Dollar Hero
Dollar Hero

Dollar hero: Grand Vegas Police v1.2.0 APK indir (Sınırsız beceri, mana) 2022

Grand Vegas Police büyüleyici bir oyundur; oyuncu bir şehir kahramanı rolünü oynar, suç önleme maceralarına katılır ve şehrin en büyük kahramanı olmak için verilen görevleri tamamlar.

Android Android Aksiyon
4 ( 558 puan )
Fiyat: $0
İsim Dollar hero
Yapımcı HGames-ArtWorks
Tür Aksiyon
Boyut 162M
Versiyon 1.2.0
MOD Sınırsız Yetenek, Mana
Orjinal Google Play
Dollar hero is the most famous version in the Dollar hero series of publisher HGames-ArtWorks
Mod Version 1.2.0

Bu oyun size harika bir deneyim sunuyor. Oyuncuların savaş sırasında çeşitli silahlar kullanmasına izin verilir. Fantastik bir gövde ile elinizde bir lazer ışını, ağır cisimleri destekleyebilir, havada uçabilirsiniz; suçluları kovalamak çok daha kolay olacak. Zorlukları tamamlamanın ve suçluları yakalamanın yanı sıra, oyuncuların kıyafet ve ayakkabı satın almalarına da izin verilir. Ayrıca berberlik, şoförlük, itfaiyecilik gibi bazı basit işlerden de para kazanabilirsiniz…

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police

GÜZEL GRAFİKLER, ÇEKİCİ OYUNCULAR

Dollar hero’ya gelirken, oyuncuların ilk görüşte heyecan veren güzel, benzersiz grafiklerle gözlerini kamaştırması gerekecek. Karakterler net, gerçekçi ve son derece güzel bir şekilde tanımlanıyor. Yüksek binalar veya nehir ve akarsu görüntüleri ile çevredeki manzara da çok şiirseldir. HD görüntüler son derece kalitelidir ve oyuncuların en derin ve en belirgin oyun bağlamını elde etmelerine yardımcı olur.

SEÇMENİZ İÇİN BİRÇOK MODERN SİLAH

Oyunculara silahlar, kılıçlar, el bombaları ve diğer birçok güçlü silah ve patlayıcı gibi çeşitli silahlar verilir. Dolar kahramanı, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silah dükkanları yaratır. Ayrıca oyun, savaş süreci için çeşitli araçlar da sunuyor. Yarış arabaları, ordu arabaları gibi 50’den fazla farklı araba ile… ve ayrıca havaalanında savaş uçakları, helikopterler satın alabilirsiniz. Bu araçların tümü, suçun önlenmesi sürecine hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police

OYUNCULAR 20’DEN FAZLA FARKLI GÖREVİ TAMAMLAMALIDIR

Dolar kahramanının getirdiği 20’den fazla zorlu görevi deneyimleyeceksiniz. Oyuncular kendileri için alışveriş yapmalı, savaşmak için kendilerini silahlar ve zırhlarla donatmalıdır. Mağazada birçok şeyin satın alınması da size verilen bir görevdir. Ama senin için en önemli görev yine de bu şehirdeki suçluları kovalamak.

BAŞKA BİRÇOK İŞTEN PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Oyuncular görevleri yerine getirmenin yanı sıra para kazanmak için aktivitelere de katılırlar. Görevleri tamamladıktan veya kötü insanları öldürdükten sonra para kazanabilirsiniz. Veya şansınızı deneyebilir ve ATM’leri hackleyebilirsiniz. Sadece bu değil, silah satın almak için daha fazla para kazanmak için başka işler de yapabilirsiniz. İşi erken bitirirseniz veya müşteriyi memnun ederseniz, ayrıca küçük bir miktar ekstra para alırsınız.

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police

GELECEĞİN ROBOTUNU ARAYIN

Şehrin gizli köşelerinde gizlenen fütüristik mekanik robotlar. Bu robot, görevleri en hızlı ve en kolay şekilde tamamlamanıza yardımcı olduğu için işinize yarayacaktır. Dolar kahramanı, güçlü ve yardımsever robotlar getiriyor. Oyuncular şehri, dağları ve ormanları keşfedebilir ve gerçekten çok uygun olan bu robotları sıkıcı olmadan bulabilirler.

Dolar kahramanının sağladığı doğal güçle, herkesin sizden korktuğu bir kahraman olmak için yeteneklerinizi birleştirmeniz gerekiyor. Modern silahlarla suç çetesini alt edebilirsiniz. Oyun, özellikle aksiyon tutkunları ve kahramanlar için inanılmaz deneyimler sunuyor.

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncuların gözlerinin önünde, son derece yüksek kaliteli grafiklerle birleştirilmiş güzel tasarlanmış görüntüler var.
– Kendinizi modern silahlarla donatın ve savaş için gerekli eşyaları satın alın.
– 20’den fazla heyecan verici görev, bonusları almak için mükemmel bir şekilde tamamlamanızı bekliyor.
– İşinizi daha verimli hale getirmek için modern robotları arayın.
– Suçluları daha hızlı yakalayabilmeniz için modern askeri araçlarla birlikte 50’den fazla farklı araba sağlayın.


İndir (162M)

Artık indirmeye hazırsınız Dollar hero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHGames-ArtWorks

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir