Doodle Army 2
Doodle Army 2

Doodle Army 2 Mini Militia APK indir v5.3.8 (Sınırsız Para) 2022

Doodle Army 2 APK adlı oyunda tamamen benzersiz ama eşit derecede zorlu bir atış deneyimi ortaya çıkıyor. İçeri girmenin yolu karmaşık ve oyuncular bunlara alışacak ve oyun içi sonuçlar elde edecek. Ayrıca jetpack'ten bulabileceğiniz silah çeşitliliğ

Android Android Aksiyon
4 ( 523 puan )
Fiyat: $0
İsim Doodle Army 2
Yapımcı MiniClip
Tür Aksiyon
Boyut 50MB
Versiyon 5.3.8
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Doodle Army 2 is the most famous version in the Doodle Army 2 series of publisher Miniclip.com
Mod Version 5.3.8
  • TANRI MODU
  • SINIRSIZ JETPACK/FLY
  • SINIRSIZ MERMİ
  • YENİDEN YÜKLEME YOK
  • ZUM (5x,7x,10x,11x)

Doodle Army 2 APK adlı oyunda tamamen benzersiz ama eşit derecede zorlu bir atış deneyimi ortaya çıkıyor. İçeri girmenin yolu karmaşık ve oyuncular bunlara alışacak ve oyun içi sonuçlar elde edecek. Ayrıca jetpack’ten bulabileceğiniz silah çeşitliliğine kadar beğeneceğiniz bazı unsurlar olacak. Uygulamanın yeni güncellediği yeni işlevi göz ardı etmeyin.

doodle army 2 apk indir modkiwi com 1

ARKADAŞLARLA OYUNU DENEYİM

Mini Militia – Doodle Army 2’nin yeni özellikleri, bu oyundaki Arkadaşlar öğesine odaklanılarak yeni güncellendi. Oyundaki herhangi bir oyuncuyu arkadaşınız olarak ekleyebileceksiniz ve bu işlevin oyuncuların fark edebileceği birçok faydası var. Spesifik olarak, herkesin seveceği bir faktör, bu oyunu arkadaşlarıyla her yerde oynama fırsatına sahiptir. Yani tek başınıza oynamayacaksınız ama bu oyunu arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

Arkadaşınızdan bir takma ad veya IP aldıysanız ve bunları kolayca eklerseniz yardımcı olur. Eklendikten sonra onları birçok farklı oyun moduna ekleyebilirsiniz ve kesinlikle heyecan verici ve eğlenceli bir deneyim olacaktır. İlk komik faktör, arkadaşlarınızla oynarken herhangi bir baskı olmayacak ve bazen bazı komik durumlar olacak. Ayrıca bu oyunun karakter tasarımına oynanıştan gelen ikinci faktör, onu yaşarken etkilenmiş hissetmenizi sağlayacak.

doodle army 2 apk indir modkiwi com 2

BASİT ÇEVRE VE EĞLENCELİ HAREKET YOLU

Mini Militia – Doodle Army 2’deki ortam tamamen basit olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak oyuncular için heyecan verici ve zorlayıcı unsurlar sıkıntısı yoktur. 2B ortamın içinde hareket edeceksiniz ve üstesinden gelmeniz gereken birçok farklı araziye veya konuma sahipler. Spesifik olarak, bazı yerler, tutunamayacağınız ve oraya çıkamayacağınız belirli bir yüksekliğe sahip olacaktır. Bunu yapmanın tek yolu, istediğiniz herhangi bir alana uçmak için bir jetpack kullanmaktır.

Oyuncuların yüzleşmesi gereken zorlu faktör, karakterin kontrol şeklidir. Joystick ve ilgili işlem düğmesi gibi geleneksel kontrol yöntemleri yerine, kullanıcılar karakteri yalnızca iki joystick düğmesiyle kontrol edecekler. Özellikle sol tarafta jetpack’in uçuş fonksiyonuna sahip entegre bir hareket düğmesi var. Sağ tarafta, karakterin ateş düğmesi ile karakterin silah yön düğmesi. Bu basit bir kontrol değildir ve oyuncular buna alışacaktır.

doodle army 2 apk indir modkiwi com 3

ÇEŞİTLİ DÜŞMANLARI YENME

Doodle Army 2 APK ‘de oyuncular mekaniklere alışmak için zaman harcayacak ve oyundaki sonucunuzu etkileyeceği için farklı seviyelerde geliştirmeye çalışacaklar. Spesifik olarak, her oyuncunun jetpack’i kullanmak için mor bir HP çubuğu ve mavi bir enerji çubuğu olacaktır. Aynı zamanda düşmanları aramak için hareket edecek ve onları mümkün olan en kısa sürede yenmek için silahlarınızı kullanacaksınız ve aynı zamanda herhangi bir karakter savunmasızdır.

Bu oyunda bulabileceğiniz ve genellikle bir düşmanı yendiğinizde ortaya çıkan birçok farklı silah türü olacak. Ancak bir sınırlama, ikiden fazla silah kullanmayacaksınız, sadece bir silah kullanacaksınız. Başka bir deyişle, silah değiştirmek istiyorsanız, yeni silahı alın ve savaşa katılmaya devam edin. Oyun moduna bağlı olarak düşmanlarınızın sayısı değişecek ve konumlarını bileceksiniz.

doodle army 2 apk indir modkiwi com 4

Bu oyun için bir maçta maksimum 6 karakter olacak ve herkes kazanan olmaya çalışmak istiyor. Özellikle, oyundaki en çok karakteri öldüren, maç sona erdikten sonra kazanan olacak. Ayrıca mağlup olduğunuzda, belirli bir süre sonra türü yeniden canlandırabileceksiniz ve herhangi bir dikkatsizlik başarısızlığa yol açacaktır. Bu yüzden sakin olun ve düşmanları mutlak bir hassasiyetle vurun.

ÇEŞİTLİ ORTAMLAR VE MODLAR

Mini Militia – Doodle Army 2 oynama sürecinde bu oyunda deneyimleyebileceğiniz ortamları mutlaka merak edeceksiniz. Spesifik olarak, bu oyundaki ortam, oyuncunun deneyimine bağlı olarak tamamen çeşitlidir. Aynı zamanda çeşitliliğin yanı sıra farklı oyun modlarını da deneyimleyebilirsiniz ve her oyun modu heyecan verici bir deneyim getirecektir. Oyunu tek başınıza oynamayı veya oyunda bir takım oluşturmayı seçebilirsiniz.

doodle army 2 apk indir modkiwi com 5

Bulduğunuz temel oynanış, 6 kişilik bir maça katılacağınız ve sürekli olarak düşmanlarınız tarafından kuşatılmış olmanızdır. Oyunda sürekli hareket edecek ve karşılaştığınız düşmanlara saldıracaksınız. Ayrıca oyun, oyunculara Team Deathmatch modunu da tanıtıyor, burada siz ve takım arkadaşlarınız karşı taraftaki düşmanı yenmeye çalışıyor. Yani oyun sürecinde arkadaşlarınızla koordineli hareket edecek. Bazen onlarla gitmek daha güvenli olacak ve boş zamanınız olduğunda arkadaşlarınızla oynayabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Doodle Army 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMiniclip.com

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir