DOOM
DOOM

DOOM v1.0.8.209 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Birinci şahıs nişancı aksiyon oyunları söz konusu olduğunda, insanlar hemen efsanevi DOOM'u hatırlarlar. Bu, bu tarz atıcının ilk nesillerinden biridir. Doom klonu adı uzun yıllar boyunca birinci şahıs nişancı türünün temsilcisi oldu. Bu, onun tarihs

Android Android Aksiyon
4 ( 337 puan )
Fiyat: $0
İsim DOOM
Yapımcı Bethesda Softworks LLC
Tür Aksiyon
Boyut 37M
Versiyon 1.0.8.209
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
DOOM is the most famous version in the DOOM series of publisher Bethesda Softworks LLC
Mod Version 1.0.8.209

İndir (37M)

Birinci şahıs nişancı aksiyon oyunları söz konusu olduğunda, insanlar hemen efsanevi DOOM’u hatırlarlar. Bu, bu tarz atıcının ilk nesillerinden biridir. Doom klonu adı uzun yıllar boyunca birinci şahıs nişancı türünün temsilcisi oldu. Bu, onun tarihsel başarısının en inandırıcı kanıtıdır. Bu sürüm, 25. yıldönümünü kutlamak için önemli bir misyonla doğdu.

DOOM

BÜYÜK ZAMAN ZİYARETİ

Kıdemli bir DOOM dövüşçüsü olarak, bu, geçmiş şanlı günlere geri dönme şansınız. Heyecan verici ama bir o kadar da zorlu bir deneyim sizi bekliyor. Hazırsanız, kendinizi hazırlayın ve emniyet kemerlerinizi bağlayın! Sizi daha önce gittiğiniz herhangi bir yere veya tonlarca cazibe merkezini keşfetmeniz için yeni yerlere götürüyoruz.

ŞEYTAN VİRÜSÜNE GİDİN

Hikaye, bir deniz kahramanı olan Doomguy’un etrafında dönüyor. Başlangıçta, sadece anavatanına geri getirmek için hayatta kalanları bulmak amacıyla dünya dışı uzay istasyonuna geldi. Ancak, o buraya geldiğinde işler daha da kötüye gitti. Korkunç sahne gözünün önünde canlandı. Özellikle, her yerde cesetler ve hayaletler var. Açlıktan ölmek üzere olan insanlar gibiler, kalp atışları en büyük hedef olan insanlar. Çılgınca tehdit ediyorlar ve size saldırıyorlar.

DOOM

ŞİMDİYE KADAR KADIN İÇİN OLDUĞUNUZ EN KORKUNÇ Cehennem

Korkunç uzay istasyonu bir kez, Cehennem birçok kez daha korkutucu. Oyunda, oyuncu sık sık cehennem ile ileri geri gitmelidir. Burada var olan yaratıklar olağanüstü ve korkutucu. Tipik olarak Demon, Mastermind, Shotgunner gibi. Buradaki canavarlar yukarıdakilerden farklı değil, son derece vahşi. Sizi sürekli bir çıkmazın içine iterler. İblis tarafından yavaş yavaş yok edilen Dünya’yı kurtarmak için geri dönme fırsatına sahip olmak için güçlü bir şekilde savaşmalısınız.

DOKUNUŞLA DOLU SANAL DÜNYA

Birinci şahıs nişancı oyunlarının öncüsü olarak adlandırılmasının yanı sıra keskin 3D grafikleriyle de öne çıkıyor. Sadece bu değil, aynı zamanda üçüncü boyutlu bir arayüz de kullanıyor. Bu iki gelişmiş faktör, son derece canlı ve gerçek bir sanal dünya açmak için birleşir. Oyunda görünen her hareket sanki ona dokunabiliyormuşsunuz gibi geliyor. Şeytanın sürpriz saldırıları da acıyı hissettirir.

DOOM

DÖRT YOL SEYAHAT

DOOM size her biri kendine özgü ilginç özelliklere sahip iki farklı oyun modu sunuyor. Başlangıçta, cephelerde iblisler, cesetlerle savaşmak için tek kişilik bir kampanyaya katılabilirsiniz. Güçlendikten sonra, çevrimiçi olarak her yönden arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz. Bu, sosyalleşme ve en iyi nişancılarla rekabet etme şansınız. Hem gücünü gösterdin hem de kendin için epeyce tecrübe biriktirdin!

EFSANEVİ TABANCA

Sağladığımız tabanca ile oyuna başlıyorsunuz. Elinizde ölen iblislerin sayısına bağlı olarak, silah ve güç sayısı artar. Bu nedenle, rakibin zayıf yönlerini gözlemleme ve bulma yeteneği ile birlikte her fırsattan yararlanın. Her saldırı için yapılan tüm hazırlıklar %100 emindir. Seviye yükseldikçe, sahip olduğunuz daha yıkıcı silahlar her zaman sağ elinizde olacaktır.

DOOM

KAN KORKU FİLMİ

Korku filmlerindeki sahneler, düşmanla her savaşta gözlerinizin önünde belirir. Doğada cesur ve son derece korkutucu. Silahlarla birlikte kesme, tekmeleme, tekmeleme var. Onlara saldırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Nihai hedef, Dünya’ya zarar veren şeytanları yok etmektir. Kanları her yere sıçradı ve cehennemi ve uzay istasyonlarını balık kokusu doldurdu.

GİZLİ TEDAVİ İSİM HARİTASI

Cesetlerle dolu uçsuz bucaksız dünyada, çıkış yolunu nasıl bulabilirsin? DOOM, SnapMap’i kullanmanıza izin verir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu bir konum haritalama sistemidir. Daha iyi bir zafer sağlamak için her savaş için bir hedef veya net bir plan bulmak için kullanılır. Ayrıca, takım arkadaşlarınızın sizi daha iyi desteklemesine yardımcı olmak için sizi veya arkadaşınızı bulabilirler. Bilgileri istediğiniz kişiyle paylaşmanız için bir kod sağlar.

DOOM, tüm güncellemelerin ve en gelişmiş özelliklere sahip orijinal sürümün birleşimidir. Arcade, Fotoğraf Modu gibi olağanüstü modlar birçok harika iyileştirme getiriyor. Bazı versiyonlarda tüm zayıflıkların üstesinden gelir. Oyunculara en rahat, en çekici ve aynı zamanda en korkunç ve şiddetli atmosferi sağlamak için mevcut olağanüstü özellikleri en üst düzeye çıkarır.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız DOOM ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBethesda Softworks LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir