Diary With Lock
Diary With Lock

Diary with lock v6.8 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Kilitli günlük, mükemmel, güvenli ve güvenli bir günlük tutma uygulamasıdır. Başkaları tarafından saldırıya uğramamak için yedekleme yapabilir, ruh halinizi takip edebilir ve özçekimler yapabilirsiniz. Kullanıcıların olayları, deneyimleri, gözlemleri

Android Android Araçlar
5 ( 560 puan )
Fiyat: $0
İsim Diary with lock
Yapımcı Arya Applications
Tür Araçlar
Boyut 11M
Versiyon 6.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Diary with lock is the most famous version in the Diary with lock series of publisher Arya Applications
Mod Version 6.8

Kilitli günlük, mükemmel, güvenli ve güvenli bir günlük tutma uygulamasıdır. Başkaları tarafından saldırıya uğramamak için yedekleme yapabilir, ruh halinizi takip edebilir ve özçekimler yapabilirsiniz. Kullanıcıların olayları, deneyimleri, gözlemleri, iş ilerlemesini, anıları, duyguları, sırları vb. basit bir şekilde izlemesine ve düzenlemesine yardımcı olur. Ayrıca uygulama, günlüğünüzü güvende tutmak için bir dizi benzersiz özellikle birlikte gelir.

Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker

GÜVENLİ PARMAK İZİ DOĞRULAMA, PIN KODU VEYA DESEN İLE UYGULAMALARI KİLİTLEME

Günlüğünüzü, düşüncelerinizi ve planlarınızı etkili bir şekilde gizli tutmak için kilitli bir günlük, parmak izi ile kilit açma sağlar. Uygulamada sakladığınız sırlar asla kimse tarafından açığa çıkmaz veya gözetlenmez. Ancak bu özellik yalnızca parmak izlerini destekleyen cihazlar için geçerlidir.

Ayrıca, günlüğünüzü gizli tutmak için uygulamayı 6 haneli bir PIN veya bir desenle de kilitleyebilirsiniz. Benzersiz bir yedekleme özelliği, uygulamanın kilidini tekrar açabilmeniz için PIN’inizi veya deseninizi unutmanız durumunda gizli soru ve yanıtınızı belirlemenize olanak tanır.

Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker

BENZERSİZ HİZMETÇİ TESPİTİ

Yetkisiz kişilerin günlüklerinizi görüntülemesini önlemek için uygulama, günlüğünüzü bir parola ile açmaya çalışan kişinin fotoğrafını çekerek davetsiz misafirleri tespit etmek için bu özelliği sağlamıştır. Ancak bu özelliğin çalışması için kameranıza erişime izin vermelisiniz.

GÜZEL VE ​​SON DERECE ÇEKİCİ KULLANICI ARAYÜZÜ

Kullanıcı arayüzü temiz ve anlaşılır, ancak uygulamanın özellikleri akıllı ve benzersiz. Bu uygulama, kullanıcılara günlük tutma ve bunları koruma konusunda daha profesyonel bir deneyim sunar. Ayrıca, güzel günlük sayfaları oluşturmak için rengi, yazı tipini, boyutu keyfi olarak değiştirebilirsiniz.

Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker

ANA ÖZELLİKLER

  • Adı hatırlamıyorsanız, başlık veya gövde metnine dayalı günlük girişlerini kolayca ve hızlı bir şekilde arayın ve ayrıca arama anahtar sözcüklerini vurgulamanıza olanak tanır.
  • Oluşturun, düzenleyin, içe aktarın, herhangi bir başlık ve içerikle günlüğün rengini değiştirin, canlılığı artırmak için ifadeler ekleyin.
  • Parmak iziyle kimlik doğrulama, uygulama güvenliğini artırmak için bir desen veya pin koduyla uygulamaların kilidini açın ve ilgili sorularla parolayı unutursanız yedekleme özelliği.
  • Güzel kullanıcı arayüzü ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok arka plana sahip temalar; arayüz basit ama iyi çalışıyor ve esnek.
  • Bir iğne veya desenle kilidi açmaya çalışan davetsiz misafirleri uygulamaya algılayarak, kişinin fotoğrafını çekmek için kameraya erişime izin verir.


İndir (11M)

Artık indirmeye hazırsınız Diary with lock ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir