DJ Pad: Easy Beat
 DJ Pad: Easy Beat

DJ Pad: Easy Beat v1.2.3.17547 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Müzik ve Beats Yaratın – DJ Pad: Easy Beat, müzikal yeteneklerinizi en profesyonel özelliklerle sergilemeniz için ideal bir yerdir. Launcher sisteminde en şık, en kaliteli yüzlerce ses paketine sahip olacaksınız. Sadece bu da değil, kullanıcıların ki

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 80 puan )
Fiyat: $0
İsim DJ Pad: Easy Beat
Yapımcı Uminate
Tür Müzik ve Ses
Boyut 22MB
Versiyon 1.1.2.15312
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
DJ Pad: Easy Beat is the most famous version in the DJ Pad: Easy Beat series of publisher Uminate
Mod Version 1.1.2.15312
Total installs 1,000,000+

İndir (22MB)

Müzik ve Beats Yaratın – DJ Pad: Easy Beat, müzikal yeteneklerinizi en profesyonel özelliklerle sergilemeniz için ideal bir yerdir. Launcher sisteminde en şık, en kaliteli yüzlerce ses paketine sahip olacaksınız. Sadece bu da değil, kullanıcıların kişisel bir dokunuşla benzersiz ürünler oluşturmasına olanak tanıyan, tercih edilen bir dokunmatik yüzey ortaya çıkıyor. Hip-hop, EDM,…, FutureBass, SynthWave gibi çok çeşitli türlere sahibiz.

Müzik ve Beats Yaratın – DJ Pad: Easy Beat

METRONOM DENEYİMİ

Profesyonel bir DJ’in çalışmalarını deneyimlemek isteyen bir kullanıcıysanız, kesinlikle gidilecek yer burası kesinlikle en iyi seçimdir. Easy Beat, en iyi performansa sahip bir metronomu beraberinde getirir. İyi anlamasanız veya ritmi iyi hissedemeseniz bile endişelenmeyin, mükemmel bir profesyonel asistan gibi olmanıza yardımcı olacağız. Sadece bu değil, aynı zamanda tutkunuzu tatmin etmek için BPM’yi etkili bir şekilde kontrol etmenize de yardımcı olurlar.

Müzik ve Beats Yaratın – DJ Pad: Easy Beat

MÜZİK LEVHA

Ayrıca Easy Beat, yetenekli müzisyenler için bir müzik yazma özelliği de ekler. Burası size şarkı yazmak ve müziği yenmek için tam sayfalar verecek. Müzik ve şarkı sözlerinin mükemmel kombinasyonu, kullanıcının ruhunun yaratıcılığından ve zekasından gelir. Her ilham aldığınızda, onu hemen ifade edebileceğiniz, daha saf olamayacak duyguları ve kelimeleri korumanıza izin veren bir yer olduğunda daha harika bir şey yoktur.

Müzik ve Beats Yaratın – DJ Pad: Easy Beat

BENZERSİZ DRUMLAR

Yüzlerce ses efekti fethetmenizi ve insanlığa katkıda bulunmak için paha biçilmez müzikal varlıklara dönüşmenizi bekliyor. Karşı konulmaz çekicilikle özel özellikleri yönetmenize izin veren canlı modda hayatta kalacaklar. Bununla da kalmayıp, davul eşlik moduna ayak bastığınızda kimsenin rengiyle örtüşmeyen kendi renginizle ritimler ve eşlik melodileri oluşturabilirsiniz.

Müzik ve Beats Yaratın – DJ Pad: Easy Beat

PROFESYONEL DÜNYA

Easy Beat, amatörlerden profesyonel müzisyenlere kadar herkes için müzik oluşturma uygulamalarının babası olarak bilinir. Son derece sezgisel bir arayüz ile tüm işlemleri optimize etmek, anlamak ve kullanmak son derece kolaydır. Ayrıca herhangi bir ara uygulamadan geçmeden doğrudan cihazın hafızasına müzik kaydedebilirsiniz. Bu, milyonlarca kullanıcıyı bize çeken birçok avantajdan biri olarak kabul edilir. Sadece bu değil, popüler sosyal ağ siteleri sayesinde bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.


İndir (22MB)

Artık indirmeye hazırsınız DJ Pad: Easy Beat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir