Dirt Trackin 2
Dirt Trackin 2

Dirt Trackin 2 v1.8.5 APK MOD (Kilitsiz Görünümler) indir 2022


Bu hafta sonu randevunuz var mı? Evinizde heyecan verici bir yarış yolculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz! Dirt Trackin 2 sizi dünyanın en iyi yarışçılarının dünyasına götürecek. Görkemli ölçekte ve gerçek dünyadan farklı olmayan profesyonelliğe şaşıra

Android Android Yarış
5 ( 175 puan )
Fiyat: $0
İsim Dirt Trackin 2
Yapımcı Bennett Racing Simulations LLC
Tür Yarış
Boyut 133MB
Versiyon 1.8.5
MOD Kilitsiz Görünüm
Orjinal Google Play
Dirt Trackin 2 is the most famous version in the Dirt Trackin 2 series of publisher Bennett Racing Simulations LLC
Mod Version 1.8.5
Total installs 10,000+

İndir (133MB)

Bu hafta sonu randevunuz var mı? Evinizde heyecan verici bir yarış yolculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz! Dirt Trackin 2 sizi dünyanın en iyi yarışçılarının dünyasına götürecek. Görkemli ölçekte ve gerçek dünyadan farklı olmayan profesyonelliğe şaşıracaksınız. Evrenin yarışçısı olma fırsatı parmaklarınızın ucuna geldi. Onu benimseyin ve en iyi deneyim için yarış topluluğuna katılın.

Kir İzleme 2

ARAYÜZ KOLEKSİYONU

Yeteneklerinizi sergileyeceğiniz bir ortam olarak burayı seçtiğinize pişman olmayacaksınız. Dirt Trackin 2, oyunculara en ilginç şeyleri getirmek için sürekli olarak gelişiyor. Bunlardan biri otomatik arayüz değiştirme özelliğidir. Arayüz ekranını tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Etkinliklerdeki her yarıştan sonra DNF alacaksınız. Kaplama koleksiyonunu yavaş yavaş biriktirirsiniz. Özellikle başka bir yarışçı ile kopyalanmaz.

HER ARABA KAZANANI, HER KİŞİLİKTİR

Kişiliğiniz sadece arayüze yansımaz, aynı zamanda her araba aracılığıyla bilinir. Onlar sizin en güçlü savaşçılarınızdır ve yarışmaları kazanmanıza yardımcı olurlar. Dirt Trackin 2, oyunculara 5 farklı araba modeli sunuyor. Super Late Model, Crate Late Model vb. gibi birkaç önemli isim düzenli olarak seçilmektedir. Ancak A-Mod, B-Mod ve Street Stock orta seviye değildir. Her araba türünün her zaman kendi avantajları vardır, bu nedenle en uygun olanı seçtiğiniz duruma bağlıdır.

Yarış arabası öz oğlunuz gibidir. Tekerleğinden motorla ilgili her parametreye kadar tarafınızdan özenle bakılmaktadır. Renk, şekil, araç parametreleri dahil olmak üzere dışarıdan içeriye doğru bir sonraki seviyeye taşıyarak otomobilin tüm doğasında bulunan özelliklerini özelleştirebilirsiniz. Bu nedenle yarış arabası koleksiyonunuz, ruh halinize göre her zaman mevsime göre değişir.

Kir İzleme 2

GÜNDÜZ VE GECE DEĞİŞEN SÜRECİ

Bu, gündüz ve gece döngüsünde ustalaşabileceğiniz bir dünyadır. Parlak güneşli bir gün, sadece hafif bir dokunuşla göz açıp kapayıncaya kadar yıldızlı bir geceye dönüşebilir. Bu bir yarış zamanlaması seçim özelliğidir. Dirt Trackin 2, oyuncuların gece ve gündüz olmak üzere iki seçeneğe sahip olmasını sağlar. Bu sıcak yaz ile birlikte, ana renk olarak mavi-siyah tonunun hakim olduğu serin bir gece, size en keyifli duyguyu savaşa odaklanmak için getirecektir.

GERÇEK YARIŞ

Her yarıştaki profesyonellik, yarış pistlerinde açıkça gösterilmektedir. Yarış pistleri, tribünlerde coşkuyla tezahürat yapan ve tezahürat yapan binlerce seyirci ile tam olarak gerçek turnuvalar gibi tasarlanmıştır. Pistteki düz kamera sistemi ile birleştirilen hakem size en genel üçüncü şahıs bakış açısını verecektir. Oradan rakipleri takip etmek ve doğru yarış stratejisini bulmak kolaydır. Özellikle, bu, oyuncuya özgünlük ve yakınlık duygusu getiren bir toprak pisttir.

Kir İzleme 2

YARIŞ SAVAŞ ALANI ÜZERİNDE KIRMIZI YARIŞMA

Çok oyunculu mod ile arkadaşlarınızı heyecanla sizinle yarışmaya davet edebilirsiniz. Tüm araba yarışları onlarla çevrimiçi olarak bağlanacak. Yakın arkadaşlarınızın hayran olması ve hayran olması için en iyi yarış yeteneğinizi göstermeniz için bir fırsat. Ayrıca, seviyenizi daha da fazla zorlamak ve yükseltmek istiyorsanız, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla oynamanın yanı sıra AI’ya meydan okuyabilirsiniz. Gücü ortaya çıktığı andan itibaren her zaman ürkütücü olmuştur ve rekabet gücü her zaman sıralamaların en üstünde yer almaktadır.

SIRALAMA VE ALTIN ​​KUPASI

Seviyeniz, yarışma sıralamalarında açıkça gösterilir. Her olaydan sonra, çabalarınız için her zaman bir övgü olarak görünür. Horace’lar, yenilen yarış aşamalarında sonraki birçok yarışta diğer yarışçıları sürekli öğrenmek ve yenmek için size daha da fazla motivasyon sağlar. Ayrıca maddi kupalara, özellikle de profesyonel mod 5 altın kupaya sahiptir.

Kir İzleme 2

YARIŞ ARABA BAKIM SERVİSİ HER ZAMAN HAZIR

Yarış pistinde kesinlikle kötü olaylardan kaçınmayacaksınız. Rakip otomobillere hafif bir dokunuşla ister kazayla ister kasıtlı olarak halı çizikleri, dişsiz şekli bozuluyor. Keskin bir dönüş, fren, kir, engeller tereddüt etmeyin ama arabanızı sonuna kadar takip edin. Bu nedenle, her yarış etkinliğinden sonra, yarış arabanızın güzelliğini temizlemenin ve eski haline getirmenin zamanı geldi.

Dirt Trackin 2 APK ‘de karşımıza çıkan ses sistemi sizi pistte daha da coşkulu ve heyecanlı kılıyor. Seyircilerin tezahüratlarına ek olarak, etkileyici tonlarla yayılan sesler, bitiş çizgisine yaklaştığınızda kalbinizin atmasını durdurur. Güzel 3D grafiklerle birleştiğinde, sahneyi dramatik ve şiddetli hale getiriyor.


İndir (133MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dirt Trackin 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir