Dfolio
Dfolio

Dfolio v3.6.6 APK indir (Ücretli) 2022


Her telefonun hafızası sınırlıdır, ancak birçok uygulama için çok fazla alan tüketmesi gerekir. Bu nedenle, kapasiteyi optimize etmek için giderek daha fazla yazılım mevcuttur. dfolio da bunlardan biridir. Telefonunuzun resim ve videoları sınırsız ha

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 401 puan )
Fiyat: $0
İsim dfolio
Yapımcı Snapwood Photo and Slideshow Apps
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 26M
Versiyon 3.6.6
MOD Ücretli\YAMALI
Orjinal Google Play
dfolio is the most famous version in the dfolio series of publisher Snapwood Photo and Slideshow Apps
Mod Version 3.6.6
Total installs 5,000+

İndir (26M)

Her telefonun hafızası sınırlıdır, ancak birçok uygulama için çok fazla alan tüketmesi gerekir. Bu nedenle, kapasiteyi optimize etmek için giderek daha fazla yazılım mevcuttur. dfolio da bunlardan biridir. Telefonunuzun resim ve videoları sınırsız hafıza olarak saklamasına yardımcı olur.

dfolio – Dropbox Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri dfolio – Dropbox Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri

ÖMÜR BOYU GÖRÜNTÜ DEPOLAMA

dfolio ile çalışmak çok basittir. Google, Gmail veya Android hesabınızla kendiniz için bir hesap açmanız gerekir. Uygulama daha sonra tüm resimleri ve videoları hesabınızla birlikte saklayacaktır. Telefonunuzu veya hafıza kartınızı kaybederseniz, görüntü verilerini kaybetme konusunda endişelenmeyin. Uygulamayı yeniden yükleyin ve hesabınıza giriş yapın; tüm veriler geri yüklenecek. Bu şekilde, yaklaşık on yıl sonra, uygulamanın depoladığı fotoğraflar ve videolar aracılığıyla hayatın anlarına geri dönebilirsiniz.

dfolio – Dropbox Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri dfolio – Dropbox Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri

HER ÖĞESİ AYRI OTOMATİK OLARAK SENKRONİZE EDİN VEYA YEDEKLEYİN

Bu uygulama, kullanıcıların çevrimdışı modda fotoğraflara erişmesine ve bunları görüntülemesine olanak tanır. Ancak, görüntü yedekleme için wifi gereklidir. Görüntüleri yedeklemenin iki yolu vardır. Biri, wifi olduğunda otomatik olarak senkronize etmek ve yedeklemektir. Bunu yapabilmek için, uygulamayı yükler yüklemez otomatik eşitlemeye izin vermeyi seçmeniz gerekir. İkinci yol, her bir öğeyi ayrı ayrı manuel olarak yedeklemektir. Bu yedekleme yöntemiyle, uygulamanın görüntüleri kaydetmesi için her bir görüntüyü veya klasörü ayrı ayrı seçmelisiniz. Ancak bu işlemin faydası, istediğinizi kaydedebilmeniz ve gereksiz fotoğraf ve videoları saklamamanızdır.

KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ

Kimsenin verilerinizi çalamayacağından emin olmak için uygulamalar için güvenlik ayarları. Kullanıcılar, uygulamanın anahtarı olarak pin kodu kilidini veya parmak izi kilidini kullanabilir. Güvenlik kodunu unutursanız, uygulamanın yardım masasına başvurun. Bilgileri onayladıktan sonra, Gmail bölümündeki güvenlik kodu size geri gönderilecektir.

dfolio – Dropbox Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri dfolio – Dropbox Fotoğrafları ve Slayt Gösterileri

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, sınırsız fotoğraf ve video depolamaya yardımcı olur, telefon alanını depolamak ve boşaltmak için iyi bir yardımcıdır
  • Kullanmak için bir Gmail, Google veya Android hesabıyla bir uygulama hesabına kaydolun
  • Kayıtlı bir hesapla ömür boyu görüntü depolama, çevrimdışı modda bile görüntülerin görüntülenmesine olanak tanır
  • Görüntü ve video verilerini iki şekilde yedekleyin: otomatik olarak senkronize edin ve yedekleyin veya her öğeyi ayrı ayrı manuel olarak yedekleyin
  • Uygulamanın güvenliğini pin kodu kilidi veya parmak izi kilidi ile ayarlayın. Uygulama, bilgileri doğruladıktan sonra şifreyi döndürmeyi destekleyecektir.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız dfolio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSnapwood Photo and Slideshow Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir