DNS Changer
DNS Changer

DNS Changer v1289u APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir


DNS Changer, interneti kullanırken bağlantınızı optimize etmenize ve hızı artırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Cihazınızın özelliklerine ve konumunuza bağlı olarak kullanmak için birden fazla sunucu bulabilirsiniz. Aynı zamanda DNS değiştirmek,

Android Android Araçlar
4 ( 162 puan )
Fiyat: $0
İsim DNS Changer
Yapımcı BGNmobi
Tür Araçlar
Boyut 13M
Versiyon 1289u
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
DNS Changer is the most famous version in the DNS Changer series of publisher BGNmobi
Mod Version 1289u
Total installs 10,000,000+

İndir (13M)

DNS Changer, interneti kullanırken bağlantınızı optimize etmenize ve hızı artırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Cihazınızın özelliklerine ve konumunuza bağlı olarak kullanmak için birden fazla sunucu bulabilirsiniz. Aynı zamanda DNS değiştirmek, faydalanabileceğiniz birçok farklı kullanım da beraberinde getiriyor ve uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Gerçekten de birçok kişi bu uygulamayı kullanabilecek.

DNS Değiştirici | Mobil Veri ve WiFi | IPv4 ve IPv6 DNS Değiştirici | Mobil Veri ve WiFi | IPv4 ve IPv6

KOLAY DNS DEĞİŞTİRMEK İÇİN UYGULAMA

DNS, ağlara bağlanmayı mümkün kılan bir çözümleme sistemidir ve DNS Changer’ın ana özelliği bu sistemi değiştirmenize yardımcı olacaktır. Bu değişiklik artık çok garip değil çünkü kullanıcıların gezinme sürecini iyileştirmelerine izin veriyor. Aynı zamanda, DNS’de sorun varsa, belirli bir tarayıcıya erişmeniz zordur, bu nedenle uygulamanın özelliklerini yaşarken bulabileceğiniz birçok uygulama yöntemi vardır.

WEB’DE DAHA HIZLI GÖZ ATIN VE IPV4 VE IPV6’YI DESTEKLEYİN

DNS Changer’da bulabileceğiniz ilk özellik, taramayı daha hızlı hale getirmektir. Spesifik olarak, bazen aracı, bilgileri doğru bir şekilde çeviremediği ve iletemediği için varsayılan ölçümlerle bağlantı sorunlarınız olur. Buradan, istediğiniz yerlere kolayca bağlantı kurabilmeniz için yeni bir DNS’ye geçmeniz gerekecektir. Uygulama, uygulamayı kullanırken seçebileceğiniz iki protokolü destekler: IPv4 ve IPv6.

DNS Değiştirici | Mobil Veri ve WiFi | IPv4 ve IPv6 DNS Değiştirici | Mobil Veri ve WiFi | IPv4 ve IPv6

DOĞRU DNS’Yİ ARAYIN VE SEÇİN

DNS Changer’ın nasıl çalıştığını öğrendikten sonra uygulamanın özelliklerini kullanma sürecine başlayacaksınız. Özellikle uygulama, sonuçta kullanabileceğiniz DNS sunucularını bulacak ve size önerecektir. Bu öneriler, bulunduğunuz ağa ve bulunduğunuz konuma göre seçilir. Tek dokunuşla seçim yapmak için bağlantı bilgilerini göreceksiniz. Bundan sonra, sörf sürecinizi rahat ve anlaşılır hale getirmeye devam edeceksiniz.

UYGULAMAYI FARKLI HEDEFLERLE KULLANIN

DNS Changer’da kullanıcılar, herhangi bir DNS sunucusuna bağlanırken onu kullanmanın birçok değerli yolunu bulacaktır. Özellikle oyun oynayabilir ve size yüksek bağlantı kalitesi sağlayabilecek DNS’yi seçebilirsiniz, böylece her oyunda gecikme ve gecikmeleri önleyebilirsiniz. Bazı internet sağlayıcıları, kullanıcıların belirli web sitelerine bağlanmasını engeller, ancak ilgili DNS numarasını değiştirerek bunu düzeltebilirler. Oradan, kullanıcı deneyimi tamamen size göre uyarlanır.

DNS Değiştirici | Mobil Veri ve WiFi | IPv4 ve IPv6 DNS Değiştirici | Mobil Veri ve WiFi | IPv4 ve IPv6

CİHAZIN KAYNAKLARINDAN FAZLA ALMAYIN

İlginç bir nokta, uygulamayı deneyimlediğinizde, sahip olabileceği yedek kapasiteden kesinlikle emin olacaksınız. Birçok cihaz konfigürasyonunu mükemmel şekilde karşılar ve üzerinde iyi çalışır. Aynı zamanda o uygulamanın temel amacı, kullanıcıların bağlantı kurabilmesi için bir DNS listesi sağlamak, böylece deneyim sırasında herhangi bir sorun yaşamamasıdır. Ayrıca uygulama, Android cihazların wifi’sinden internet verilerine kadar her türlü bağlantıyı da tam olarak destekleyebilir.

ÇOK FAZLA BECERİ VEYA BİLGİ GEREKTİRMEZ

DNS değiştirmenin amacını anlamalısınız, gerisini uygulama sizin için halledecektir. Karmaşık bağlantı süreci hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü uygun olduğunu düşündüğünüz bir sunucu seçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda, her seferinde bir hesap ve şifre hatırlamanız gerekmeyecek, bu nedenle bağlantı süreci genellikle hızlıdır. Ayrıca uygulama farklı cihazlarda sorunsuz çalışır, yeni işletim sistemleri ile güncellenir ve root gerektirmez.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız DNS Changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBGNmobi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir