel bir oyundur. Her insan bulmacayı çözmek için birçok yönden yaratıcı düşünmelidir. Bulmacaların üstesinden gelerek tutkunuzu gerçekleştirin. Ya da sayısız zorluk içeren zorluklar. Cevaplara olan tutkunuzu tatmin edecek bir bulmaca uygulaması bulmak istiyorsunuz. Oyuncuların sınırsız sayıda soruyu çözebilecekleri Dop 2 APK uygulamasını başlattık. Sorduğumuz zor soruları çözmek ilginç ve yeni olacak. Aşağıdaki içerikte daha heyecan verici ve ayrıntılı şeyler tanıtacağız.

FOTOĞRAF İLE BİRDEN ÇOK SORU

dop 2 apk indir modkiwi com 1 dop 2 apk indir modkiwi com 2

Bilirsiniz, oyuncunun çok fazla duyguya sahip olmasına yardımcı olmak, ilgisini kaybetmemek. Birçok soruyu keşfetmek ve geliştirmek için başkalarıyla birlikte çalıştık. Bununla birlikte, sorular her zaman birçok farklı şekilde verilir. Bulmacalar, oluşturmayı daha kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için resimlerle birlikte kullanılır. Sunulan zorlukları bulmaya mecburuz. Bulmacayı çözün ve sonraki bulmacaya geçin; daha zor soruları çözmek için seviye atlayın. Cevabı bulmanın yanı sıra, her kişinin çözmesi gereken becerileri vermesi gerekir. Oyuncular için hedeflediğimiz şey ilginç olacak. Evet, görüntü oyuncuya daha fazla eğlence getirecek.

Görüntüler, insanlardan, nesnelerden daha fazlasına kadar değişen animasyonlu görüntülerle birlikte son derece canlıdır. Kullanıcının görmesi için her şey görselleştirilir. Bu bulmaca oyununu deneyimlerken açıkça görebileceğinizi. Görüntüler artık sıkıcı içerik bulmacalarını temsil etmeyecek.

YARATICI DÜŞÜNCE

dop 2 apk indir modkiwi com 3 dop 2 apk indir modkiwi com 4

 

Dediğimiz gibi oyun, seviye ile artan çekiç öğrenme soruları dizisidir. Her soru çeşitli renklerde olacaktır. Oyuncuları en doğru çözümü bulmaya zorluyor. Saklanan ördeğin izini sürmek, gizli nesneyi bulmak, topu mutlu etmek gibi… her şey yaratıcı düşünceye ihtiyaç duyar. Soruyu tam olarak cevaplamanın bir yolunu bulmalısın ve soruyu cevaplamak zor olacak. Bulmacalar aracılığıyla akıllı ve yaratıcı hayal gücünü kullanın. Seviyeyi geçin ve ileride sizi bekleyen birçok büyüleyici şeyi görün.

Zorluk seviyeyle birlikte arttığından, her seviyede ilerledikçe daha fazla pratik yapmanız yardımcı olacaktır. Sorunu çözmek için arkadaşlarınızla paylaşmayı zor buluyorsanız, o kadar basit değil. Yaratıcılar tüm büyüklüğü, eğlenceyi yaratacak ve sizi rahatlatacak. Üstesinden gelinmesi gereken keyifli duygular ve sorular getirin.

YUMUŞAK SORU


PARTİ GRAFİKLERİ, GÖZ ALICI
Oyun içi sorular, heyecan verici ve cevaplaması zor bulduğunuz sorular olacak ve seviyeyi geçtikçe seviye ile birlikte artıyor. Soruları doğru cevaplayarak zekanızı test edin. Her seviyeye ilginç resimlerle sorular sorulacak. Tüm oyunculardan bu zorluğun üstesinden gelmek için yaratıcı bir zihniyet bulmalarını isteyin. Soru duygusuz.
Bunu zor bir cümle olarak görürseniz, oyunun verdiği ipucunu kullanın. Kolayca ödüllendirici sonuçlara ulaşacaksınız. Soru sayısının ne kadar zor oluşturulduğunu öğrenmek için şimdi oyuna gidelim ve oynayalım.

Lütfen etrafınızdaki herkese kendinizi tanıtın ve uygulamayı en eksiksiz şekilde yükseltip düzenleyebilmemiz için yorumlarınızı yorumlarınıza eklemeyi unutmayın. Bu oyunda birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

dop 2 apk indir modkiwi com 7 dop 2 apk indir modkiwi com 8

Görüntülerin gerçekten canlı olduğu inkar edilemez. 3D dokular tüm arayüzle uyumludur, oyuncuya güzel ve heyecan verici bir his verir. Bu harika, doğru. Verilen fotoğrafın arkasına gizlenmiş gizemli nesneleri bulun. Her görüntüdeki hikayeler tanıdık ve okunabilir olacaktır. Hem çocuklar hem de dahil olan yetişkinler için uygundur. Her seviye farklı, çeşitli ve renkli bir meydan okuma beyni olacak.

Dop 2 APK Bir Parçayı Sil, oyunculara eğlenceli zorluklar sunar; Oyun seviyelerini geçebilirsen her şey ilginç olacak. Bizimle heyecan dolu anlar yaşamadan ve deneyimlemeden neyi bekliyorsunuz? Her soru, burada üstesinden gelmeniz gereken farklı zorluklar olacaktır. Bu bilmeceleri arkadaşlarınızla indirin ve çözün. Cevabın hayır olduğunu arkadaşlarınızla öğrenirseniz eğlenceli olur. Lütfen etrafınızdaki herkese kendinizi tanıtın ve uygulamayı tamamen yükseltip düzenleyebilmemiz için yorumlarınızı yorumlarınıza eklemeyi unutmayın. Bu oyunda birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.


İndir (117MB)

Artık indirmeye hazırsınız DOP 2: Delete One Part ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir