Dog Run
Dog Run

Dog Run v1.9.0 APK indir (Sınırsız Para, Hız) 2022


Bu dünyaya ayak bastığınızda, Dog Run, sevimli köpeklerin rolünü oynamanıza izin verir. Görünüşte hareketli olan bu yolda durmadan yarışmayı bırakmayacaksınız. Bu yüzden fethetmek için seviyelerin tükenmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmay

Android Android Simülasyon
5 ( 205 puan )
Fiyat: $0
İsim Dog Run
Yapımcı Green Tea Games
Tür Simülasyon
Boyut 34M
Versiyon 1.9.0
MOD Sınırsız Para, Hız
Orjinal Google Play
Dog Run is the most famous version in the Dog Run series of publisher Green Tea Games
Mod Version 1.9.0
Total installs 50,000,000+

İndir (34M)

Bu dünyaya ayak bastığınızda, Dog Run, sevimli köpeklerin rolünü oynamanıza izin verir. Görünüşte hareketli olan bu yolda durmadan yarışmayı bırakmayacaksınız. Bu yüzden fethetmek için seviyelerin tükenmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Oyuncular, değerli madeni paralar almak için slaytları kaydırabilir ve bu, gücünüzü yeni bir seviyeye yükseltmenin temelidir. Topladığınız jeton miktarı çok büyük bir sayıya ulaşırsa, beklenmedik bir şey gelecektir.

Köpek Koşusu – Evcil Köpek Oyunu Koşucusu

YARIŞA HAZIRLANMAK İÇİN BİR KARAKTER SEÇİN

Her şeyden önce, bu oyun oyuncu seçimlerini getirecektir. Özellikle, oynadığınız karakterlerdir. Son derece yaramaz bir köpek olan Max olabilir. Bir de Coco görünümü var; bu adam son derece sosyal kişiliği ve sıcak kalbi ile tanınır. Sadece bu değil, aynı zamanda Roxy en iyi arkadaşlarınızdan biri olarak tercih ediliyor. Bu karakter, pistte gerçek bir yarış sürücüsüdür.

HEDEFİ VE KARŞILAŞIMI OLMAYAN EŞSİZ YARIŞ PİSTİ

Gireceğiniz karakteri seçtikten sonra, sizi eşsiz parkurlarda yönlendirmeye devam ediyoruz. Her ne kadar Dog Run’a geldiğinizde asıl göreviniz koşmak ve koşmak olsa da. Ancak burası size herhangi bir mesafe sınırı vermeyecektir. Veya daha verimli bir şekilde ifade etmek gerekirse, oyuncu sonsuza kadar koşabilecek ama asla hedefi hiçbir yerde bulamayacak.

Bununla kalmayıp, daha birçok benzersiz özelliğe de sahiptir. Buna kendine karşı yarış denir. Kendi sınırlarınızı, kendinizin yarattığı rekorları aşıp aşmamanız konusunda size meydan okuyoruz. Bu dünyanın sizi kovalayan düşmanları olmayacak, tam tersi bile. yırtıcı sensin; Buradaki yem, önünde bekleyen altın paralar olarak anlaşılır. Parlamak için sıralanmış yüzlerce madeni para toplamanız için sizi bekliyor.

FAVORİ KÖPEK LİSTENİZ KİMDİR?

Kasabadaki bu macera özel bir eğitim olarak görülüyor. Evcil dostlarınızı giderek artan bir hızla tanıştırabildiğiniz zaman asil bir göreve devam ediyorsunuz. Topladığınız paraları, Dalmaçyalı Labrador’dan etkileyici köpeklerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Burada ayrıca sizin için son zamanlarda en sevdiğiniz köpeklerin bir listesini oluşturduk. Hangi evcil hayvan kısa listeye alınacak?

Köpek Koşusu – Evcil Köpek Oyunu Koşucusu Köpek Koşusu – Evcil Köpek Oyunu Koşucusu

SENİNLE KARŞILAŞMAK BEKLENMEYEN BİR ENGELDİR.

Gücünüzü artırmak için toplayabileceğiniz ganimetlere paralel olarak da engeller bulunuyor. Maceranızı olabildiğince çabuk durdurmaya çalışıyorlar ve planları oyuncunun çevikliğine meydan okumak. Eğer geçemezseniz, pişmanlık duygusuyla baştan tekrarlanırsınız. Aniden kırılan ve sizin onu geçmenizi gerektiren bir yol kenarındaki ağaç olabilir. Ya da bazen yolun ortasında doğal olarak ortaya çıkan hayvanlar sizi garip hissettirir.

ZOR KAYDIRAK İLE PARKI ZİYARET EDİN

Ayrıca Dog Run size özel kaydıraklar da sunuyor. Önceleri çocukların oyuncağı olarak biliniyordu ama artık engeliniz haline geldi. Onlarla karşılaştığınızda güzel bir parkı ziyaret ediyorsunuz ve diğer bölgelerden geçebilmek için oradan aşağı kaymanız gerekecek. Ayrıca yoldaki buz blokları da tökezlemenize neden olabilir. Bu nedenle, mükemmel bir şekilde atlatmak için yakından gözlemleyin.

ÜST DÜZEY ZIPLAMA VE KIVIRMA BECERİLERİ

Bununla da kalmayıp, bu tür sürprizlerin üstesinden gelebilmek için Dog Run, benzersiz becerilere sahip olmanızı sağlar. Zorluklarla kademeli olarak temel seviyeden daha profesyonel bir seviyeye geçeceksiniz. Özellikle, alçak irtifa engellerini aşmak için her yüksek atlamayı kullanabilirsiniz. Bazı engeller, güvenli bir şekilde geçmek için açıklığın altından kaymanıza izin verir. İronik durumlarla başa çıkma konusunda çevik ve esnek olabilir misiniz?

Köpek Koşusu – Evcil Köpek Oyunu Koşucusu Köpek Koşusu – Evcil Köpek Oyunu Koşucusu

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendi rekorlarınızı fethetmek için bir yolculukta sevimli köpeklerin dünyasında kaybolun.
  • Yol sizi güzel ve özel parklara ve mahallelere götürdüğünde heyecan vericidir, nihai bir varış noktası yoktur.
  • Kendi gücünüzü yeni zirvelere yükseltmek için mümkün olduğunca çok altın toplamaya devam edin.
  • Engelleri kolayca aşmak için yükseğe zıplamak ve deliklerden geçmek gibi akıllı becerileri kullanın.
  • Profesyonel köpekler olmaları için onları eğitmek için en sıcak köpeklere en yaramaz köpeklerin rolünü birlikte oynayın.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Dog Run ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGreen Tea Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir