Dominoes Pro
Dominoes Pro

Dominoes Pro v8.31.2 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Dominoes Pro, taktik becerilerinizle diğer oyuncuları yeneceğiniz son derece eğlenceli Domino maçları sunuyor. Seviye sayısı, oyuncular ve oyun arayüzü tamamen size kalmış.

Android Android Klasik
4 ( 556 puan )
Fiyat: $0
İsim Dominoes Pro
Yapımcı Maysalward
Tür Klasik
Boyut 104M
Versiyon 8.31.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dominoes Pro is the most famous version in the Dominoes Pro series of publisher Maysalward
Mod Version 8.31.2
Total installs 10,000,000+

İndir (104M)

Domino Pro, Domino seviyelerini diğer oyuncularla kolayca oynamanıza izin veren bir oyundur. Çeşitli seviyeler ile bu oyunda ne kadar zaman geçireceğinize karar verebilir ve seviyeler arasında puan toplayabilirsiniz. Aynı zamanda lider panosunda diğer oyuncularla rekabet edebilecek ve isterseniz panonun rengini değiştirebileceksiniz.

Domino Pro | Arkadaşlarınızla Çevrimdışı veya Çevrimiçi Oynayın

ETKİLEYİCİ DOMİNO SEVİYELERİNİ DENEYİM

Domino oyununu seven biriyseniz ve bir başkasının sizinle oynamasını istiyorsanız, Domino Pro’yu kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Diğer oyuncuları yenmek için deneyim ve becerilerinizi kullanarak maçların uzunluğunu seçeceksiniz. Aynı zamanda, oyun kuralları aynı kalır ve onu herhangi bir oyuncu için erişilebilir kılar. Bu yüzden oyunu yüklediklerinde herhangi bir eşleşme bulmaları ve başlatmaları gerekiyor.

Maç başladıktan sonra Dominolar otomatik olarak karıştırılacak ve oyunculara iade edilecektir. Ekranın sağ tarafında, sahada kullanmak için uygun bir taş bulana kadar çekebilecekleri kalan taş sayısıdır. Bir sayı ile birbirine bağlı bir dizi parça oluşturmaya çalışacaksınız ve satrancı ilk bitiren kazanır. Yani basit oyun kuralları ile oyuncular, diğer oyuncuların hamleleri nedeniyle stratejik düşünmekte çok zorlanacaklar.

Domino Pro | Arkadaşlarınızla Çevrimdışı veya Çevrimiçi Oynayın Domino Pro | Arkadaşlarınızla Çevrimdışı veya Çevrimiçi Oynayın

İSTEDİĞİNİZ MAÇIN UZUNLUĞUNU SEÇİNİZ

Deneyiminizi özelleştirmenize yardımcı olması için Domino Pro’daki birçok özelliği kullanabilirsiniz. Spesifik olarak, oyun oyuncu sayısını 2 veya 4 olarak seçmenize izin verecektir; yüzleşmeniz gereken farklı deneyimler ve zorluklar getirecekler. Diğer oyuncular her zaman sizi durdurmaya, yolunuzu kesmeye ve sizi diğer taşları almaya zorlayarak zafere giden yolu daha da uzağa götürmeye çalışırlar.

Oynayabileceğiniz oyuncu sayısının yanı sıra, karar verebileceğiniz seviye sayısı da tamamen çeşitlidir. Tutkunuzu tatmin etmek için size anında bir eğlence deneyimi veya uzun bir süre verir. Yani 1, 6, 12 ve 20 seviye arasından seçim yapabileceğiniz sayılar. Birçok seviyede kazanan olabilir ve kendiniz için bazı puanlar biriktirebilirsiniz.

Oyun deneyiminizi değiştirmenin birçok yolunu bulabilirsiniz ve bunlardan biri de tahtanın renk dağılımını değiştirebilmenizdir. Oyuna adım attığınızda her zaman taze bir his için birçok farklı renk ve tasarım bulabilirsiniz.

Domino Pro | Arkadaşlarınızla Çevrimdışı veya Çevrimiçi Oynayın Domino Pro | Arkadaşlarınızla Çevrimdışı veya Çevrimiçi Oynayın

DİĞER BİRÇOK OYUNCU İLE REKABET ET

Oyunlardaki rekabet deneyimi, oyuncuları puanlarını artırmak için farklı seviyelerde katılmaya motive eder ve bu, Domino Pro için de geçerlidir. Farklı maçlarda kolayca puan kazanabilir ve skor tablosundaki sıralamanızı kademeli olarak yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda bölümlerde sahip olduğunuz puan sayısı arttığında ve arkadaşlarınızı geçtiğinde, elde etmeniz de ilginç bir durum.

Heyecan verici Domino seviyeleri, oyuncuları aşağıdakilerle tamamen büyüler:

  • Herhangi bir oyuncunun oyunu yükledikten sonra istediği bir Domino maçına yaklaşabileceği ve başlatabileceği oynanış ve yakın arayüz.
  • Oyuncu, güçlü rakipler bulmak için seviye sayısına ve oyuncu sayısına karar verecek.
  • Domino deneyiminiz hızlı veya zaman alıcı olabilir ve tutkuları tatmin etmek ve başkalarıyla rekabet etmek için uygundur.
  • Oynadığınız seviyelerde puanınızı ve ilerlemenizi takip etmeniz ve arkadaşlarınızı geride bırakmaya çalışmanız için bir liderlik tablosu sistemi olacak.
  • Domino seviyesinin tasarımı tamamen çeşitlidir ve herhangi bir oyuncu, deneyimi zaman içinde değiştirmek için onu özelleştirebilir.


İndir (104M)

Artık indirmeye hazırsınız Dominoes Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir