DOOM II
DOOM II

DOOM II v1.0.8.209 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


En iyi atari oyunlarından biri olarak adlandırılan DOOM II, oyun tutkunlarının özlemine geri döndü. Birinci şahıs nişancı oyunu olarak oyun, yaygın görünen şeytani bir cehennem kuvveti bağlamını yeniden yarattı. Dünyayı kurtarmak için oyuncuların ken

Android Android Aksiyon
4 ( 286 puan )
Fiyat: $0
İsim DOOM II
Yapımcı Bethesda Softworks LLC
Tür Aksiyon
Boyut 37M
Versiyon 1.0.8.209
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
DOOM II is the most famous version in the DOOM II series of publisher Bethesda Softworks LLC
Mod Version 1.0.8.209

İndir (37M)

En iyi atari oyunlarından biri olarak adlandırılan DOOM II, oyun tutkunlarının özlemine geri döndü. Birinci şahıs nişancı oyunu olarak oyun, yaygın görünen şeytani bir cehennem kuvveti bağlamını yeniden yarattı. Dünyayı kurtarmak için oyuncuların kendilerini cehennemin karanlık derinliklerine atmaları gerekir. Bu dünyada, oyuncular canavarlar ve tehlikeli kötülüklerle heyecan verici bir savaşa katılmak zorunda kalacaklar. Bu çığır açan oyun, oyunculara kötü şöhretli iblisleri ve patronları savuşturmak için acımasız Süper Av Tüfeği verdi.

DOOM II

SAVUNMA SİLAH OYUNUNUN ARKA PLANI

Oyun, her küçük ayrıntıya kadar çekici bir bağlam üzerine kuruludur ve oyuncuların inanılmaz seviyeleri fethetmeleri için mükemmel bir atış oyunu sunar. Oyunun çoğu, cehennemin kapılarına taşınmak zorunda kalan Doom Guy karakteri etrafında dönüyor. Bu yerde Cyberdemon, amaçlarına hizmet etmek için bir iblis ordusu kurdu. Bu nedenle, Doom Guy karakteri Cyberdemon’ın kötü ordusunu hızla yok etmenin bir yolunu bulmalıdır. Bilindiği kadarıyla bu oyunda oyuncunun herhangi bir silah yardımı olmadan baştan sona keşfetmesi için sadece tek bir bölüm bulunuyor. Oyuncunun görevi, kötülüğün istilasını durdurmak ve Dünya’nın yaşamını korumak zorunda kalacak.

BİRÇOK TEHLİKELİ HER ŞEYLE KARŞILAŞMAK

Birinci şahıs nişancı oyununda aynı anda birçok kötü düşman bulunur, bu da oyuncunun tehlikede olduğu anlamına gelir. DOOM II’de birçok düşman türü ortaya çıkıyor ve bu da oyuncunun onları yok etmek için çok çaba harcamasına neden oluyor. Ancak oyun, kuşatma düşmanlarının sayısını en aza indirmek için mümkün olduğunca çok öldürmeyi hedefliyor. Oyuncular düşmanlarla yüzleşir ve yüksek hızlı dövüş deneyimi yaşarlar. Bununla birlikte, kontrol ettiğiniz savaşçı, düşmanı yok etmek ve kendiniz için zafer talep etmek için olağanüstü bir güce ve esnekliğe de sahip olacaktır.

DOOM II

SİLAH OYUNUNDA YÜKSEK GÖREVLERİN PERFORMANSI

Şeytani cehennem krallığında şiddetli bir savaştan sonra dünyaya dönen oyuncuya, yıkımın sonunu görme konusunda inanılmaz bir yetenek verildi. Oyuncular, atış oyununda yenilikçi stratejiler yapmak ve asil görevler yapmak zorunda kalacaklar. DOOM II’de, oyuncu düşmanla savaşmaya devam ettiğinde, üssün ortasında bir portal görünecek ve açılacak, iblislerin ve gizlenen ruhların dışarı çıkmasına, öldürmesine veya herkesin insanlarını ele geçirmesine neden olacak. Tabii ki onlarla yüzleşmek için ağır silahlar gibi birçok farklı silahı kullanarak onları olabildiğince hızlı bir şekilde yok etmeniz gerekiyor. Doom Guy, yıldız kapısına ulaşmak için çok savaşacak ve Dünya’yı korumak için tüm engelleri harekete geçirecek.

DOOM II

KESİNTİSİZ KAMPANYA

Oyunda, siz cehennemde destansı olan güçlü düşman ordusuyla savaşırken, oyuncu sağlığı yenilemek için saklanamaz veya duraklayamaz. DOOM II, oyuncuları yaratıcı ve şiddetli yollarla düşman sayılarını hızla yenmek ve azaltmak için çeşitli silahları savaş silahlarının tanrısı ile birleştirmeye zorlar. Çok oyunculu mod dönüşü, oyuncuların etkileyici hızlı tempolu ve arena tarzı savaşlarda rakiplerine hükmetmelerini sağlar.

MODERN SİLAH SİSTEMİ VE EKİPMANLARI

DOOM II, oyuncuların devasa bir şeytani güçle savaşmak için modern silahları kullanmaları için modern bir silah sistemi ve ateşe dayanıklı zırh veya diğer kendini savunma silahları gibi ek ekipmanlarla donattı. Arcade türünün neredeyse tüm silahları bu oyunda yer alıyor. Oyun, oyuncuların iblislere dönüşmesi ve sizi yok etmek için başka gruplar ve canavarlar oluşturması için birçok yeni istila modu ekledi. Ayrıca seviyeler giderek artacak ve oyuncuların enerjilerini güçlü ve tehlikeli düşman sistemine karşı savaşmaya odaklamalarına neden olacak.

DOOM II

SALDIRI SETLERİNDE ÖZEL BECERİLERİ GÖSTER

Oyuncular, düşmanlarla yapılan saldırı dalgalarında benzersiz becerilerini gösterme fırsatına sahip olacaklar. Onları hızla yok etmek için modern stratejiler uygulayın. Bir savaşın yıkıntıları arasında, oyuncu dünyaya geri dönecek ve kötülüğün istilasına tanık olacak. Buna ek olarak, oyuncu o kötü düşmana karşı koymak için gücünün %200’ü ile savaşmalı ve hayatta kalanların kaçmasına yardımcı olmak için bariyeri devre dışı bırakmak için yıldız geçidine giden yolu bulmalıdır. Bununla birlikte, oyuncu aynı zamanda Dünya’yı korumak için büyük bir sorumluluk da üstlenir. Sonunda, Doom Guy Dünya’ya geri döndü, ancak hayatta kalanlar uzay gemisiyle tahliye etmeyi planlıyor.

Özetle, bu oyun birçok klasik aksiyonla karıştırılmış harika bir iblis savaşı atış oyunudur. Oyun, oyuncuların kalplerinde birçok unutulmaz izlenim bırakacak.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız DOOM II ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBethesda Softworks LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir