Door Kickers
Door Kickers

Door Kickers v1.1.24 APK + OBB (MOD, Sınırsız EXP) indir 2022


Hala iyi bir strateji oyunu arıyorsanız, sizin için Door Kickers'tan daha iyi bir oyun yok. Bu güzel oyun ile bağımlılık yapan bir oyundur. Daha spesifik olarak, size herhangi bir sabit motif dayatılmadan ekibinize komuta edebilir ve tüm kendi plan v

Android Android Oyun
4 ( 853 puan )
Fiyat: $0
İsim Door Kickers
Yapımcı KillHouse Games
Tür Oyun
Boyut 460M
Versiyon 1.1.24
MOD Sınırsız EXP
Orjinal Google Play
Door Kickers is the most famous version in the Door Kickers series of publisher KillHouse Games
Mod Version 1.1.24
Total installs 100,000+

İndir (460M)

Hala iyi bir strateji oyunu arıyorsanız, sizin için Door Kickers’tan daha iyi bir oyun yok. Bu güzel oyun ile bağımlılık yapan bir oyundur. Daha spesifik olarak, size herhangi bir sabit motif dayatılmadan ekibinize komuta edebilir ve tüm kendi plan ve stratejilerinizle görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyunun yeni güncellenmiş versiyonu çok önemli iyileştirmelere sahip değil ama size mükemmel bir versiyon sunacak.

Kickers tarafından

YENİ GÜNCELLEMEDE NELER VAR

BÜYÜK UI yeni bir güncellemeyle geldi. Ayrıca geliştirici KillHouse Games, oyuncular için iyileştirilmiş yol kontrolü ve döndürme ve kaydırma işlemlerinde iyileştirmeler de dahil olmak üzere birçok çekici iyileştirme sağlar. Mod için sabit açıklama metni de mevcuttur ve bu oyun daha mükemmel hale getirmek için bazı küçük hataları da düzeltti.

BİLİNEN KAPI VE SORULARIN PERFORMANSI

Door Kickers, tüm oyun severlerin kaçırmaması gereken harika bir strateji oyunudur. Oyun, kapıyı tekmeleyen polislerin etrafında dönüyor ve ardından bu polislerin görevlerini tamamlamaları için bir dizi manipülasyon gerçekleştireceksiniz. Ekibinizin komutanı olacak ve çeşitli görevler gerçekleştirecek ve teröristleri yok edeceksiniz.

Kickers tarafından

GÜÇLÜ POLİS EKİBİME KOMUTA VER

Bu oyun, 10 kişiye kadar kendi ekibinizi oluşturmanıza olanak tanır ve o ekibin tüm aktivitelerinin lideri siz olursunuz. Takımınızdaki her karakter, sınıflar, silahlar, zırhlar arasından özgürce özelleştirilebilir… Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 sınıf vardır ve her sınıfın farklı özel silahları vardır ve her sınıf, farklı görev ve durumlara hitap etmek için seçenekler olarak kullanılabilir. Ekibiniz ve ekibinizdeki her karakter, atanan görevleri tamamlamaları için onlara her komut verdiğinizde seviye atlayacaktır.

Kolaydan zora kadar her görevi ve kampanyayı tamamlayarak ödülleri toplayabilirsiniz. Ardından, ajanlarınızın düşmanlarınızı alt etmesi için kullanmak üzere 65’ten fazla son teknoloji silah ve benzersiz ekipman öğesi satın alabilirsiniz. Cesurca savaşabilmeleri ve görevlerini mükemmel bir şekilde tamamlayabilmeleri için ekibinizdeki her karakteri yükseltin. Ekibiniz seviye atladıkça, ekibiniz kendi avantajlarının yanı sıra becerilerde de gelişecektir.

Kickers tarafından

TAMAMLAMANIZ İÇİN BİRÇOK FARKLI GÖREV

Door Kickers’ın altı cephesi ve rehine kurtarma, bomba imha, yakalama ve diğer birçok çekici görev dahil olmak üzere sekiz tür de dahil olmak üzere 80 tek görevi vardır. Her kampanyanın tamamlamanız gereken farklı görevleri olacaktır. Her kampanyayı tamamladıktan sonra, gerekli miktarı topladığınızda aldığınız ödülleri özel operasyonlar için silah ve teçhizata dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir ödül alacaksınız. Tekli görevler daha rahat; takımınızın zayiat oranı hakkında endişelenmeden rahatça tamamlayabilirsiniz. Ayrıca oyunun özel görev oluşturucusu ile sınırsız oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

YUKARIDAN KAZANAN BİR PERFORMANSLA ŞÖLENLERİ YÖNETİN

Bu, belirli bir alanı kapsayan, yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla macera dolu bir maceradır. Bu, geniş bir perspektiften kolayca görmenizi ve gözlemlemenizi sağlar, bu sayede akıllıca stratejilere kolayca sahip olabilirsiniz. Takımınızın görüş alanında olmayan alanlar mavi veya siyah bir ekranla işaretlenecektir. Bu yüzden odaları keşfetmek ve görevleri yerine getirmek için işiniz genellikle odayı temizlemektir. Ama aynı zamanda gerekli olmayabilir çünkü Door Kickers, istediğiniz zaman gizlice saldırmak veya dışarıdan saldırmak istediğinizde size çeşitli ekipman planlamanıza ve vermenize izin verir.

Kickers tarafından

KENDİ PLANINIZI PLANLAYIN

Door Kickers, göz alıcı ve özenle çizilmiş detaylara ve hoş görüş açılarına sahip, görülmesi kolay grafiklere sahiptir. Renk efektleri, ışık ve görsel efektler, yayılan silahların sesi son derece canlı ve heyecan verici görünüyor.

Bu oyunda tamamen ordunuza komuta edebilir ve görevleri istediğiniz şekilde tamamlayabilirsiniz. Sadece kendin olman ve aklını kullanman gerekiyor; geri kalan her şey senin cesur ordun tarafından halledilecek. Bir polis ordusuna komuta etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak görevi plana göre veya kusursuz bir şekilde, hatasız ve asker sayısını azaltmadan tamamlamak, ustaca ustalaşması zor bir beceridir.

Teröristler ve gericiler ciddi bir şekilde öfkeleniyor, rehineler ve iyi insanlar adam kaçırma ve bombalamalarla tehdit ediliyor. Rehineleri hemen kurtarmak, bombaları yok etmek ve kötü adamları tutuklamak için polis ekibinize katılmaktan çekinmeyin.


İndir (460M)

Artık indirmeye hazırsınız Door Kickers ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir