Diaro
Diaro

Diaro v3.92.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Diaro, tüm duygularınızı en üst düzeyde tutmanıza yardımcı olabilecek bir uygulama olacaktır. Anılarınızı veya sadece gününüzün duygularını saklamak için düzenli olarak günlük tutma alışkanlığınız olan biriyseniz, bu doğru uygulama olacaktır. Uygulam

Android Android Araçlar
5 ( 688 puan )
Fiyat: $0
İsim Diaro
Yapımcı Sandstorm Software FZE
Tür Araçlar
Boyut 30M
Versiyon 3.92.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Diaro is the most famous version in the Diaro series of publisher Sandstorm Software FZE
Mod Version 3.92.2

Diaro, tüm duygularınızı en üst düzeyde tutmanıza yardımcı olabilecek bir uygulama olacaktır. Anılarınızı veya sadece gününüzün duygularını saklamak için düzenli olarak günlük tutma alışkanlığınız olan biriyseniz, bu doğru uygulama olacaktır. Uygulama, kullanıcıların dijital günlük satırlarını doğrudan mobil cihazlarına kaydetmeleri için mükemmel bir destek aracı olacaktır.

Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker

O GÜN RUH VE HAVA DURUMU TAKİP EDİN

Uygulamanın, gününüzün duygularını günlük kaydı yoluyla takip edecek kendi ana özelliği vardır. Bu, belirli bir konuya bağlı olarak her gün duygularınızı, düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade edebileceğiniz bir yer olacaktır. Bir istatistik, bir günde birçok insanın duygularının o günün hava durumundan önemli ölçüde etkilenebileceğini gösteriyor. Bu nedenle Diaro, kullanıcılara hava durumunu ve duygularınızı kaydetme özelliğini de ekledi.

LOG HATLARINI ARAMA YETENEĞİ ÇOK İYİ

Ayrıca günlük tutmanın temel amacı duygularınızı bir gün içinde kendinize ifade edebilmek; aynı zamanda bir depolama amacı vardır. Bugün not aldığınız günlük satırları, çok uzak olmayan bir gelecekte yeniden okuyabilmeniz ve kendiniz üzerinde düşünebilmeniz için önemli bir anlam taşıyacaktır. Veya geçmişte yaşadığınız olayları basitçe arayabilirsiniz. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için, uygulama sizin için çok iyi kullanılan bir filtreyle birlikte bir arama özelliği ekledi.

KAYIP GÜNLÜKLERİ YEDEKLEYİN VE GERİ YÜKLEYİN

Birçok kullanıcının oturum açma konusunda kendi endişeleri olduğu için uygulamalar durum satırlarını kaybedecek. Bu, günlük kayıt yapmak için tüm düşüncelerini ifade eden hiçbir kullanıcının istemediği bir şeydir. Ve kullanıcılarının günlüklerini kaybetmemesini sağlamak için uygulama, kayıp günlükleri yedekleme ve geri yükleme özelliği de ekledi.

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ ÖNCE GELİR

Günlük tutmaya gelince, kimsenin karşılaşmak istemediği şeylerden biri gizlice okunmaktır. Başkalarının günlük günlüklerinizi okumasını en iyi şekilde sınırlamak için, güvenlik özelliği uygulamanın en önemli endişesi olmuştur. Uygulamanın ayarlar bölümünde, bir şifre, PIN veya parmak izi kilidi ile kendi özel şifrelerinizi oluşturabileceksiniz. Bu, yalnızca sizin uygulamaya erişmenize ve kendi günlüklerinizi çok güvenli bir şekilde okumanıza olanak tanır.

Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker

BASİT VERİ İHRACAT VE İTHALAT

Ayrıca uygulama, Diaro’yu kullanırken diğer kullanıcıların deneyimleriyle çok ilgilendi, bu nedenle veri dışa aktarma ve içe aktarma özellikleri ekledi. Böylece, günlük girdilerinizi PDF, Docx veya Txt’ye aktarma ve bunları Diaro Android veya Diaro üzerinden çevrimiçi olarak çok rahat bir şekilde yazdırma veya paylaşma olanağına sahip olacaksınız. Journey, Evernote, Google Keep, Momento ve daha pek çok diğer günlük kaydı uygulamalarından verilerinizi içe aktarırken tam tersini yapabilirsiniz.

İLGİNÇ İSTATİSTİKLER

Her gün yazdığınız günlük satırlarının son derece ilginç mesajlar içerdiğini hiç düşündünüz mü? Bunu bilmek için Diaro, sistemine loglarla ilgili verileri analiz eden ve istatistik yapan çok yeni bir özellik ekledi. Bu, düşüncelerinizden yazdığınız günlük pasajları ile ilgili ilginç sayılar içeren özel istatistik tabloları elde etmenizi sağlar.

ÇEŞİTLİ ARAYÜZLER VE DİLLER

Kullanıcılarınıza uygulamanın günlük kullanımında en iyi genel bakışı sunabilmek için arayüz son derece önemli bir rol oynayacaktır. Bu nedenle, uygulama sizin için arayüzün günlük ruh halinizi değiştirmesi için birçok farklı renk teması ekledi. Bununla birlikte, dünyada kendi dilinize uygun birçok farklı dili tamamen kendiniz seçebilirsiniz.

Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker Diaro – Günlük, Günlük, Kilitli Mood Tracker

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıların tüm düşüncelerini ve duygularını günlük girişleri aracılığıyla kaydetmelerini sağlar.
  • Uygulamanın güvenliğine her zaman özen gösterilir ve günlüğünüzün gizlice okunmasını önlemek için ilk sırada yer alır.
  • Uygulama, günlüklerinizi kopyalar ve yedekler, böylece kaybolmaları durumunda onları geri yükleyebilirsiniz.
  • Arama özelliği, kullanıcıların geçmiş günlükleri kolayca okuyabilmeleri için her zaman faydalı olacaktır.
  • Kullanıcı arayüzü, ruh haline bağlı olarak birçok farklı renk temasıyla birlikte genel ve optimize edilecek şekilde tasarlanmıştır.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız Diaro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir