Diseases Dictionary
Diseases Dictionary

Diseases Dictionary v4.6 APK (Premium, Reklamsız) indir


Diseases Dictionary MOD APK, insanların çok sayıda çeşitli hastalığın semptomları ve her durum için uygun tedavi planı hakkında bilgi aramasına yardımcı olmak için bir sağlık sözlüğü aracılığıyla sağlanan bir uygulamadır. Kullanıcıların basit bir pro

Android Android Kitaplar
5 ( 913 puan )
Fiyat: $0
İsim Diseases Dictionary
Yapımcı ufostudio
Tür Kitaplar
Boyut 36.29 M
Versiyon 4.6
MOD Premium, Reklamsız  
Orjinal Google Play
Diseases Dictionary is the most famous version in the Diseases Dictionary series of publisher ufostudio
Mod Version 4.6

İndir (36.29 M)

Diseases Dictionary MOD APK, insanların çok sayıda çeşitli hastalığın semptomları ve her durum için uygun tedavi planı hakkında bilgi aramasına yardımcı olmak için bir sağlık sözlüğü aracılığıyla sağlanan bir uygulamadır. Kullanıcıların basit bir prosedür gerçekleştirmesi, arama paketinde durum türü anahtar kelimesine girmesi yeterlidir; ayrıca sistem, aradığınız hastalık hakkında hemen ayrıntılı bilgi sunacaktır.

Diseases Dictionary MOD APK

program, durumun gözlemlenebilir semptomları hakkında ayrıntılı bilgilerin çoğunu İngilizce olarak sağlar ve uygulamayla ilişkili birkaç kullanıcı için ücretsizdir.

diseases dictionary treatments offline 1 diseases dictionary treatments offline 2

SAĞLIK BİLGİSİ İÇİN GEREKSİNİMLER

Bu uygulamanın insanlara sunduğu hastalıklarla ilgili tüm bilgilerin, sağlıklı yaşam organizasyonu nedeniyle doğruluğu onaylandı. Semptomlar, tehlikeler ve tedaviler, bilgi arayanların durumla ilgili neredeyse tüm bilgileri anlamalarına yardımcı olmak için uygulama tarafından uzun uzadıya sunulur. Bundan sonra, insanlar kendilerini yaygın hastalıklarla tanıştırarak tedavi edebilirler.

KENDİ ARAMA KONTROL LİSTENİZİ YAPIN

Genellikle aradığınız koşullar için, kullanıcılara aranan semptomları aramak için zaman kazandırmak amacıyla, bu uygulama, kullanıcıların düzenli olarak göründüğünüz dış belirtileri kolayca hızlı bir şekilde araştırmanızı sağlamak için popüler bir numara üretmesine izin verir. Sık kullanılan bir numaraya işaretler eklemek, aradığınız belirtiye hızlı erişim sağlar.

HER ZAMAN, HER YERDE KULLANIN

Bilgileri kontrol etme ve bu hastalıkları tedavi etme uygulaması, geleneksel konumdayken bile tamamen işlevseldir. Diseases Dictionary ihtiyacınız olan her yerde, her zaman bakın.

diseases dictionary treatments offline 3 diseases dictionary treatments offline 4

TÜM MÜŞTERİLER İÇİN UYGUN

Bu uygulamadaki tıbbi anlayış, herhangi bir görevi yerine getiren tüm konular için geçerlidir ve gereklidir. Özellikle tıp alanında çalışan kişiler için bu, tıp pratisyenleri için oldukça tercih edilen ve kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanmak, tüm kullanıcılar için sağlık anlayışını geliştirecek ve genişletecektir.

İNGİLİZCE BİLGİLER

Uygulamada sergilenen tüm bilgiler İngilizce dilindedir. Yine de sahip olduğunuz İngilizce konusunda kendinize yeterince güvenmiyorsanız, aradığınız durumla ilgili kesin bilgileri öğrenmek için standart İngilizce yorumlama araçlarını kullanabilirsiniz.

ANAHTAR NİTELİKLER:

  • Hızlı bir şekilde birçok farklı hastalığın en dış belirtilerini ev asansörlerinde arayın.
  • Yaygın ve tipik durumlar için etkili çözüm için risk ve yardım sağlar.
  • Tüm konular için ideal tıbbi anlayış kılavuzu kaynağı.
  • İnternet bağlantısı olmasına ve çevrimdışı olmasına rağmen uygulamayı kullanın.

 


İndir (36.29 M)

Artık indirmeye hazırsınız Diseases Dictionary ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir