Dog Scanner
Dog Scanner

Dog Scanner v12.8.3-G APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Dog Scanner çok benzersiz ve özel olduğu için kaçırmamanız gereken heyecan verici bir nokta. Kullanıcılarımızın ayırt edici ihtiyaçlarını karşılayan en yeni uygulamalardan biri olarak bilmek istedikleri köpek ırklarını ayırt etmek için tercih edebile

Android Android Eğitim
5 ( 893 puan )
Fiyat: $0
İsim Dog Scanner
Yapımcı Siwalu Software GmbH
Tür Eğitim
Boyut 40MB
Versiyon 12.8.3-G
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Dog Scanner is the most famous version in the Dog Scanner series of publisher Siwalu Software GmbH
Mod Version 12.8.3-G
Total installs 1,000,000+

İndir (40MB)

Dog Scanner çok benzersiz ve özel olduğu için kaçırmamanız gereken heyecan verici bir nokta. Kullanıcılarımızın ayırt edici ihtiyaçlarını karşılayan en yeni uygulamalardan biri olarak bilmek istedikleri köpek ırklarını ayırt etmek için tercih edebilecekleri eğitici bir uygulamadır. Köpeğinizin cinsi hakkında doğru bilgiler sağlanacak ve hemen öğreneceksiniz. Daha fazla yardımcı bilgi için lütfen bu değerli bagajı hemen seçin.

GÜVENİLİR UYGULAMALAR

Dog Scanner, günümüzün en güvenilir araçlarından biridir ve köpek ırkı bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu süper üründen yararlanabiliriz. Uygulama kalite açısından test edilir ve programcılar da bunun gibi açıklamalar yapabilmek için en doğru bilgiye sahiptir.

Köpek Tarayıcı: Irk Tanıma Köpek Tarayıcı: Irk Tanıma Köpek Tarayıcı: Irk Tanıma

HIZLI VE SÜREKLİ SONUÇLAR

Sonuçlar birazdan hazır olacak ve bu aynı zamanda Dog Scanner’ın da büyük bir başarısı. Bir sorumuz veya sorumuz olduğunda hemen uygulamaya gidip soru sormalıyız. Kendiniz düşünmekte zorlanırken, uygulama bir saniye içinde sonuçlanacak ve çok fazla zaman almayacaktır.

HATALAR YOK

Uygulamanın sonuçları her zaman doğrudur ve hiçbir karışıklık, kullanıcıların seçime güvenmesine neden olmaz. Tek bir kafa karıştırıcı sonuç vakasına rastlamadım, bu nedenle kullanıcılar, uygulamanın mümkün olduğunca çabuk düzeltebilmesi için samimi önerilerde bulunduğundan ve kullandıklarından emin olmalıdır.

KULLANIMI KOLAY

Kullanıcıların, uygulamanın en doğru sonuçları tanımlayıp üretebilmesi için yalnızca köpek ırkları ile ilgili bir fotoğrafı veya ilgili bir videoyu hemen seçmesi gerekir. Kullanıcıların kullanabilmesi için tüm işlemlerin nasıl gerçekleştirileceği açıkça belirtilmiştir. Köken, arka plan, vb. belirleme gibi kullanıcıların seçebileceği ek destek seçenekleri vardır.

Köpek Tarayıcı: Irk Tanıma Köpek Tarayıcı: Irk Tanıma Köpek Tarayıcı: Irk Tanıma

PROFESYONEL OLUN

Uygulama, kullanıcıların kavraması için durum, köken, köpek ırkı gibi her zaman doğru sonuçlar verir. Sonuçları öğrendikten sonra bu alanda uzman olacaksınız çünkü çok popüler ve Dog Scanner herkesin aradığı süper bir ürün gibi.

DEPOLAMA BİLGİ KAYITLARI

Bilgi ve fotoğrafları aradıktan sonra, sonuçları sizin için saklamak için videonuz galeride saklanacaktır. Bilgi kayıtlarını saklamak, aramak ve aramak için çok fazla zaman harcamamanıza yardımcı olur.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dog Scanner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSiwalu Software GmbH

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir