Docx Reader
Docx Reader

Docx Reader vdocx-24.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Bilgi teknolojisi çağı büyüyor ve insanlar sürekli olarak gelişmiş cihazlarla iletişim halinde. Kağıt ve belgelerin kullanımı da çok daha uygun hale geliyor. Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021, işte ve çalışmada kullanıcıları önemli ö

Android Android Araçlar
4 ( 628 puan )
Fiyat: $0
İsim Docx Reader
Yapımcı A1 Office Apps
Tür Araçlar
Boyut 53M
Versiyon docx-24.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Docx Reader is the most famous version in the Docx Reader series of publisher A1 Office Apps
Mod Version docx-24.0
Total installs 10,000,000+

İndir (53M)

Bilgi teknolojisi çağı büyüyor ve insanlar sürekli olarak gelişmiş cihazlarla iletişim halinde. Kağıt ve belgelerin kullanımı da çok daha uygun hale geliyor. Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021, işte ve çalışmada kullanıcıları önemli ölçüde destekleyen bir araçtır. Uygulama, kullanıcıların belge oluşturmasını, düzenlemesini ve okumasını kolaylaştırmak için gerekli kontrol tuşlarına sahip basit bir arayüze sahiptir.

Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021 Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021

BASİT, KOLAY, PRATİK

Dosyalara hızla erişin ve cihazınıza indirin. Çeşitli kaynaklardan gönderilen her tür belgeyi görüntüleyin ve düzenleyin. Uygulamadaki arama çubuğu, kullanıcıların arama yapmak için dosyanın adını girmesine izin verdiği için, kullanıcıların kitaplıkta dosya ararken çok fazla endişelenmesine gerek yoktur. Uygulamanın kullanıcıya istenen sonuçları vermesi yalnızca birkaç saniye sürer; kullanıcılar artık onları aramak için zaman kaybetmekten endişe duymadan çok sayıda dosyayı kaydedebilir. Bu uygulama işinize çok yardımcı olacaktır.

HERKESLE PAYLAŞIN

Uygulama, kullanıcıların başlık rengini kendi beğenilerine göre düzenlemelerine yardımcı olmak için yeni bir özelliği güncelledi. Dosya listesini yenileyin ve daha kolay arama için ada, boyuta ve tarihe göre sıralayın. Dosyalarınızı çeşitli ortamlar aracılığıyla herkesle paylaşın. Ayrıca uygulama Docx, XLSX, Xls,… gibi birçok farklı dosya formatı ile kullanıcıları desteklemektedir.

Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021 Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021 Docx Reader – Word, Document, Office Reader – 2021

MASRAF YOK

Kullanıcıların herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur ve yine de farklı belge türlerini okuyabilir ve özgürce düzenleyebilir. Artık Office Reader doğrudan cihazınıza bağlanacağından, kullanıcıların cihazdan uygulamaya dosya getirmek için çok fazla zaman harcamasına gerek yok; kullanıcılar belgeleri indirebilir ve sadece birkaç basit adımla hemen kullanabilir. Ayrıca, kullanıcılar tüm belgeleri tek bir yerde tarayabilir ve saklayabilir.

Uygulama, orijinaline ek olarak yeni bir kopya ekleyerek dosyalarınızı yedekleyecektir; kullanıcıların bir şeyler ters gittiğinde endişelenmesine gerek kalmayacak; yeni bir sürüm yükleyip işinize hızla devam edebileceksiniz. Bu uygulama ile kullanıcıların dokümanları okumak ve düzenlemek için birçok farklı uygulamayı indirmelerine gerek yoktur. Yalnızca tek bir uygulama indirmeniz yeterlidir; Belgeleri kolayca okuyabilmeniz ve düzenleyebilmeniz için Word, Excel ve Powerpoint içerecektir.


İndir (53M)

Artık indirmeye hazırsınız Docx Reader ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanA1 Office Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir