DNS Speed Test & Changer
DNS Speed Test & Changer

DNS Speed Test & Changer v2.3.5.5 APK + MOD (Reklamsız) indir 2022


DNS Hız Testi ve Değiştirici, DNS sorgu hızını gösteren akıllı bir sunucu bulucudur. Sunucularınızı ekleyip değiştirecek veya bunları karşılaştırmak için özelleştireceksiniz.

Android Android Araçlar
4 ( 207 puan )
Fiyat: $0
İsim DNS Speed Test & Changer
Yapımcı Niktec
Tür Araçlar
Boyut 5.8M
Versiyon 2.3.5.5
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
DNS Speed Test & Changer is the most famous version in the DNS Speed Test & Changer series of publisher Niktec
Mod Version 2.3.5.5
Total installs 1,000,000+

İndir (5.8M)

DNS Hız Testi & Değiştirici, telefonların kolayca DNS değiştirmesi ve internet hızını arttırması için pratik bir uygulamadır. Bu uygulama, kısıtlı yabancı web sitelerine sınırsız erişim veya daha hızlı gezinme hızı elde etmek için güçlü bir çözüm sunar. Ayrıca uygulama, en iyi DNS değiştirme deneyimine sahip olabilmeniz için size başka birçok değerli özellik de sağlar.

DNS Hız Testi ve Değiştirici DNS Hız Testi ve Değiştirici

ÜCRETSİZ DNS DEĞİŞTİRİCİ UYGULAMASI

DNS Hız Testi & Değiştirici, DNS sorgu hızını göstererek etkili bir DNS sunucusu bulmanıza yardımcı olur. Değiştirebileceğiniz ve amaçlarınıza hizmet edebileceğiniz birçok farklı ve ücretsiz DNS sunucusu bulunmaktadır. DNS sunucusunu değiştirmek, daha iyi ağ hızına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama, kullanıcıların incelemesi ve seçmesi için özel ve ayrıntılı bir liste sağlar.

DNS Hız Testi ve Değiştirici DNS Hız Testi ve Değiştirici

SINIRSIZ VE GÜVENLİ WEB SİTELERİNE ERİŞİM

Uygulama, tüm ülkelerdeki birçok sunucuyla Hulu, Netflix, Spotify vb. gibi engellenen web sitelerine erişmek için güvenlik duvarını atlamanıza yardımcı olur. US Netflix’i izlemek istiyorsanız, istediğiniz her şeye sahip olmak ve normal web siteleri gibi çalışmak için bir ABD DNS sunucusuna geçebilirsiniz. Aynı zamanda, tüm konu sunucuları şifreli ve güvenlidir, böylece kullanıcıların bilgi ve verileri çalınmaz.

BASİT VE UYUMLU ARAYÜZ

Uygulamanın kolay erişilebilen kullanıcı dostu bir arayüzü var; her şey düzgün ve ayrıntılı bir şekilde düzenlenmiştir. Uygulama, seçip bağlanmanız için adres çalışma hızı gibi tüm DNS bilgilerini sağlar. Ayrıca, her bir DNS sunucusunun tekrarlanabilirliğini görmek için ayrıntılı bir çizgi grafiği sağlar.

DNS Hız Testi ve Değiştirici DNS Hız Testi ve Değiştirici

ANA ÖZELLİKLER

  • Daha hızlı bir internet bağlantısı için DNS sorgu hızını göstererek akıllı telefonunuz için en iyi DNS sunucusunu bulmak için DNS sunucularını karşılaştırın.
  • Karşılaştırmak için özel sunucular ekleyin, uygulama ayrıca her sunucunun tekrarlanabilirliğini görmek için bir çizgi grafiği sağlar ve kolayca bağlanmayı seçebilirsiniz.
  • Gizlilik: Uygulama, başka bir ülkenin DNS sunucusunu kullanırken kullanıcının kişisel bilgilerini ve verilerini çalınmaktan koruyacaktır.
  • Engellenen içeriğin kilidini açın: Diğer DNS sunucularına bağlanmak, istediğiniz içeriği görüntülemek için kısıtlı web sitelerine erişmenize olanak tanır.
  • Basit ve güzel arayüz, DNS sunucuları hakkında adres ve çalışma hızı gibi ayrıntılı bilgileri görüntüleyerek, kullanıcıların daha sezgisel ve ayrıntılı bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olur.


İndir (5.8M)

Artık indirmeye hazırsınız DNS Speed Test & Changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir